PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه راهی برای بدست اوردن پسورد فایل های zip یا rar هست؟؟؟

Arash_XL7710i_207
27-09-2007, 08:53
بدجوری گیر کردم

sara_program
27-09-2007, 09:17
وقتی یه فایل zip یا rar پسورد داره اینو می رسونه که شما یه برنامه ای رو از یه سایتی دانلود کردین . حالا هم باید برای پسورد اسم اون سایتو بزنین . (اگه نشد توی همون سایت برین . خودش نوشته پسورد چیه )

مثلا به عکس زیر نگاه کنین:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] and Settings\Administrator\My Documents\My Pictures\untitled.bmp

hamilton
27-09-2007, 09:37
توضيح دوستمان زماني بكار شما خواهد آمد كه شما بدونيد از كدام سايت فايل موردنظر را دانلود كرده ايد اما بعضي وقتها شرايط به اين صورت نيست.نرم افزارهاي مختلفي وجود دارند كه ادعا ميكنند ميتوانند اين پسوردها را پيدا كنند ولي در عمل بعد از گذشت ساعتها و صرف منابع سيستمي متاسفانه چيزي پيدا نمكينند.من فكر ميكنم خيلي مشكل بتوان پسورد اين فايلها را پيدا كرد.

sara_program
27-09-2007, 10:48
یه امید دیگه هم هست . شما برین توی سایت گوگلو عبارت زیر رو سرچ کنید . شاید فرجی شد توی سایت مورد نظر رفتین .

"free download اسم برنامه"

Arash_XL7710i_207
28-09-2007, 06:54
من همه اینا رو که میگین قبلا اجرا کردم که نشده و اومدم اینجا تاپیک زدم!

saeed666
29-09-2007, 15:02
سلام...

آرش جان برای zip یه برنامه هست بیست بیست . 100 % پیدا میکنه . می خوای برای این که من ضایع نشم یه فایل zip کم حجم بزار اگه تونستم پسوردشو پیدا کنم اونوقت لینک دانلود برنامرو میگردم پیدا می کنم برات میزارم .

pd2006
29-09-2007, 15:28
سلام...

آرش جان برای zip یه برنامه هست بیست بیست . 100 % پیدا میکنه . می خوای برای این که من ضایع نشم یه فایل zip کم حجم بزار اگه تونستم پسوردشو پیدا کنم اونوقت لینک دانلود برنامرو میگردم پیدا می کنم برات میزارم .

سلام

من 7-8 تا برنامه واسه فایلهای rar ازمایش کردم ، بعد از 2 هفته بازم جوابی ندادن .
یعنی میشه که بشه ؟

اسمش رو بگو شاید لینکش رو پیدا کردیم .

saeed666
29-09-2007, 15:50
من 7-8 تا برنامه واسه فایلهای rar ازمایش کردم ، بعد از 2 هفته بازم جوابی ندادن .
یعنی میشه که بشه ؟

دوست عزیز خوب به نوشتم دقت نکردی . من برای فایل های zip گفتم نه rar.

منم مثل شما قبلا چندین نرم افزارو امتحان کردم که با یکیشون تونستم رمز چند تا فایل zip پیدا کنم و چند تا دیگرو هم نه. برای Rar هم که تا حالا هیچی

خیلی تاپیک در این مورد هم تو انجمن زیاده و معمولا این نرم افزار ها هم نرم افزارهایی هستند که یا جواب نمیدن یا اگه میدن وقت زیادی میبره .

بعد از مدتی گفتم شاید شانسی تونستم یه رمز دیگه از فایل های zip رو پیدا کنم.

حالا اگه خواستی شما یه فایل کم حجم zip بزار ببینم میشه یا نه ؟ چون خودم که میکنم یکی در میون میشه و نمیشه . البته خیلی زمان بره