PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم باز شدن گزینه Properties در My Computer

redblood
26-09-2007, 11:09
با سلام به همگی.من الان چند روزی هست که با یک مشکل خانمان برانداز مواجه شدم.
مشکل اینه که هر بار میام properties رو از mycomputer باز کنم،بعد از اینکه پنجره مربوط باز میشه بعد از حدود 2 الی 5 ثانیه به صورت اتوماتیک بسته میشه.
دیگه اینکه در قسمت Tools ----->Folder Options----->View هرکاری میکنم گزینه dont show hidden files and folders غیر فعال نمیشه و کماکان رو این گزینه میمونه و جاشو با گزینه show hidden files &.. عوض نمیکنه.
ممنون میشم اگه کسی بتونه کمکم کنه تا این 2 مشکلو حل کنم.
با تشکر از همگی.:11:

آرشین
26-09-2007, 12:15
احتمالا مشکل از رجیستری یا ویروس

mahdi7610
26-09-2007, 14:25
احتمالا مشکل از رجیستری یا ویروس
دوست عزیز این جوری جواب دادن به سوال به هیچ دردی نمی خوره فقط به درد زیاد کردن پست می خوره

سوال اولتون احتمال می دم ویروس باشه و از ان ویروسهایی هم هست که nod32 قادر به شناسایی اونها هستش با nod32 یکبار سیستم را به طور کامل اسکن کنید.
برای سوال دوم هم این روش را امتحان کنید و ببینید جواب می دهد : . برای انجام این کار ابتدا برنامه رجیستری را اجرا کنید حال در پنجره باز شده کلید f3 را بزنید (کلید f3 جهت جستجوی یک کلید در رجیستربی می باشد ) .
سپس کلمه showall را تایپ کرده و find next را کلیک کنید (دقت کنید در قسمت پایین پنجره جستجو گزینه keys فعال باشد .) حال کلید مورد نظر در panel چپ ظاهر می شود ( اگر کلمه showall را مشاهده نکردید باز هم f3 بزنید تا به کلمه مورد نظر برسید ) . پس از یافتن آن در panel راست روی گزینه checkedvalue دابل کلیک کنید و مقدار آن اگر صفر هست به 1 تغییر دهید و سپس از رجیستری خارج شوید

redblood
26-09-2007, 21:45
دوست عزیز این جوری جواب دادن به سوال به هیچ دردی نمی خوره فقط به درد زیاد کردن پست می خوره

سوال اولتون احتمال می دم ویروس باشه و از ان ویروسهایی هم هست که nod32 قادر به شناسایی اونها هستش با nod32 یکبار سیستم را به طور کامل اسکن کنید.
برای سوال دوم هم این روش را امتحان کنید و ببینید جواب می دهد : . برای انجام این کار ابتدا برنامه رجیستری را اجرا کنید حال در پنجره باز شده کلید f3 را بزنید (کلید f3 جهت جستجوی یک کلید در رجیستربی می باشد ) .
سپس کلمه showall را تایپ کرده و find next را کلیک کنید (دقت کنید در قسمت پایین پنجره جستجو گزینه keys فعال باشد .) حال کلید مورد نظر در panel چپ ظاهر می شود ( اگر کلمه showall را مشاهده نکردید باز هم f3 بزنید تا به کلمه مورد نظر برسید ) . پس از یافتن آن در panel راست روی گزینه checkedvalue دابل کلیک کنید و مقدار آن اگر صفر هست به 1 تغییر دهید و سپس از رجیستری خارج شوید

دوست عزیزم مرسی از کمکت.ولی مثل اینکه مشکل یکی دوتا نیست.چون اولا من برنامه nod32 رو ندارم.آیا میشه این مشکل رو با یک برنامه دیگه حل کرد و در غیر اینصورت آیا امکان دانلودش هست یا نه؟
از طرفی وقتی برنامه رجیستری رو اجرا کردم با مشکل مواجه شد و هیچ چیزی رو پیدا نکرد.
به نظر شما باید چیکار کنم؟البته باید بگم که وقتی من به این مشکل برخوردم سریع درایو ویندوزمو فرمت کردم و از نو روش ویندوز ریختم،ولی مشکل حل نشد.
ممنون میشم از کمکتون.
با تشکر

