PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل اساسی با My BB 1.2.9

ALFA323
27-09-2007, 18:32
با سلام خدمت همه دوستان عزیز
راستش من یک فروم راه انداختم با My bb نسخه 1.2.9 که خیلی قشنگ و خوب شده :31:
ولی یه مشکل باهاش دارم اینکه نه خودم میتونم از راه نام کاربری و عبور وارد انجمن ها بشم نه یه کاربر دیگه!!!:41::41:
با ورود به بخش مدیریت ایراد ندارم فقط با ورود کاربران مشکل دارم کسی میدونه ماله چیه؟؟؟
از دوستانی که استاد هستند کسی میدونه؟؟:20::20:
راستی ادرس فروم این هست : forum.p30source.com
مرسی منتظر جواب هستم:46:

Rjoun
27-09-2007, 23:10
سلام دوست من
اول با اجازت در انجمن ثبت نام كردم.انجمنتخيلي خوبه مخصوصا قالبش!
دوست من من تمام مراحل ثبت نام و فعال سازي حساب كاربري رو طي كردم.شما اگه به پانل مديريت دسترسي داري فكر كنم بايد يه گزينه به عنوان پيش فرض براي دسترسي اعضا و درجات انتخاب كني

ALFA323
29-09-2007, 19:17
سلام مرسی دوست گلم
من همه کاراشو درست کردم حالا دیگه به درستی کار میکنه ولی یه مشکل کوچیک دیگه هم هست
که مثلا اگر کسی نزدیک به 10 دقیقه بیشتر داخل فروم باشه برای خروجش مشکل داره یعنی دیگه خارج نمیشه
!!!
:41::41:
ایا امکان داره فایل Remember.php مشکل داشته باشه؟؟؟
البته من احتمال میدم دکمه خروج دستورش زیاد خوب نیست کجا میتونم Function رو عوض کنم وباید اصلا چی بزارم به عنوان Funcstion اون دکمه تا درست کار کنه
اگر راهنماییم کنی خیلی خوب میشه:10::10:
خیلــــــــــــــــــــی ممنــــــــــــــــــــــ ـــــــــنم....

Rjoun
05-10-2007, 10:57
سلام مرسی دوست گلم
من همه کاراشو درست کردم حالا دیگه به درستی کار میکنه ولی یه مشکل کوچیک دیگه هم هست
که مثلا اگر کسی نزدیک به 10 دقیقه بیشتر داخل فروم باشه برای خروجش مشکل داره یعنی دیگه خارج نمیشه
!!!
:41::41:
ایا امکان داره فایل Remember.php مشکل داشته باشه؟؟؟
البته من احتمال میدم دکمه خروج دستورش زیاد خوب نیست کجا میتونم Function رو عوض کنم وباید اصلا چی بزارم به عنوان Funcstion اون دکمه تا درست کار کنه
اگر راهنماییم کنی خیلی خوب میشه:10::10:
خیلــــــــــــــــــــی ممنــــــــــــــــــــــ ـــــــــنم....

سلام دوست من
انجمتون رو داريد بهينه سازي ميكنيد؟