PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترين برنامه براي بازگرداني اطلاعات

Lord_theOne
20-09-2005, 22:05
دارم مي تركم همين الان هواسم تبود 1000 تا show داشتم يك دفعه پاكشون كردم بدجور حالم گرفته آخه خيلي مرتب بودن همشون يك جا با اسم 800 تاش فقط ايراني بود قديم و جديد
كسي از بچه ها برنامه اي نداره كه قوي باشه به ما معرفي كنه اين برنامه رو استفاده كردم بدرده تصويري نمي خوره خراب مي ياره Recover My Files

Spy
20-09-2005, 22:15
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%D8%A7%D8%A8%DB%8C+%D8%A7%D8% B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA

Lord_theOne
20-09-2005, 22:27
اسپاي جان اين برنامه بدرده م نمي خوره دستتم درد نكنه

Amin
20-09-2005, 23:04
سلام
برنامه هاي EasyRecovery و O&O UnErase براي اين كار خوب هستند.
اگه بگردي لينك گير مياري چون قبلا معرفي شده.
اگه پيدا نكردي بگو لينك ميزارم.
موفق و پيروز باشيد

saman_uv
20-09-2005, 23:36
easy recovery برای فیلم و اینا خوب جواب نمیده اگه میخوای شو برگردونی از get data back استفاده کن

saeed666
21-09-2005, 08:22
برو تو system restore بگرد ببین قبل اینکه فایل هاتو پاک کنی check point پیدا میکنی ؟ اگه بود کامپیوترو به اون تاریخ ببر . این کار بعضی مواقع جواب میده ولی بعضی مواقع نه. در واقع کامپیوتر به روز و ساعتی که check point ساخته شده میره
-----------------------------------------
اگه نشد خواستی از برنامه ای استفاده کنی به نظر من ازmagic recovery که تو این سایت هم معرفی شده استفاده کن چون علاوه بر پیدا کردن فایل ها بر اساس فرمت از طریق فایل ها یا فولدر های پاک شده با نام اصلی شان نیز می توانی دنبال فایلت بگردی.

Lord_theOne
21-09-2005, 08:32
سامان مرسي اگه مي شه لينكه برنامه رو بديد ممنونتم get data back

Mehdi_Best
21-09-2005, 10:11
سلام دوست عزيز
من رو دست اين برنامه نديدم تا به حال. فقط يه خرده حجمش زياده. حدود 34 مگابايت هست. اما كارش حرف نداره:

Ontrack EasyRecovery Professional 6.10.07

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اين لينك مستقيم دانلود هست.

Lord_theOne
21-09-2005, 11:20
دستتون درد نکنه آقا مهدی. سعید جان بدبختانه من هواسم نبود پارتیشن درایو آخریمو استاد کردم در 1 ثانیه هواسم نبود

Mehdi_Best
21-09-2005, 11:22
دوست خوبم سلام. ببخشيد اون 2 لينكي كه گذاشته بودم لينكهاي مستقيم نبود و مشكل داشت. اما لينك رو عوض كردم. اين لينك مستقيم هست.

اين پست رو دادم كه متوجه اين تغيير لينك بشي. چون گفتم ممكنه متوجه تغيير لينك نشي.

R£ɀД
21-09-2005, 11:27
به نظر من Magic Recovery Professional 3.2 حرف نداره من خودم هفته پيش 20 گيگ از اطلاعات و show و موزيك ام رو از دست دادم.
درايو رو به اشتباه به صورت فول فرمت كرده بودم ولي با اين برنامه همه اطلاعاتم رو بدون كم و كسري برگردوندم. تمام فايل هاي تصويري و صوتي رو هم كه برگردونده تست كردم درست هستن.
باز تاكيد مي كنم 100% اطلاعات پاك شده رو برگردوند.
حجم برنامش هم كمه . به لينك زير سر بزن توي همين سايت معرفي شده.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saman_uv
21-09-2005, 12:27
سلام easy recovery خیلی خوبه ولی فایل با پسوند dat رو خوب برنمیگردونه خودت امتحان کن. میخوام تجربه رو دو باره تجربه نکنی
اینم لینکش:

نتیجه رو هم اعلام کن

pedramonline
21-09-2005, 14:07
اين بحث ها خيلي تکراري شده .

اما در کل همه برنامه ها خوب عمل ميکنند .

و ممکنه بدترين برنامه از نظر شما براي کسي بهترين کارايي رو داشته باشه .

اما در کل امکانات و مکانيزم برگرداندن اطلاعات در Eeasy Recovery از همه بهتره .

