PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اسم برنامه های جدید جایگزین frontpageچیه؟

M.Z.Y
28-09-2007, 17:09
سلام بچه ها:20::31:

همینجور که می دونید مایکروسافت front page را از رده خارج کرد و چندتا برنامه به جاش معرفی کرد می خواستم

اسم اون برنامه ها رو بدونم؟

اگر کسی با اونا کار کرده هم بگه ،چقدر با front page فرق می کنه؟:10::20:

Wisdom
28-09-2007, 20:35
SharePoint Designer 2007

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در سایت جستجو کنید نتایج بیشتری مشاهده میکنید.

peyman1987
28-09-2007, 22:26
Microsoft Expression Web

J A V I D
28-09-2007, 22:35
من قبلا با فرانت پيج كار مي كردم ولي از وقتي با دريم ور آشنا شدم به اون روي آوردم به نظرم خيلي بهتر از فرانت پيج منو هاشم در دسترس تره !

M.Z.Y
29-09-2007, 00:04
سلام دوستان

حالا شما کدومو پیشنهاد میدید،کار با کدومش راحتره،آیا در این برنامه ها از کد نویسی هم استفاده می شه؟
برا یه سایت شخصی بقول دوستمون دریم ویور بهتر یا محصولات مایکروسافت؟

J A V I D
29-09-2007, 00:25
SharePoint Designer 2007 در واقع ورژن جديد همون فرانت پيجه و مي شه گفت Microsoft Expression Web نسخه حرفه اي تر فرانت پيجه يه جورايي ! من با اكثر برنامه هاي طراحي وب كار كردم و آخر سر به دريم ورروي آوردم ...
اين نظر شخصي بود

M.Z.Y
29-09-2007, 12:32
SharePoint Designer 2007 در واقع ورژن جديد همون فرانت پيجه و مي شه گفت Microsoft Expression Web نسخه حرفه اي تر فرانت پيجه يه جورايي ! من با اكثر برنامه هاي طراحي وب كار كردم و آخر سر به دريم ورروي آوردم ...
اين نظر شخصي بود

سلام دوست عزیز

آخه شنیدم کار با دریم ویور برای کسایی خوبه که طراحی گرافیک بلدند؟نظر شما چیه؟:10:

J A V I D
29-09-2007, 13:58
آخه شنیدم کار با دریم ویور برای کسایی خوبه که طراحی گرافیک بلدند؟نظر شما چیه؟

همونطور كه گفتم هر كس نظري داره شما بايد ببيني با كدوم راحت تري بعدش دريم ور چه ربطي به طراحي گرافيك داره مگه مي خوايم نقاشي بكشيم ! در ضمن بازم به نظر من محيط ويرايش گر دريم ور خيلي بهتر از فرانت پيج عمل مي كنه .... حالا هر جور راحتي

hamedvahedi
01-10-2007, 18:22
frontpage هنوز محبوبيتش رو داره. گرچه من هيچوقت باهاش كار اجرايي نكردم.
اما بهترين جايگزينش همون dream weaver و share point هست.
dream weaver هم براي طراحي و برنامه نويسي تحت وبه و اصلا ارتباطي با گرافيك نداره(تاييد حرف جاويد جان)

Hamed-Dehghani
14-10-2007, 13:02
و در آخر كدام يك ؟

FrontPage

Dream Weaver

Share Point

OR

...... ؟

peyman1987
14-10-2007, 18:33
بنظر من هيچ يک !!!!

اگر دنبال برنامه نويسي واقعي هستين بايد از اديتور حرفه اي استفاده کنين نه از لکه ننگي مثل فرانت پيج !!!!
تعجب نکنين فرانت پيج شايد بشه گفت ضعيفترين اديتور وبي هست که تا حالا توليد شده. برنامه نويسهايي که از اديتورهاي مختلف استفاده کردن ميدونن من چي ميگم. البته بحث دريم ويور جداس. دريم ويور اديتور خوبيه و بدرد ميخوره ولي اگه نظر منو بخواين اصلا سراغ Front Page و Expression Web و حتي Sharepoint Designer نرين.

اينها همش نظر شخصي بود. من خودم از PHP Designer استفاده ميکنم و ازشم راضيم.

J A V I D
14-10-2007, 23:40
بنظر من هيچ يک !!!!

اگر دنبال برنامه نويسي واقعي هستين بايد از اديتور حرفه اي استفاده کنين نه از لکه ننگي مثل فرانت پيج !!!!
تعجب نکنين فرانت پيج شايد بشه گفت ضعيفترين اديتور وبي هست که تا حالا توليد شده. برنامه نويسهايي که از اديتورهاي مختلف استفاده کردن ميدونن من چي ميگم. البته بحث دريم ويور جداس. دريم ويور اديتور خوبيه و بدرد ميخوره ولي اگه نظر منو بخواين اصلا سراغ Front Page و Expression Web و حتي Sharepoint Designer نرين.

اينها همش نظر شخصي بود. من خودم از PHP Designer استفاده ميکنم و ازشم راضيم.

منم در كنار دريم ور از PHP Designer 2007 و EmEditor استفاده مي كنم اين ديگه بر مي گرده به اين كه آدم با چي راحت تره البته نظرتون رو در مورد فرانت پيج تا حدودي قبول دارم فقط به درد طراحي صفحات ثابت HTML مي خوره نه چيز ديگه ...