PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مراقب Vpn تقلبی باشید

darvish1900
27-09-2007, 00:30
مدتی است عده ای سود جو وی پی ان رایگان ارائه می نمایند.مطمئن باشید دلشون برای من و شما نمیسوزه و فکر جیب خودشون هستند

این وی پی ان که معروف به speed vpn کار وی ان رو انجام میده. اما در اصل یک جاسوس و تروجان.

1- اول در هنگام نصب این برنامه از شما نام کاربری و یوزر یاهوی شما را میخواهد.
2- اینکه بعد از نصب در اکسپلور شما در قسمت ------ خرابکاری میکند و به هیچ وجه قابل غیر فعال شدن نیست.
3-اگر با آگهی های فارسی در یاهو مسنجر یا در صندوق پستی یاهو مواجه شدید تعجب نکنید کار یاهو نیست . کار این شرکت سود جو.
در اصل این وی پی توسط یک شرکت آمریکایی رایگان ارائه میشود. اما این شرکت ایرانی از این مسئله سوء استفاده کرده و نرم افزاری برای خودش طراحی نموده و از این راه آگهی میگیره و به شما نشون میده.
-جالب اینکه اگر سرورشون خاموش بشه اکسپلور شما از کار می افته.
هر یکی،دو هفته یکبار یک ورژن جدید میده که خوب بتونه سیستمت رو خوب کنکاش کنه
از این هم باز یک عده ی دیگر سو استفاده میکنند و بعنوان وی پی ان دائمی اینو به مردم میفروشند از 1000 تومان تا 10000 تومان. مطمئن باشید هیچ وی پی انی دائمی نیست. گول اینها رو نخورید و پولتون حروم نکنید در اصل همین برنامه رو بهتون میدهند. چون توسایتش هیچ حرفی از رایگان بودنش نزده و خیلی ها فکر میکنند پولی.
-اگر با برنامه های کنترل نگاه کنید میبینید میزان ارسال اطلاعاتتان خیلی زیاد حتی زمانی که کاری انجام نمیدهید. و اطلاعات شما به سرقت میرود.
پس مواظب باشید تا حسابهای بانکی و اطلاعات مهم سیستمون را از دست ندهید
به خاطر کمی پول امنیت سیستم خود را به خطر نیاندازید. از شرکت های مطمئن خریداری نمایید

مطمئن باشید یک ارائه دهنده سرویس خوب برای معرفی خودش و تبیلغاتش هزینه میکنه. و از همه بهتر اینکه از دوستانتون راهنمایی بخواهید

hassan-2005
27-09-2007, 01:32
آره من هم از این برنامه دارم راستش طرف مجانی به من داد تازه منت سرمون هم گذاشت
ممنون که بهم اطلاع دادی
مرسی

tacki
27-09-2007, 04:50
سلام میشه بگی برای کجاست ؟؟

s_e_i_d
28-09-2007, 22:28
آقا حالا چطوری میشه از دست این نرم افزار خلاص شد؟

Captain_Nemo
28-09-2007, 22:39
من برنامه اين VPN رو نصب کردم و باعث شد که هر بار رو My Computer کليک می کردم 2 دقيقه طول بکشه تا باز بشه در صورتی که ساير برنامه ها مشکلی نداشت... آخرش هم مجبور شدم ويندوز رو از دوباره نصب کنم...

darvish1900
28-09-2007, 22:54
آقا حالا چطوری میشه از دست این نرم افزار خلاص شد؟

تنها راهش تعویض ویندوز.

darvish1900
28-09-2007, 22:56
سلام میشه بگی برای کجاست ؟؟

ای پی مال یک شرکت آمریکایی(secure vpn.org) که این نه تنها این شرکت ایرانی(iranpackages.com)بلکه خیلی از افراد از این برنامه سوئ استفاده میکنند. اون تبلیغات میزاه. اون یک ها میفروشند به اسم وی پی ان دائم. مطمئن باشید حتی اگر شرکت آمریکایی که اینو ارائه میده . شرکت درست و حسابی بود رادیو فرداا اینو معرفی میکرد و این همه سایت برای عبور از ف ی ل ت ر ایجاد نمیکرد

senator_saw
28-09-2007, 23:00
من نرم افزاری نصب نکردم..فقط یه یوزر دارم یک ایپ=ی و یک پسوورد که فقط یک کانکشن ساختم برای وی پی ان و وصل شدم..اگر بخواد تقلبی باشه که مایکروسافت تویه ویندوزش این قابلیت کانکشن vpn رو نمیذاشت..برای کانکشن گزینه vpn هستش...

senator_saw
28-09-2007, 23:01
ببین این همه سایت برای باز کردن سایت های غیر اخلاقیه..در ضمن سرعت اون سایت ها سرعت لود صفحه رو خیلی پایین میاره...

darvish1900
28-09-2007, 23:04
من نرم افزاری نصب نکردم..فقط یه یوزر دارم یک ایپ=ی و یک پسوورد که فقط یک کانکشن ساختم برای وی پی ان و وصل شدم..اگر بخواد تقلبی باشه که مایکروسافت تویه ویندوزش این قابلیت کانکشن vpn رو نمیذاشت..برای کانکشن گزینه vpn هستش...

