PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار روشن شدن کامپیوتر راس ساعت خاص و اجرای یک برنامه خاص

pd2006
29-09-2007, 16:55
سلام

ایا نرم افزاری داریم که بشه کامپیوتر رو راس ساعت خاصی روشن کرد و به اینترنت کانکت کرد و برنامه خاصی شروع به دانلود بکنه ؟

با تشکر

hadi204
29-09-2007, 17:21
سلام
دوست عزيز، براي روشن شدن كامپيوتر راس ساعت خاص مي توني هنگام روشن شدن كامپيوتر با زدن كليد ديليت وارد اوپشن مادر برد بشي و از قسمت پاور گزينه Alarm رو فعال كني و ساعت خودترو به اون بدي
اما براي كانكت كردن ميتوني كامكشن خودت رو طوري تنظيم كني كه با استارت كامپيوتر اونم استارت بشه مثلا اونو ببري تو قسمت استارت آپ ويندوز
يراي دانلود برنامه هم مي توني از برنامه هاي دانلود استفاده كني يعني فايل مورد نظرت رو از اينترنت بگيري و براي دانلود توي اون بگذاري تا وقتي اون برنامه استارت شد ، فايل تو هم دانلود بشه
اميد وارم تونسته باشم كمك كنم

pd2006
29-09-2007, 18:23
سلام

خیلی ممنون از راهنمایی تون .

فقط در مورد کانکشن ، میشه بیشتر توضیح بدین چکار کنم ؟
نگرفتم منظورتون رو .

mrmmnb
29-09-2007, 19:36
اره منم همین سوال دارم مسیر کانکشن ویندوز کجاست(میخوام به کیبردم بدم تا بازدن همون کلید کانکشن شروع به شماره گیری کنه )

farhadgreat
29-09-2007, 19:37
یه برنامه هست به نام task scheduler

Jalal
29-09-2007, 19:57
pd2006 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])عزیز خودتون که استادین

بعد از روشن شدن سیستم - اکثر برنامه های دانلود منیجر این گزینه Scheduler رو دارن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mrmmnb
30-09-2007, 17:31
اره منم همین سوال دارم مسیر کانکشن ویندوز کجاست(میخوام به کیبردم بدم تا بازدن همون کلید کانکشن شروع به شماره گیری کنه )

کسی نیست جواب ما رو بده؟

newmusic
01-10-2007, 00:06
مشكل 2 تاش حل شد
1:روشن شدن در زمان خاص(حل شد)
2:كانكت شدن (هنوز مشكل داره)
3:تنظيمات لازم دانلود منيجر(حل شد)
4:خاموش شدن كامپيوتر(هنوز مشكل داره)

hadi204
01-10-2007, 16:31
مشكل 2 تاش حل شد

2:كانكت شدن (هنوز مشكل داره)

اجراي برنامه هاي دلخواه به صورت خودكار در شروع ويندوز
اگه از اون دسته افرادي هستيد كه مي خواهيد موقع وارد شدن به ويندوزبرنامه اي خود به خود اجرا بشه مي تونيد به روش هاي زير عمل كنيد:
1. يه شرتكات از اون برنامه رو داخل پوشه استارت آپ از آدرس start\All programs\startup قرار بديد.
2. روش دوم استفاده از ريجستري است، به اين صورت كه گزينه Run از منوي استارت را انتخاب كنيد و كلمه regedit رو داخلش تايپ كنيدو اينتر روبزنيد
تو پنجره باز شده به سراغ كليد زير بريد:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Run
در سمت راست پنجره برنامه هايي رو كه هنگام شروع ويندوز اجرا مي شن رو مي تونيد ببينيد
براي اضافه كردن برنامه مورد نظر خودتون بايد روي قسمتي از صفحه كه سفيد هست راستكليك كنيد و يه كليد از نوع String بسازيد ونام دلخواهي براش بگذاريد سپس با دابل كليك مقدار اون رو برابر مسير فايلي كه ميخواهيد اجرا بشه قرار بديد
مثلا: " Mechanic\RegMech.exe D:\Program Files\Registry”
براي اينكه مسير فايل خودتون رو پيدا كنيد رو شرتكات اون در دسكتاپ راست كليك كنيد و پروپرتيز رو انتخاب كنيد در تب Shortcut ودر قسمتTarget مي تونيد مسير رو مشاهده و اونو داخل كليد كپي كنيد
براي اجرا نشدن برنامه هم اونو از مسير گفته شده پاك كنيد
4:خاموش شدن كامپيوتر(هنوز مشكل داره)
برنامه اي كه با اون دانلود مي كني مطمئناً اين امكان رو داره كه پس از دانلود كردن سيستم خود به خود خاموش بشه براي همين نمي دونم مشكلتون چيه:41:

