PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فضای آزاد برای جاوا در u600

aftab_azad20
26-09-2007, 11:51
سلام دیدم برای خودتون دارید در این مورد بحث می کنید بزار خیال همه شما را رو راحت کنم این فضا تو گوشی من از این قراره44773kb که اگه تقسیم بر 1024 کنی تقریبا 43mbمیشه تازه اگر من برم عکسهایی که تو حافظه گوشیم هست توجه کنید تو حافظه خود گوشی پاک کنم بیشتر از اینم میشه من این فضای آزاد رو که گفتم با 2بازی که خودش رو گوشی نصب بود و یه نقشه ایران که خودم نصب کردم .قسمت پایین وضعیت حافظه هم نوشته
استفاده شده 777kb
بازی یا برنامه 40/3
فولدر 10/1
باید فهمیده باشی که منظورش چیه دیگــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـه
خوب باش که شاید فردایی نباشد!!!:11::11::11:

smh.ir
27-09-2007, 14:11
سلام دیدم برای خودتون دارید در این مورد بحث می کنید بزار خیال همه شما را رو راحت کنم این فضا تو گوشی من از این قراره44773kb که اگه تقسیم بر 1024 کنی تقریبا 43mbمیشه تازه اگر من برم عکسهایی که تو حافظه گوشیم هست توجه کنید تو حافظه خود گوشی پاک کنم بیشتر از اینم میشه من این فضای آزاد رو که گفتم با 2بازی که خودش رو گوشی نصب بود و یه نقشه ایران که خودم نصب کردم .قسمت پایین وضعیت حافظه هم نوشته
استفاده شده 777kb
بازی یا برنامه 40/3
فولدر 10/1
باید فهمیده باشی که منظورش چیه دیگــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـه
خوب باش که شاید فردایی نباشد!!!:11::11::11:

دوست عزیز ، من دقیقا متوجه نشدم منظور شما چیه!!!
فکر میکنم این چیزایی که شما گفتید اصلا به میزان فضای در نظر گرفته شده برای جاوا ربطی نداشته باشه... اون چیزی که توی مشخصات U600 نوشته شده مبنی بر اینه که 60 مگ حافظه داخلی داره ولی شما روی این حافظه نمیتونید جاوا نصب کنید بلکه برای نصب برنامه ها و بازی های جاوا باید از فضایی جدای از فضای داخلی گوشی استفاده کنید که خیلی کمه ، (مثلا برای D600 این فضا 4مگابایت بود!!) ... فکر نمیکنم توی U600 هم این فضا (فضای مربوط به جاوا) تغییر زیادی کرده باشه!!
اگه میشه بیشتر توضیح بدید.... ببینید میتونید برنامه های با حجم بالا رو روی گوشیتون نصب کنید؟!!