PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه مشكل با اسپيكر

Mehran
21-09-2005, 09:17
با سلام
چند وقتي ميشه صداي اسپيكرم بشدت كم شده در ضمن هيچ مشكل خاصي هم بوجود نيومده كه بگم شايد عامل اين باشه.صداي اسپيكر رو تاآخر زياد مي كنم volume control زياد زياد نمي دونم مشكل از كجاست.
لطفا من رو راهنماييي كنيد...

Lovelyman
21-09-2005, 10:41
واسه منم پيش اومده معمولن بعد از نصب يه نرم افزار اين مشكل عاديه فقط يادم رفته از كجا درست ميشد با كنترل پنلت ور برو يا اگه از اين صفحه كيليداداري كه صدا رو هم كنترل ميكنن صدا رو زياد كن درست ميشه شايد هم اسپيكرت خراب شده

Amir_P30
21-09-2005, 12:19
با سلام
چند وقتي ميشه صداي اسپيكرم بشدت كم شده در ضمن هيچ مشكل خاصي هم بوجود نيومده كه بگم شايد عامل اين باشه.صداي اسپيكر رو تاآخر زياد مي كنم volume control زياد زياد نمي دونم مشكل از كجاست.
لطفا من رو راهنماييي كنيد...

امكان عيب سخت افزاريش كم هست

ولي به هر حال شما اگه مادربوردت گيگا هست ميتوني به قسمت تنظيمات كارت صدا بروي
در قسمت سيستم تراي - يا همون سيني سيستم - يا بهتر بگم كنار ساعت

مادربورد هاي گيگا يه آيكن دارن به نام Sound Effect بيشتر اشكالات صدا از اونجا رفع ميشه

'POP'
22-09-2005, 05:34
نوع كارت صدا و اسپيكر و مادر بورد؟
آيا ضبط صداش (Sound Recorder)درسته؟صدايي رو كه ضبط كردي همونجوري ضعيف پخش ميكنه؟ ;)

Mehran
23-09-2005, 02:22
امكان عيب سخت افزاريش كم هست

ولي به هر حال شما اگه مادربوردت گيگا هست ميتوني به قسمت تنظيمات كارت صدا بروي
در قسمت سيستم تراي - يا همون سيني سيستم - يا بهتر بگم كنار ساعت

مادربورد هاي گيگا يه آيكن دارن به نام Sound Effect بيشتر اشكالات صدا از اونجا رفع ميشه
ممنون رفع شد.... :biggrin:
از اهنمايي تون ممنون دوستان
واي يه صداي ديگه :happy:
بعضي وقت ها كه تو اينترنت هستم بعضي از وقت ها هم نيستم صداي ديسي شدن مي آيد.جرا؟ بايد چكار كنم؟

Amir_P30
23-09-2005, 03:33
ممنون رفع شد.... :biggrin:
از اهنمايي تون ممنون دوستان
واي يه صداي ديگه :happy:
بعضي وقت ها كه تو اينترنت هستم بعضي از وقت ها هم نيستم صداي ديسي شدن مي آيد.جرا؟ بايد چكار كنم؟

يعني همين حجوري صداي دي سي شدن مياد؟

يا اگه كار خاصي انجام بديد اين جوري ميشه؟

Mehran
23-09-2005, 03:54
نه همين جوري.حتي امتحان كردم يعني رفتم تو ويندوز و هيچ كار خاصي انجام ندادم ولي يكي دو بار اين صدا اومد...