ما خود وی پی ان رو زیر سوا ل نبردیم. خیلی ارز شرکتها وی پی ان ارائه میدهند. مشکل ارائه وی پی ان این شرکت. بهتر پست ها رو اول خوب مطالعه نمایید و بهتر شما یک اطلاعت کامل درمورد وی پی ان داشته باشید.

darvish1900
28-09-2007, 23:06
ببین این همه سایت برای باز کردن سایت های غیر اخلاقیه..در ضمن سرعت اون سایت ها سرعت لود صفحه رو خیلی پایین میاره...

دوست عزیز اولا همه برای باز کردن سایتهای ........ استفاده نمیکنند.سرویس و یپی ان بیشتر برای تجارت استفاده میشه. یک درگاه امن تو تایپک بگردی درباره وی پی ان توضیح داده. حتما مطالعه کن

senator_saw
28-09-2007, 23:06
شما میفرمایید ما از کجا وی پی ان بگیریم؟ من خیلی بهش نیاز دارم...الان من ممکنه چه مشگلی واسمپیش بیاد البته هنوز نگرفتم 24 ساعته تریال دارم.

senator_saw
28-09-2007, 23:07
ای پی مال یک شرکت آمریکایی(secure vpn.org) که این نه تنها این شرکت ایرانی(iranpackages.com)بلکه خیلی از افراد از این برنامه سوئ استفاده میکنند. اون تبلیغات میزاه. اون یک ها میفروشند به اسم وی پی ان دائم. مطمئن باشید حتی اگر شرکت آمریکایی که اینو ارائه میده . شرکت درست و حسابی بود رادیو فرداا اینو معرفی میکرد و این همه سایت برای عبور از ف ی ل ت ر ایجاد نمیکرد

دوست عزیز اولا همه برای باز کردن سایتهای ........ استفاده نمیکنند.سرویس و یپی ان بیشتر برای تجارت استفاده میشه. یک درگاه امن تو تایپک بگردی درباره وی پی ان توضیح داده. حتما مطالعه کن

ادرس تاپیک؟

darvish1900
28-09-2007, 23:35
ادرس تاپیک؟

یکم به خودت زحمت میدادی جستجو میکردی. بهتر راهنمای سایت رو هم بخونی تا با مشکل روبرو نشی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

darvish1900
28-09-2007, 23:37
شما میفرمایید ما از کجا وی پی ان بگیریم؟ من خیلی بهش نیاز دارم...الان من ممکنه چه مشگلی واسمپیش بیاد البته هنوز نگرفتم 24 ساعته تریال دارم.

از سایتهای معتبر.که بچه ها استفاده میکنند و گرفتند.مشکلات بالا برات گفتم. یکبار دیگه مطالعه کن

s_e_i_d
29-09-2007, 12:07
من مشکلی که پیدا کردم این هست که میرم یه ------ ست میکنم برای عبور از ***** ok هم میکنم.دوباره که صفحه تنظیم ------ رو باز میکنم مینینم غیر فعال شده.قبلا این مشکل رو نداشتم .نمیدونم به خاطر نصب کردن این برنامه speedvpn هست یا..........ازدوستان کسی راهی به جز تغییر ویندوز سراغ نداره؟

darvish1900
29-09-2007, 13:06
من مشکلی که پیدا کردم این هست که میرم یه ------ ست میکنم برای عبور از ***** ok هم میکنم.دوباره که صفحه تنظیم ------ رو باز میکنم مینینم غیر فعال شده.قبلا این مشکل رو نداشتم .نمیدونم به خاطر نصب کردن این برنامه speedvpn هست یا..........ازدوستان کسی راهی به جز تغییر ویندوز سراغ نداره؟

بله دوست عزیز به خاطر همین برنامه هست. چون قسمت که ------ وارد میکنی رو تحت اختیار خودش میگیره و نمیزاره هیچ برنامه دیگری این پروت رو بگیره.
فقط تعویض ویندوز

vpnir
02-10-2007, 19:22
این شبکه با ارائه خدمات بسیار ارزنده خدمتگذار شما است. شما می توانید با ثبت سفارش خود
در کمتر از 48 ساعت سفارش خود را دریافت کنید . برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]رجوع کنید .

darvish1900
02-10-2007, 21:47
این شبکه با ارائه خدمات بسیار ارزنده خدمتگذار شما است. شما می توانید با ثبت سفارش خود
در کمتر از 48 ساعت سفارش خود را دریافت کنید . برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]رجوع کنید .

