PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یسورد id فراموش کردم.بهشم نیاز دارم ماه وسال و مشخصاتی هم که موقع ساختنش دادم هم یادم رفته .راهی هست

معین اریا
26-09-2007, 01:27
یسورد id فراموش کردم.بهشم نیاز دارم ماه وسال و مشخصاتی هم که موقع ساختنش دادم هم یادم رفته .راهی هست باسه اینکه دوباره اون id داشته باشم

golmohammadi
27-09-2007, 13:59
خوب اگر اونا را فراموش كردي فقط يك راه وجود داره
موقع ساختن اي دي يك ايميل از شما درخواست ميشه
اگر اون ايميل يادت هست ميتوني پسوردتو پس بگيري
اگر يادت هست بگو تا بهت بگم بايد كجا بري
اما اگه نه اونم يادت نيست خدا رحمتش كنه

معین اریا
27-09-2007, 16:42
اره یادمه بین 2 ایمیل شک دارم ؟

darvish1900
27-09-2007, 16:52
خوب سوال امنیتی رو چی یادت هست. اون اصل که باید درست جواب بدی. ایمیل خودش اتومات به ایمیلی که معرفی کردی می فرسته. بعدش فکر نکنم جای این پست اینجا باشه

golmohammadi
28-09-2007, 00:12
نحوه پس گرفتن Yahoo ID خودرا از هکر پس بگیریم .

اينبار ميخواهيم به شما آموزش دهيم که اگر کسي پسورد شما را به دست آورد راه بازگرداندن آن چيست؟ اين هم يک نکته جالب که خيلي ها به آن توجه نميکنند. در واقع اگر يک زماني بر اثر بي توجهي، شخصي ID مربوط به ايميل شما را هک کرده و پسورد شما را عوض نمود، در چنين مواقعي از امکان Forgot Password استٿاده کنيد! ضمنا اين نکته را ٿراموش نکنيد که به هنگام Sign up، در اغلب سايت ها، مثل Yahoo! يا Hotmail، سئوالاتي در زمينه تاريخ تولد، کدپستي، کشور، سئوال کوتاه و جواب کوتاه و يک آدرس Mail براي مواقع اضطراري از شما سئوال مي شود! اين سئولات بسيار مهم هستند.
لازم است اين موارد را هميشه به خاطر داشته باشيد و يا آنها را جايي يادداشت کنيد، که اگر کسي شما را هک کرد، بتوانيد اط اين طريق پسوورد خود را پس بگيريد و عوض کنيد. به هر حال براي انجام اين کار در صٿحه Email Login روي گزينه Password lookup کليک کنيد. در اين صٿحه همان اطلاعات کليدي که در قسمت بالا گٿته شد را بايد وارد کنيد، اگر اين اطلاعات را به خاطر داريد که جاي اميد باقي است، در غير اين صورت از ادامه اين کار صرٿ نظر کنيد. خب حالا بعد از وارد کردن اين اطلاعات، سايت ايميل شما درست بودن آنها را چک ميکند و در صورت درست بودن آنها، شما به مرحله بعدي هدايت مي شويد. در اين مرحله که به منظور ايجاد امنيت بيشتر ايجاد شده است، سايت ايميل از شما يک سئوال کوتاه ميپرسد و شما بايد به آن پاسخ صحيح بدهيد. البته دقت کنيد که اين پرسش و پاسخ را خودتان به هنگام Sign up تعيين کرده ايد و بايد آن را به خاطر داشته باشيد. ( مثلا ٿيلم مورد علاقه شما کدام است؟ که شما بايد در اينجا همان پاسخي را بدهيد که قبلا و در هنگام راه اندازي صندوق پستي خود داده بوديد). بعد از وارد کردن پاسخ کوتاه در صورت درست بودن آن، شما قادريد به دو صورت موجود، پسورد خود را مجددا تصاحب کنيد و آن را تغيير دهيد.
1- Display New Password که به شما رمز عبور جديدتان را نشان ميدهد.
2- Email New Password که رمز عبور جديد شما را به آدرس ايميلي که به هنگام Sign up داده ايد، ميل مي کند. ( Alternate Email).

Ghaioom
15-02-2008, 13:40
میتونید بگید Email Login کجاست؟

Ghaioom
15-02-2008, 13:47
کسی نیست جواب منو بده ؟

Ghaioom
15-02-2008, 13:55
اینجا در کجای یاهو هست ؟ ایمیل منم این طوری شده ."به هر حال براي انجام اين کار در صٿحه Email Login روي گزينه Password lookup کليک کنيد."

golmohammadi
15-02-2008, 14:17
برو اين صفحه
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
بعد گزينه Forget your ID or password را بزن
در صفحه بعدي جلوي yahoo id اي دي خودت را بنويس و پايين گزينه Continue را بزن تا هدايت بشي به صفحه اي كه در بالا اشاره كردم
بعد به سوالاتي جواب بده
بعد Get new password را بزن