mahdi7610
27-09-2007, 00:02
دوست عزیز می تونی از قسمت زیر انتی ویروس را پیدا کنی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از این طریق می تونی فایلهای هایدن شده را ببینی و اونا را فعال کنی .
از منوی Start وارد Run شده و عبارت regedit را تایپ نموده و Enter بزنید تا ویرایشگر رجیستری باز شود.
حالا به آدرس زیر بروید:
HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/Microsoft/Windows/Current Version/Explorer/Advanced/Folder/Hidden/SHOWALL
اکنون از قسمت دیگر صفحه روی CheckedValue دوبار کلیک کنید. در پنجره باز شده Value را از 0 به 1 تغییر دهید.
حالا OK کرده و خارج شوید.
بعد از این که سیستم را کاملا با nod32 و کاسپراسکای ویروس یابی کردی با برنامه ای مثل regdoctor و هر نرم افزاری که رجیستری را تعمیر می کنند رجیستری سیستم رو fix کن
فایلهای مخفی شده را با این نرم افزار هم می تونی فعال کنی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آرشین
27-09-2007, 00:11

.
.....
با تشکر .

winxp
27-09-2007, 09:40
عزیز من شما ویروس داری
ویروستم این طوریه که ویندوز که عوض کردی اولین کاری که میکنی میری رو درایوهات راست کلیک میکنی میری داخل بعد فایلهای سیستمی و مخفی رو شو میکنی و حالا جند تا فایل داری که یکیش autoraun و دیگری exe میباشد
هر چه سریهتو اونارو پاک کن
مواضب باش دابل کلیک نکنی که مثل اول میشه
برا propeties هم میتونی از gpedit فهال کنی که الته با نصب ویندوز مشکلت حل میشه

hamedvahedi
27-09-2007, 10:54
ویروسه. Nod پاکش مي کنه

sara_program
27-09-2007, 11:01
این قبلا مشکل yaasseeerr هم بود که فکر کنم رفع شد . شما مراجعه کنید به کد زیر تا به جوابتون برسین .

redblood
28-09-2007, 15:02
به همگی سلام و تشکر از همگی.من یک بار ویندوز رو از نو ریختم و بلافاصله با nod32 اسکن کردم.تا امروز مشکلی نداشتم که دوباره همون اتفاق ها تکرار شد.لطفا کمکم کنید و بگید باید چیکار کنم.با تشکر

mahdi7610
28-09-2007, 16:48
سلام دوست عزیز . شما از چه نسخه ای از ویندوز استفاده می کنید ؟ بهتره از ویندوز xp سرویس پک 2 استفاده کنید .با انتی ویروس کسپر اسکای ( حتماً ) یکبار سیستم را کاملا ویروس یابی کنید . بعد از اینکار سیستم ریستور را برای کلیه درایو ها به غیر درایو ویندوز غیر فعال کنید.

redblood
28-09-2007, 17:30
سلام دوست عزیز . شما از چه نسخه ای از ویندوز استفاده می کنید ؟ بهتره از ویندوز xp سرویس پک 2 استفاده کنید .با انتی ویروس کسپر اسکای ( حتماً ) یکبار سیستم را کاملا ویروس یابی کنید . بعد از اینکار سیستم ریستور را برای کلیه درایو ها به غیر درایو ویندوز غیر فعال کنید.

مهدی جان ویندوزس که من استفاده میکنم از همین سایت گرفتم(indego-service pack 2) پس فکر نکنم مشکل از ویندوز باشه.در ضمن آنتی ویروس کسپر اسکای هم ریختم،ولی آنتی ویروش باز نمیشه.بدجوری گیر افتادم.

winxp
29-09-2007, 01:37
عزیز من شما گفتی ویندوز عوض کردی و مشکل حل شده و بعدا دوباره دچار این مشکل شدی

ایا بعد از تعویض ویندوز نرم افزار خاصی نصب کردی
ایا راهی رو که گفتم امتحان کردی

من میگم ویندوز رو عوض کن بعد قبل از هر کاری برو my computer \menu tools \ folder option \ view
در اینجا گزینه show hidden files رو تیک بزن و تیکه گزینه hidde protected opration system files رو هم وردار و yes و apply و ok بزن بیا بیرو ن