newmusic
02-10-2007, 00:22
اقا تماميه مشكلات حل شد به جز كانكت شدن اينترنت.
اين شرتكاپهايي هم گه گفتي درست ولي ادرس گزينه كانكت كجاست
قسمت تارگد كه گفتي چيزي نيست يعني هستا و لي ادرس نيستش
ببين من براي اجرا شدن كانكت بعد از بالا اومدن ويندوز دچار مشكلم طوري كه به طور اتوماتيك بعد از بالا اومدن ويندوز به اينترنت وصلل بشيم

nightmare
02-10-2007, 00:23
The Message has been deleted by nightmare

newmusic
02-10-2007, 20:03
خواهشن اقا كمك كنيد اين كانكت بدجوري گير داده
من برنامه Jitbit Macro Recorder رو ريختم اگر كسي كار كرده كمك كنه

newmusic
04-10-2007, 11:53
اقا من مودمم زيمنس هستش(adsl ) و دفتر چه هم نداره هر كي زيمنس داره بياد كمك كنه

چي شد كمك كنه يكي

pd2006
04-10-2007, 13:12
اقا تماميه مشكلات حل شد به جز كانكت شدن اينترنت.
اين شرتكاپهايي هم گه گفتي درست ولي ادرس گزينه كانكت كجاست
قسمت تارگد كه گفتي چيزي نيست يعني هستا و لي ادرس نيستش
ببين من براي اجرا شدن كانكت بعد از بالا اومدن ويندوز دچار مشكلم طوري كه به طور اتوماتيك بعد از بالا اومدن ويندوز به اينترنت وصلل بشيم

سلام
همونطور که جناب Shahvand عزیز اشاره کردن شما میتونید تنظیمات رو مشخص کنید .
ضمنا برای اینکه Idman خودش بعد از روشن شدن سیستم به اینترنت کانکت بشه ، کافیه که در قسمت Option وارد DialUp شده و اسم کانکشن و یوزر نیم و پسورد رو در قسمت های مشخص شده اش وارد کنین تا Idman مستقیما به اینترنت کانکت بشه .

از دوستان عزیز که راهنمایی کردن خیلی ممنون .

newmusic
04-10-2007, 13:39
سلام
همونطور که جناب Shahvand عزیز اشاره کردن شما میتونید تنظیمات رو مشخص کنید .
ضمنا برای اینکه Idman خودش بعد از روشن شدن سیستم به اینترنت کانکت بشه ، کافیه که در قسمت Option وارد DialUp شده و اسم کانکشن و یوزر نیم و پسورد رو در قسمت های مشخص شده اش وارد کنین تا Idman مستقیما به اینترنت کانکت بشه .

از دوستان عزیز که راهنمایی کردن خیلی ممنون .

اقا از Option وارد DialUp شدم ولي جايي براي وارد كردن يوزر و پسوورد نبود يكم بيشتر راهنمايي كن (من adsl )دارم

pd2006
04-10-2007, 15:09
اقا از Option وارد DialUp شدم ولي جايي براي وارد كردن يوزر و پسوورد نبود يكم بيشتر راهنمايي كن (من adsl )دارم

سلام

بعد از اجرای Idman وارد منوی Option بشید

و در قسمت DialUp یوزر و پسورد وارد کنین :