تبلیغات ممنوع. شما با چند تا آیدی میای اینجا تبلغ میکنی. پس این مدیرها کجان

s_e_i_d
03-10-2007, 01:04
بله دوست عزیز به خاطر همین برنامه هست. چون قسمت که ------ وارد میکنی رو تحت اختیار خودش میگیره و نمیزاره هیچ برنامه دیگری این پروت رو بگیره.
فقط تعویض ویندوز
دوست عزیز نیازی به تعویض ویندوز نبود.با یه برنامه ای مثل trojan remover راحت میشه مشکل رو حل کرد.من خودم این کاررو کردم الآن همه چیز درست شده

darvish1900
03-10-2007, 02:30
دوست عزیز نیازی به تعویض ویندوز نبود.با یه برنامه ای مثل trojan remover راحت میشه مشکل رو حل کرد.من خودم این کاررو کردم الآن همه چیز درست شده

خیلی عالی چون من با پاندا و سیمانتیک گشتم چیزی پیدا نکرد.

alaodin1
03-10-2007, 04:25
darvish1900 جان
ممنون میشم اگه بگی این مطلب رو کجا خوندی و مرجع شما در مورد این مطلب کجاست

darvish1900
03-10-2007, 14:28
darvish1900 جان
ممنون میشم اگه بگی این مطلب رو کجا خوندی و مرجع شما در مورد این مطلب کجاست

مرجع این مطلب خود من. بیش از 2 ماه این برنامه رو تست کردم و زیز نظر داشتم.باور نمیکنی امتحانش مجانی

کلاسیک
26-10-2007, 18:14
من از یه جای خوب گرفتم که ازش راض هستم و بهش اعتماد دارم
هم سرعت خوبه هم پشنیبانیش
سایت رایان ساپورتو ببینین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
rayansuport.com
به همه سوالات پاسخ میده .بعدم اکانت تستم میده قبلش میتونی امتحان کنی.

ما که باهش حال کردیم

mafiak
27-10-2007, 08:40
iranvpn هم بندازید تنگش. ما که سرویس یه ماهه گرفتیم، یه ساعت هم استفاده نکردیم. از گلوتون در بیاد.

darvish1900
27-10-2007, 11:45
من از یه جای خوب گرفتم که ازش راض هستم و بهش اعتماد دارم
هم سرعت خوبه هم پشنیبانیش
سایت رایان ساپورتو ببینین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدrayansuport.com
به همه سوالات پاسخ میده .بعدم اکانت تستم میده قبلش میتونی امتحان کنی.

ما که باهش حال کردیم

تبلیغات در سایت ممنوع. دوما این سایت نمایندگی وب... . ومال خودش نیست

s_e_i_d
27-10-2007, 14:45
تبلیغات در سایت ممنوع. دوما این سایت نمایندگی وب... . ومال خودش نیست

آخ که تو چقدر قانون مداری اصلا چیکاره هستی تو این سایت که میای تعیین تکلیف میکنی برای بقیه؟؟؟؟؟؟؟؟
خودت 100 بار تبلیغ کردی برای سایتای مختلف.یه کم برو پست هایی که میزنی رو مرور کن تا یادت بیاد........

darvish1900
27-10-2007, 21:24
آخ که تو چقدر قانون مداری اصلا چیکاره هستی تو این سایت که میای تعیین تکلیف میکنی برای بقیه؟؟؟؟؟؟؟؟
خودت 100 بار تبلیغ کردی برای سایتای مختلف.یه کم برو پست هایی که میزنی رو مرور کن تا یادت بیاد........

هرس نخور سکته میکنی.:41: میشه نمونه اش رو بگی. ؟؟؟؟؟
من عضو این سایتم و و همه اعضا جایی که لازم باشه قوانین رو گوشزذ میکنند.:10:
شما 4 تا از تبلیغات منو رو بگو 100 تا هم نمیخواد.
چطوری 1100 پست منو خوندی در ضمن دعوای شخصی بصورت پیغام خصوصی می باشد و در تایپک ممنوع. این هم یک تعیین تکلیف دیگه:27::21:

Behroooz
27-10-2007, 21:30
با خريد ان خودتون رو راحت كنيد . ماهي دو تومن كه چيزي نيست .

s_e_i_d
27-10-2007, 22:10
هرس نخور سکته میکنی.:41: میشه نمونه اش رو بگی. ؟؟؟؟؟
من عضو این سایتم و و همه اعضا جایی که لازم باشه قوانین رو گوشزذ میکنند.:10:
شما 4 تا از تبلیغات منو رو بگو 100 تا هم نمیخواد.
چطوری 1100 پست منو خوندی در ضمن دعوای شخصی بصورت پیغام خصوصی می باشد و در تایپک ممنوع. این هم یک تعیین تکلیف دیگه:27::21:

همین 1100 پستت منوکشته!!!!!!!!برو ببین چطوری پستات شده 1100 تا بعد بیا حرف بزن.راست میگی اگه اینجا مدیراش مرتب سرکشی میکردن این طوری نمیشد که تو بیای برای بقیه تعیین تکلیف کنی.........

darvish1900
29-10-2007, 11:40
همین 1100 پستت منوکشته!!!!!!!!برو ببین چطوری پستات شده 1100 تا بعد بیا حرف بزن.راست میگی اگه اینجا مدیراش مرتب سرکشی میکردن این طوری نمیشد که تو بیای برای بقیه تعیین تکلیف کنی.........

تا بترکه چشم حسود.گفتم 10 تاش رو نشون بده. پس حرف الکی نزن کوچولو.