PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جون من دانلود

mohammad_goodman
27-09-2007, 21:47
دوستان گرامی : من از نرم افزار Internet Download Accelerator برای
دانلود استفاده میکنم.اما بعضی وقت ها فایل ها به صورت غیر مستفیم دانلود می شوند که با این
برنامه نمی شه یا اینکه من بلد نیستم.حتی نمی توانم موسیقی گوش کنم،چون اول باید ذخیره بشه بعد گوش کنم.اگه می شه من را راهنمایی
کنید یا اگه نرمفزاری با همین قدرت یا بالاتر سراغ دارین معرفی کنید که کار ما را راه بیندازد که
بتونم فایل ها را دانلود کنم.:10:

c0dest0rm
27-09-2007, 22:14
دوست عزیز، نرم افزار های دانلود منیجیر، احتیاج به آدرسی دارند که مستقیم به فایل باشه.
اگر هم میبینی گاهی آدرسی اد میکنی که مثلا اینطوریه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
یا یه چیزی شبیه به این و مثلا یک نرم افزار دانلود میشه، برای اینه که در واقع این آدرس مستقیم فایل نیست ولی دانلود منیجیر رو به آدرس اصلی ارجاع میده ( ریدایرکت)
این هم که شما میگی اول باید دانلود بشه بعد گوش کنم، یه جوارییه!
در واقع اگر دانلود منیجیر هم نباشه، اون فایل دانلود میشه و بعد آهنگ پخش میشه! نه اینکه رو از رو هوا پخش بشه! حالا شما که میخواد دانلود بشه، بزار دانلود منیجر دانلود کنه شاید خوشت اومد خواستی نگهش داری؟!

hamedvahedi
27-09-2007, 22:18
DAP بعضی اوقات قاطی می کنه. حتی آدرس مستقيم رو هم نمي ياره. من که اين موقع ها Reinstall مي کنمشَِ

c0dest0rm
27-09-2007, 22:57
من از اینترنت دانلود منیجیر راضیم! حجمش کمه! کرکش هم راحت پیدا میشه!

mobiledead
28-09-2007, 01:49
دوستان گرامی : من از نرم افزار Internet Download Accelerator برای
دانلود استفاده میکنم.اما بعضی وقت ها فایل ها به صورت غیر مستفیم دانلود می شوند که با این
برنامه نمی شه یا اینکه من بلد نیستم.حتی نمی توانم موسیقی گوش کنم،چون اول باید ذخیره بشه بعد گوش کنم.اگه می شه من را راهنمایی
کنید یا اگه نرمفزاری با همین قدرت یا بالاتر سراغ دارین معرفی کنید که کار ما را راه بیندازد که
بتونم فایل ها را دانلود کنم.:10:

منم از IDA استفاده می‌کنم
اتفاقا خلاف گفته‌ی شما می‌تونم در حین دانلود به موزیک گوش بدم
منظورتون از دانلود غیرمستقیم چیه؟

mohammad_goodman
28-09-2007, 09:39
منم از IDA استفاده می‌کنم
اتفاقا خلاف گفته‌ی شما می‌تونم در حین دانلود به موزیک گوش بدم
منظورتون از دانلود غیرمستقیم چیه؟
ببین بعضی از دانلود ها به صورتی است که اول مثلا باید بری سایت دانلود اون فایل(مثلا
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید) وگزینه freeرا انتخواب کنی کد را وارد کنی تا اونوقت دانلود بشه.اما من تا گزینه freeرا می زنم فقط صفحه سایت دانلود می شه و به مرحله بعدی نمی توانم که بروم تا فایل را دانلود کنم

mobiledead
28-09-2007, 10:06
ببین بعضی از دانلود ها به صورتی است که اول مثلا باید بری سایت دانلود اون فایل(مثلا
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید) وگزینه freeرا انتخواب کنی کد را وارد کنی تا اونوقت دانلود بشه.اما من تا گزینه freeرا می زنم فقط صفحه سایت دانلود می شه و به مرحله بعدی نمی توانم که بروم تا فایل را دانلود کنم

تو IDA یه قسمت هست که می‌تونی غیر فعالش کنی
که اتوماتیک با IDA باز نشه
اگه این کارو کنی
با دانلود منجر مرورگرت باز میشه و دیگه این مشکل رو نداری
به مسیر زیر تو IDA برو
Tools\Options\General\Integeration
تو این قسمت باید تیک خط دوم رو برداری
تا دیگه اتوماتیک باز نشه بعدشم OK کن
یه پیشنهاد:
اگه از مرورگر فایرفاکس استفاده می‌کنی حتما FlashGot رو نصب کن
باعث میشه که راحت‌تر بتونی رو دانلود منجرت کنترل داشته باشی

لینک دانلود FlashGot