حالا یکی یکی روی درایوها راست کلیک کن open بزن برو داخل و فایلهای با پسوند inf و exe را delete کن
برا همه درایوها این کار رو باید انجام بدی تا مشکلت حل شه
یادت باشه به هیچ وجه دابل کلیک نکنی رو درایوها که مثل اول میشه
شما باید یه مشکل دیگم داشته باشی , باید وقتی یه پوشه باز میکنی در پنجره جدید باز شه
این کار رو بکن بعد بیا ببینیم مشکلت حل شده یا نه که انشا الله حل میشه
موفق باشی

mahdi7610
29-09-2007, 08:28
ببین redblood جان شما برو از بیرون یه سی دی ویندوز xp سرویس پک 2 بگیر و بیا روی سیستمت نصب کن چون احتمال داره ویندوزی که از اینجا گرفتی خراب باشه . بنابراین به جای اینکه این همه خودت را اذیت کنی این کار را هم بکن با یک ویندوز دیگه امتحان کن اگه باز درست نشد اون وقت یه فکری براش می کنیم . چون ما در درجه اول باید از ویندوز مطمئن باشیم که سالم است . طبق گفته های دوست عزیزم winxp بعد از نصب ویندوز هیچ یک از فایهای exe درون کامپیوتر را اجرا نکن اگر برنامه هایی توی درایو هات داری که از اونجا اونا را نصب می کردی دیگه این کار را انجام نده هر برنامه ای که خواستی نصب کنی از روی سی دی نصب کن چون ممکنه برنامه های درون هارد الوده باشند . بعد از نصب ویندوز یکبار کامل همه درایو ها را با کاسپر اسکای به روز ویروس یابی کن . در ضمن چرا کسپر اسکای باز نمی شه اگه درست نصب شده باشه و کرک شده هم باشه نباید مشکلی داشته باشه .

winxp
29-09-2007, 15:28
راستی یه چیز دیگم هست
اگه خواستی ویروس یابی کنی system restore رو turn off کن

در مورد کاسپر
مهدی جان منم بعضی وقتها با این کاسپر مشکل پیدا میکنم
نصب و کرک میشه ولی بعد از چند روز تا سیستم بوت میشه میزنه out of data و اصلا دیگه باز نمیشه
الان درست شده ولی یه مدت بود این طوری شده بود
حتی ویندوز که عوض میکردم هنوز desktop رو تنظیم نکرده میرفتم کاسپر رو نصب کنم ولی خطا ی out of data میداد
حتی ویروس یابهای دیگم مثل مک کافی نورتون هم نصب نمیشد , نمیدونم چی شد درست شد ولی یادمه یه بار

یه بار ورداشتم کل system volume information های رو هارد رو پاک کردم
و از اون موقع فکر کنم مشکلم حل شد

mahdi7610
29-09-2007, 17:07
دوست عزیزم winxp در مورد کاسپر اسکای تا جایی که من اطلاع دارم اکثرا از لیسنسای ان استفاده می کنیم و این لیسنسها در واقع یک نوع تاریخ هستند یعنی ما وقتی از یک لیسنس استفاده می کنیم ان لیسنس تا ان تاریخ که برایش تعریف شده است کاربرد دارد و بعد از ان تاریخ دیگه کار نخواهد کرد . به خاطر همین باید از لیسنسهای معتبر برای کرک کردن ان استفاده کنیم .
بهتره system restore را برای کلیه درایو ها به غیر از ویندز غیر فعال کنی چون در صورت بروز مشکل بشه به عقب برگشت .
system volume information یک پوشه هست که کلیه اطلاعات هر درایو در اون ذخیره می شه این پوشه به این درد می خوره که در صورت نیاز تمام تنظیمات ویندوز را به زمان مشخص برگردونه . وقتی شما اونا پاک کنید اطلاعات مربوط به تاریخ استفاده از لیسنس را نیز از بین برده اید و سیستم نمی تونه تشخیص بده که قبلا این لیسنس استفاده شده و بعضی وقتها درست می شه

winxp
30-09-2007, 05:10
دوست عزیزم winxp در مورد کاسپر اسکای تا جایی که من اطلاع دارم اکثرا از لیسنسای ان استفاده می کنیم و این لیسنسها در واقع یک نوع تاریخ هستند یعنی ما وقتی از یک لیسنس استفاده می کنیم ان لیسنس تا ان تاریخ که برایش تعریف شده است کاربرد دارد و بعد از ان تاریخ دیگه کار نخواهد کرد . به خاطر همین باید از لیسنسهای معتبر برای کرک کردن ان استفاده کنیم .
بهتره system restore را برای کلیه درایو ها به غیر از ویندز غیر فعال کنی چون در صورت بروز مشکل بشه به عقب برگشت .
system volume information یک پوشه هست که کلیه اطلاعات هر درایو در اون ذخیره می شه این پوشه به این درد می خوره که در صورت نیاز تمام تنظیمات ویندوز را به زمان مشخص برگردونه . وقتی شما اونا پاک کنید اطلاعات مربوط به تاریخ استفاده از لیسنس را نیز از بین برده اید و سیستم نمی تونه تشخیص بده که قبلا این لیسنس استفاده شده و بعضی وقتها درست می شه

