PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطوري دي وي دي بوتيبل ويستا رايت كنم؟

Alisma
29-09-2007, 20:50
دوستان من يه ويستاي 32 بيت دانلود كردم و از داخل xp اونو نصب كردم. ولي الان مي خوام يه دي وي دي بوتيبل ازش داشته باشم كه بدون ويندوز هم بشه اونو نصب كرد.

براي اين كار جستجو كردم و Ultra Iso به من معرفي شد كه الان گرفتم و نصبش كردم.

ولي ميشه توضيح بدين چه طوري با اين نرم افزار دي وي دي بوتيبل بسازم؟

واضح تر بپرسم آيا ميشه از روي خود فايلهاي معمولي كه توي سيستم موجوده و مال نصب ويستا هست دي وي دي بوتيبل ساخت يا بايد حتما يه ايميج از روي دي وي دي معموليش بگيرم بعد اون ايميج رو به صورت بوتيبل رايت كنم روي دي وي دي؟

يعني خود فايلهاي ستاپ معمولي برنامه كه ايميج نيستند رو ميشه به صورت بوتيبل رايت كرد روي دي وي دي؟

اينم تصويري از محيط برنامه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

با تشـــــــــــــــــــــــ كر :11:

Alisma
29-09-2007, 22:42
آقا من خودم تقريبا كار با نرم افزار رو ياد گرفتم فقط دوستان با تجربه ميشه بگين دقيقا ايميج بوتيبيل (bootable image) رو كه مي خوام سيو كنم با كدوم يكي از اين پسوندها سيو كنم كه بعدا كه ميخوام روي دي وي دي رايت كنم درست بشه و در حالت بوتيبل هم نصب بشه؟

چون اولين بار با پسوند iso سيو كردم از روي دي وي دي بوت ميشه ولي يه خط كاراكتر نا مفهوم مياد و همونجا واي ميسته و ديگه ويندوزي نمياد كه نصب كنم.

از اين پسوندا لطف مي كنين اگه بگين كدومشو بايد انتخاب كنم براي سيو ايميج بوتيبل؟:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنـــــــــــــــــــــو ن :10:

Ehsan Ansari
02-10-2007, 00:10
سلام

من اینو قبلا دیده بودم ببینید به دردتون می خوره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

morteza_k
02-10-2007, 00:26
سلام
من هم الان این برنامه رو امتحان می کنم .
با پسوند mds ذخیره کن مال Alcohol 120% هست.

morteza_k
02-10-2007, 01:14
سلام دوباره با کمی اندوه
اقا من با کمک این برنامه فایل ایمیج درست کردم با پسوند mds ولی بازم جواب نمی ده (یعنی بوت نمی شه).
دیگه نمی دونم باید چیکار کنم.