Lord_theOne
21-09-2005, 16:56
من خودم با easy recovery كار كردم خيلي كارش درسته ولي توي هاردم پاك شده براي تصويري امتحانش نكردم ولي برنامه ها رو مي ياره ولي از كمكه همتون ممنونم بايد بشينم يكي يكي امتحان كنم نتيجه رو بهتون مي گم من با برنامه MY file رو تست كردم براي تصويري خوب نيست براي برنامه هم مي لنگه easy كارش خوبه ببينيم تصويري كدومشون بهتر بازگرداني مي كنند براي ديگران هم خوبه نتيجه رو شنبه يا يكشنبه مي گم
با تشكر از شما

saman_uv
21-09-2005, 22:48
اقا یکی easy recovery رو تست کنه برای فرمت dat من ورژن 2002 رو داشتم dat رو سابورت نمیکرد خودت باید براش تعریف میکردی حالا ورژن جدیدش رو نمی دونم

R£ɀД
21-09-2005, 23:02
سامان جان اگه چند تا پست قبل رو نگاه مي كردي مي ديدي كه من Magic Recovery Professional 3.2 رو كه توي سايت هم معرفي شده رو پيشنهاد كردم چون خودم امتحانش كردم و جوابش رو پس داده.
من با اين برنامه 6 گيگ فايل dat رو برگردوندم.

Beelzebub
21-09-2005, 23:18
به نظر من Magic Recovery Professional 3.2 حرف نداره من خودم هفته پيش 20 گيگ از اطلاعات و show و موزيك ام رو از دست دادم.
درايو رو به اشتباه به صورت فول فرمت كرده بودم ولي با اين برنامه همه اطلاعاتم رو بدون كم و كسري برگردوندم. تمام فايل هاي تصويري و صوتي رو هم كه برگردونده تست كردم درست هستن.
باز تاكيد مي كنم 100% اطلاعات پاك شده رو برگردوند.
حجم برنامش هم كمه . به لينك زير سر بزن توي همين سايت معرفي شده.

از من مي شنوي همينو امتحان كن
چون هارد كه فرمت مي چه اين برنامه ها تغريبا كار يكساني رو انجام مي دن

Lord_theOne
22-09-2005, 06:34
بچه ها دستتون درد نكنه من با برنامه اي كه سامان جان گفته بود كار كردم GetDataBack for FAT خيلي كارش درسته ببينيد من 50 گيگ را دارم الان بازگرداني مي كنم با تمام اون اسمها easy recovery اسمهارو خراب مي كنه ولي بازگرداني مي كنه البته روي تصويري امتحان نكردمش ولي اين برنامه خيلي كارش درسته كركشم مي زارم چون كركي كه توي سايت p30world گذاشته بودن كار نمي كرد ولي من با مجيك ريكاوري كار نكرد ولي اينجور كه شما مي گيد حتمآ كارش خوبه از همتون ممنونم

Lord_theOne
22-09-2005, 10:12
من اين برنامه رو كامل تست كردم توي 800 تا شوي ايراني كه داشتم چندتاش ارور داد چندتاشم نياورد حدودآ 10 تايي بود ولي اين خيلي خوبه چون درايو من پر پر 50 تا از 54 گيگ
GetDataBack

saman_uv
22-09-2005, 23:37
سامان جان اگه چند تا پست قبل رو نگاه مي كردي مي ديدي كه من Magic Recovery Professional 3.2 رو كه توي سايت هم معرفي شده رو پيشنهاد كردم چون خودم امتحانش كردم و جوابش رو پس داده.
من با اين برنامه 6 گيگ فايل dat رو برگردوندم.

من حرفی از مگیگ ریکاوری نزدم من گفتم EASY RECOVERY دات رو ساپورت نمیکنه

alaodin1
16-11-2005, 00:13
دوستاني كه در اين زمينه تبحر دارند getdataback v2.31 را در انتخاب اول قرار مي دهند نرم افزاري كه بعد از fdisk باز هم توانايي بازگشت اطلاعات را داشته باشد چيز ديگري است .
به لينك زير مراجعه كنيد

baba barghi
18-11-2005, 23:03
سلام همشهری
نبینم ناراحت باشی من مدتی تو اینترنت نبودم یه هفته ای می شه چرا از برنامه ی Nu استفاده نمی کنی که تحت داس هست و تحت ویندوزشم اومده و می تونی باهاش فایل هایی رو در صورتی بر گردونی من اینو تو دوره ی رایانه کار خونده بودم و اگر کارت نشد من خودم همه نمونه شو دارم و برات رایت می کنم و پست می کنم همشهری عزیز نبینم ناراحت باشی و دفعه ی دیگه هر چی تو هارد می زاری فوری تو سی دی رایتش کن یه بار همین بلا سر من اومد اگر خواستی تا برات سی دی ها رو پست کنم

ممنون
بای همشهری