ممنون :11:

redblood
01-10-2007, 16:58
win xp و مهدی جان،واقعا از راهنماییاتون ممنونم و winxp عزیز دقیقا درست گفتی،هر پوشه در یک پنجره جدید باز میشد.حالا میرم اینکاری رو که گفتی انجام بدم ببینم نتیجه چی میشه.فقط میشه بهم بگید که system restore رو از کجا میتونم off کنم؟
بازم مرسی ار کمکتون.

mahdi7610
01-10-2007, 18:02
redblood جان فکر می کردم مشکلت حل شده .
winxp عزیز می بخشی من جواب دادم
برا ی غیر فعال کردن سیستم ریستور روی مای کامپیوتر راست کلیک کن و سپس propertise را بزن به تب
system restor برو و درایو ها را یکی یکی انتخاب کن و setting را بزن و از پنجره باز شده یک تیک داره که اونا بزن و یک پیغام می ده ok کن . بهتره برای درایو ویندوز این کار را انجام ندی چون اگر مشکلی پیش اومد راه برگشتی باشه .

redblood
03-10-2007, 14:08
redblood جان فکر می کردم مشکلت حل شده .
winxp عزیز می بخشی من جواب دادم
برا ی غیر فعال کردن سیستم ریستور روی مای کامپیوتر راست کلیک کن و سپس propertise را بزن به تب
system restor برو و درایو ها را یکی یکی انتخاب کن و setting را بزن و از پنجره باز شده یک تیک داره که اونا بزن و یک پیغام می ده ok کن . بهتره برای درایو ویندوز این کار را انجام ندی چون اگر مشکلی پیش اومد راه برگشتی باشه .

مهدی جان از لطفت خیلی خیلی ممنونم:11:

winxp
03-10-2007, 18:55
Rebold جان
من واقعا خوشحالم که میتونم کمکتون کنم
شب با عکس میام جوابتو برا تغییر دسترسی میزارم همین جا

redblood
03-10-2007, 20:38
Rebold جان
من واقعا خوشحالم که میتونم کمکتون کنم
شب با عکس میام جوابتو برا تغییر دسترسی میزارم همین جا

winxp جان خیلی بهم لطف میکنی.ممنونتم عزیزم.امیدوارم منم بتونم جبران کنم.:10:

راستی اسم من redblood هستا!نه rebold !! :20:

winxp
04-10-2007, 02:31
سلام

برو folder option\view
برو اخرین گزینه که اسمش هست use simple sharing ... رو تیکشو بردار و حالا برو رو سیستم ولوم اینفورمیشن راست کلیک کن برو پروپرتیش و سپس تب security

حالا برو advanced و برو سربرگ owner

روی user که باهاش login شدی کلیک کن و گزینه replace ... رو تیک بزن و حالا apply

بیا بیرون و برو داخل system volume information

kasper رو فعال کن و داخل پوشه رو اسکن کن ببین چیزی پیدا میکنه یا نه

هر کار شد تو کار نداشته باش , فقط پوشه رو shift delete کن و برا همه درایوها غیر از درایو سی همین کار رو انجام بده

اینم عکس

,,و اینم عکس دوم

redblood
04-10-2007, 16:34
سلام

برو folder option\view
برو اخرین گزینه که اسمش هست use simple sharing ... رو تیکشو بردار و حالا برو رو سیستم ولوم اینفورمیشن راست کلیک کن برو پروپرتیش و سپس تب security

حالا برو advanced و برو سربرگ owner

روی user که باهاش login شدی کلیک کن و گزینه replace ... رو تیک بزن و حالا apply

بیا بیرون و برو داخل system volume information

kasper رو فعال کن و داخل پوشه رو اسکن کن ببین چیزی پیدا میکنه یا نه

هر کار شد تو کار نداشته باش , فقط پوشه رو shift delete کن و برا همه درایوها غیر از درایو سی همین کار رو انجام بده

اینم عکس

,,و اینم عکس دوم

winxp عزیزم دستت واقعا درد نکنه.خیلی حال دادی.مشکلم حله حل شد.فقط یه مساله کوچیک مونده که تو یه تاپیک دیگه مطرحش میکنم.امیدوارم که جبران کنم.:11:

best64god
19-10-2007, 17:04
دوستان دست همگي شما درد نكنه ماهم كلي استفاده كرديم .:11::11::11::11::11: