PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار ترجمه متون انگلیسی به فارسی

Javad_Ed
26-09-2007, 00:18
سلام
می خواستم بدونم که نرم افزاری هست که متون en رو به فارسی تبدیل کنه ؟
اگه هست معرفی کنین
mer30 از تمامی دوستان:10:

hosein0251
26-09-2007, 00:27
نرم افزارهای مختلفی هستش . یک نمونه اش نرم افزار پارسیان که خیلی گرون قیمت هستش . ولی اگر خیلی نیاز داشته باشی می تونی رایت شده اش رو با 10 هزار تومان هم گیر بیاری ولی اگر خیلی نیاز نداری بهت توصیه می کنم که نخری . در ضمن ضریب خطا هم زیاد داره .

paradis
26-09-2007, 14:13
LingvoSoft Talking Dictionary 2007 (English-Persian (Farsi))

search in
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Javad_Ed
28-09-2007, 01:42
LingvoSoft Talking Dictionary 2007 (English-Persian (Farsi))

search in

این که چیزی توش نبود و اون نرم افزاری که گفتین فرهنگه،
من ترجمه متن می خوام
اگه یه نفر لینکی بزاره ممنون میشم:10:

ALIBOZORG
28-09-2007, 02:00
نرم افزار مترجم پدیده.
قابل نصب برروی ویندوز ایکس پی

sama_65
28-09-2007, 07:06
ببخشید علی آقا
همه این لینکهایی که گذاشتینو باید دان کرد یا یکیش کافیه؟!

ALIBOZORG
28-09-2007, 09:55
بله دوست عزیز،باید همه بخشها رو دانلود کنی.

Javad_Ed
28-09-2007, 23:53
خیلی ممنون از لطفت

Javad_Ed
29-09-2007, 00:52
سلام
میشه یه جا بجز رپید شیر up کنید

Javad_Ed
30-09-2007, 17:55
یعنی یه آدم بل حال پیدا نمیشه این و برای ما اپ کنه ؟!
ممنون.

Ehsan Ansari
30-09-2007, 19:16
سلام

جواد جان الان تو بازار فقط مترجم پارس این کار رو می کنه که گرونه کاملش 265 تومن

البته لینک دانلوش رو یه بار من تو اینترنت دیدم با حدود 30% خطا ترجمه می کنه

Ehsan Ansari
30-09-2007, 19:17
علی جان

این پدیده که گذاشتی کامل هست ? حجمش کم نیست؟

آخه من کرکش رو دارم 25 mb

Spaniuly
30-09-2007, 22:35
ببين اين نرم افزار به دردت ميخوره :
من يه بار دانلود كرده بودم فكر ميكنم رايگان بود ولي براي ترجمه بايد آنلاين باشي. اسمش هم pars translator هست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Javad_Ed
01-10-2007, 13:55
ببين اين نرم افزار به دردت ميخوره :
من يه بار دانلود كرده بودم فكر ميكنم رايگان بود ولي براي ترجمه بايد آنلاين باشي. اسمش هم pars translator هست.

ممنون ،نرم افزار ه خوبیه ولی یکم فکر کنم منبع اطلاعاتش کم باشه که تشخیص نمیده که باید ترجمه کنه یا اینکه
این یه اسم شرکته،مثلا گفتم،حالا کسی میتونه پدیده رو بزاره ببینیم چی هست،از شما دوست عزیز متشکرم،:11:
و منتظر:20:

Javad_Ed
02-10-2007, 18:33
پس چی شد ؟
حداقل دوستان یکی یکی اپ کنند یعنی یک نفر فایل اول ،یه با مرام دیگه فایل دوم....
خواهش می کنم کمک منین

bijan.sh.ka
04-10-2007, 07:36
شما دوست عزيز Javad_Ed ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])نرم افزار مربوطه رو بريد تو اين سايتي كه بهت مي گم
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بعدش بايد عضو بشي اما 100 درصد مي توني دانلودش كني چون من خودم درخواستش دادم واون ها هم برام گذاشتنش و الان هم دارم ازش استفاده مي كنم و خيالت رو راحت كنم بجز اونجا جاي ديگري نيست كه دانلودش كني چون هم جا لينكش خرابه و اگه خواستيش بعد از عضو شدن ميري داخل در خواست نرم افزار و ( به خاطر تو رفتم كل صفحه ها رو گشتم تا آخر پيدا شد) صفحه 36 رفته ودانلودش كنيد در ضمن با دانلود منجر هم راحت دانلود ميشه ديگه لازم نيست 2 ساعت بري تو راپيد شير از همينجا دانلودش كن
موفق باشي

bijan.sh.ka
04-10-2007, 07:40
مثله اينكه p30 نمي زاره آدرسشو بهت بدم مي بيني كه ستاره مي زنه برو پيغام هاي خصوصيت رو چك كن

bijan.sh.ka
04-10-2007, 07:46
شما دوست عزيز مي ري داخل اون سايتي كه بهت گفتم صفحه 36 بعد از عضويت و بعد پيغام يكي مونده به آخري چون خودم سفارش دادم و الان دارم ازش استفاده مي كنم بعدش دانلودش مي كني
ببين چيكار مي كني مجبور شدم تمام صفحه نرم افزار ها رو بگردم و الان بار دوم است كه اين پيغام رو مي نويسم چون p30 نمي زاره ، چون تبليغات براي سايتي ديگره و خلاف قانونه اما چون واقعا لازم داري عيب نداره براي تو باشه

pomidi
04-10-2007, 09:47
ممنونم. خوب بود

Javad_Ed
04-10-2007, 13:18
دوست عزیز
ممنون،ولی توی پیغامم ستاره میاد شما لطف کن و ایندفعه آدرس و کامل ننویس وفقط عبارت ستاره رو پست بده تا نشون بده،
ممنون

bahdar
04-10-2007, 14:03
ممنون،ولی توی پیغامم ستاره میاد شما لطف کن و ایندفعه آدرس و کامل ننویس وفقط عبارت ستاره رو پست بده تا نشون بده،
آره این کلمه تو لیست ***** پی سی ورلد قرار گرفته!چه تو متن و چه پیام و ... همه ستاره ای میشه!اون کلمه به تنهایی بازم ستاره میشه!

alimohammady
04-10-2007, 15:44
سلام
دوست عزیز bijan.sh.ka
اگر میتونی آدرس سایت ترجمه متون که ستاره بارون شده برای من هم بفرست
من هم دنبال این برنامه هستم
پیشاپیش ممنون

Javad_Ed
04-10-2007, 19:14
خوب کلمه ی ستاره ای شده رو بافاصله بین حرف ها بنویس درست میشه،مثل:p30world.p 3 0 w o r l d

bijan.sh.ka
05-10-2007, 05:55
خيلي عجولي مثله اينكه اينم آدرس سايت
ديگه فكر كنم نتونن ستاره بارونش كنن ولي احتمالا به من يه اخطار بدن كه اونم فداي سر شما دوستان و اگه متر جم پارس و ديكشنري نارسيس رو مي خواستيد بازم بگيد تا آدرسشون رو بهتون بدم . البته حجمش 500 مگا بايت است و بايد خودم اول امتحانش كنم ببينم سالمه يا نه
موفق باشيد

bijan.sh.ka
05-10-2007, 06:08
در مورد مترجم پديده
بچه ها شما مي تونيد هر كلمه اي كه بخواهيد (مربوط به رشته تخصصي تون) مي تونيد وارد مترجم بكنيد و مترجم خودش براي بار بعدي ديگه كلمه مورد نظر را ترجمه مي كند
مثلا : يه كلمه اي چندين معني داره و شما اون معني رو كه مترجم مي كنه بدردتون نمي خوره مي يايد وكلمه رو ويرايش مي كنيد البته از لحاظ معني و اون معنيي رو كه دوست داريد به كار مي بريد البته بهتون بگم كه اين كار تا زماني مي تونيد ازش استفاده كنيد كه ويندوز شما خراب و يا مترجم را پاك نكنيد اما اگه بخواهيد كه هميشه اون معني رو ترجمه كنه بايد لغاتي رو كه مي خواهيد رو وارد برنامه word كرده و زماني كه برنامه هم حتي حذف شد مي تونيد كه سريعا كلمات خود رو از word كپي كنيد در درون برنامه و ديگه لازم نيست كه چندين ساعت وقت خود رو حروم كنيد
موفق باشيد

Nakh0d4
05-10-2007, 14:51
اقا من 100 صفحه ترجمه درام که اگه بخوبم بدم بیرون60000تومن درمیاد اگرم بخوام خودم ترجمه بکنم وقت نمی کنم. در مورد الکترونیک نوریه و 7 نمره پایان ترم داره کمک کنید چه نرم افزاری کار ترجمه ی متنو انجام میده که بتونم دانلودش کنم وبرام انجام بده
ممنون

bijan.sh.ka
05-10-2007, 23:35
شما دوست عزيز Nakh0d4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دنبال مترجم نگرد چون همشون الكي هستند ولي مي تونن تا حدودي سرعت به كار ترجمه بدند يعني اينكه مي تونيد شما سريعتر ترجمه بكنيد البته اين نرم افزار پديده رو كه گذاشتم تا حدودي از بقيه بهتر است مي تونيد دانلودش بكنيد و ازش استفاده بكنيد ودر زير بهتون كه گفتم نحوه كارش چطوريه و البته اين مترجم ها خيلي مزخرف هستند ولي در كل بد نيستند و الان يه ديكشنري به نام فانوس مخصوص صادرات اومده كه مترجم نيست و فقط لغت ترجمه مي كنه و من خودم دانلودش نكردم چون احتياج به يه دعوت نامه از سايت فلان رو مي خوام اما كارش از بقيه بهتره و مي تونه كه به شما كمك كنه حجمش 254 مگا بايت است .