PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : همه چیز در رابطه با Halo 3 فقط در اینجا !

Sam Fisher 11
25-09-2007, 08:16
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

HALO 3

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام
بازی تو ایران هم ریلیز شد و میتونین نسخه نهایی رو تجربه کنید . این بازی به طور حتم یکی از بهترین بازیهای امسال خواهد بود پس به هیچ عنوان از دستش ندید ! این بازی عنوان انحصاری X360 هست و حتی روی PC هم پورت نخواهد شد(حداقل تا یکی دو سال آینده !) .

سازنده:Bungie Software
تهیه کننده و ناشر: Microsoft Game Studios
سبک: اکشن اول شخص - فضایی و تخیلی
پلتفرم: Xbox 360
تاریخ انتشار: 9.25.2007
سایت رسمی بازی: halo3.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تصاویر جدیدی از بازی :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تریلر گیم پلی بازی از سایت GT ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Sam Fisher 11
25-09-2007, 09:29

وقتی میگن Xbox 360 جولانگاه بازیهای اکشن بیراه نمیگن !

1- نماد و سمبل Xbox از سایت gamespot امتیاز عالیه 9.5 گرفت !

2- به جرات میشه گفت اگر بازی halo نبود xbox قبلی مفتضحانه شکست میخورد ولی این بازی یک تنه جور این کنسول رو کشید تا مایکروسافت در نسل قبل بالاتر از نینتندو و در مقام دوم قرار بگیره و تصمیم به ساخت کنسول جدیدش یعنی Xbox360 بگیره .

3- مستر چیف بازم برگشته تا یکبار دیگه داستان غنی و گیم پلی منحصر به فرد سری بازیهای هیلو(هالو) رو به رخ دیگر بازیهای FPS بکشه !
MASTER CHIEF با نام واقعی John-117 آخرین جنگجوی به جا مانده از Spartan II و سرآمد گروه genetically است. مستر چیف یا فرمانده کل یا اسپارتان 117 مهارت استفاده از همه سلاح ها و ادوات جنگی را داراست . MASTER CHIEF میتونه خیلی سریع بدود و قادر به انجام پرش های بلندی است. مستر چیف طی سالها نبرد و درگیری در بزرگ ترین میدان های جنگ کاملا آبدیده شده . استعداد ذاتی مستر در مدیریت و جنگاوری او رو از دیگران متمایز کرده. به همین خاطره که همگان مستر چیف رو آخرین امید میدونن ! و هم اکنون محبوب میلیون ها قلب آمریکایی است !!!

4- 5 عناوینی که بیشترین فروش رو در نسل قیل بازیها داشته اند:
GTA 3,GTA: VC,GTA: SA و HALO CE1 و HALO 2
میبینید که 2 عنوان از5تا مربوط به HALO میشه !

5- اکثر سایتهای بازی و فروشگاههای اینترنتی از مدتها قبل مشغول پیش فروش این بازی هستن !

6- در عالم سینما کمتر پیش میاد که فیلم های تخیلی و فانتزی جوایز سینمایی رو کسب کنند و منتقدهارو راضی. در دنیای بازیها هم تقریبا همینطوره و بازیهای اکشن و مخصوصا FPSها کمتر صاحب جوایز و عنوان های برتر میشن که دلیلش کثرت زیاد و کلیشه ای شدن اونهاست و بیشتر بازیهای RPG و استراتژی(فیلمهای هنری و با محتوا) امتیازهای برتر رو از منتقدان و صاحبان قلم کسب میکنن. ولی پدیده HALO تمامی این معادلات رو بر هم زده و با کسب امتیازات بالا از سایتها و مجلات معتبر خودش رو به عنوان یکی از بهترین FPSها مطرح کرده :

GameSpot: 9.5/10 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
IGN: 9.5/10 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
game informer: 9.75/10 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Gamespy: 5/5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
yahoo games: 4.5/5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Gametrailers: 9.8/10 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

7 - اکثر ما جولانگاه بازیهای FPS یا همون first-person shooter رو پلتفرم PC میدونیم . به دلیل اینکه اولین بازیها در این سبک برای این پلتفرم ساخته شد(Doom) و اصولا کنترل این بازیها با موس و صفحه کلید راحت تر از دسته و ... است. ولی جالبه که HALO باز هم معادلات مرسوم رو به هم زد .

8- اولین شماره این بازی با نام Halo: Combat Evolved در تاریخ 14 نوامبر 2001 منحصرا برای Xbox روانه فروشگاهها شد. تا اون موقع همه اونجوری فکر میکردن(7) ولی وقتی با فروش خوب هیلو و نقدهای مثبت این بازی مواجه شدن یکم در این قضیه شک کردن ... . البته این بازی تقریبا 2 سال بعد روی PC هم پورت شد که واقعا چیزی از نسخه کنسولی کم نداشت(من همون سال اونو بازی کردم).

9- نوامبر 2004 باز هم به صورت انحصاری HALO 2 بر روی Xbox ریلیز شد که رکورد فروش افتتاحیه ی محصولات سرگرمی(به صورت خرده فروشی) رو شکست. اون زمان فروش افتاحیه ی این بازی رو با بلاک باسترهایی چون Spider Man 2 یا Harry Potter and the Prisoner of Azkaban مقایسه میکردن که در نوع خودش عجیب بود ! فروش افتتاحیه 125 میلیون دلاری(2.5 میلیون نسخه) این بازی دنیای بازی رو انگشت به دهان کرد . خبر صف های طویل گیمرها در جلوی فروشگاهای شب قبل از انتشار بازی رو خوب یادمه(ولی از کجا خوندم تلویزیون بود یا ... یادم نیست) . فکرشو بکنید فروش هیلو 2 در یک روز از فروش سه روز اول افتتاحیه ی انیمیشن Incredibles بیشتر شده بود !!!
Halo 2 Sale Record ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

10- اینو میذارم واسه وقتی بازی رو تست کردم (امروز) ...

خب از 9 نوشته بالا چی دست گیرتون شد ؟ اینکه HALO رقابت بین صنعت بازی و فیلم رو داغ تر کرده ؟ اینکه هیلو یکی از بهترین FPSهای تاریخه ؟ اینکه بعد از gta هیلو پول سازترین بازیه ؟ براتون عجیبه که بهترین FPS امسال مخصوص یه کنسوله ؟
بله همه این رویاهارو HALO برای مایکروسافت به واقعیت تبدیل کرده !

p3yman_xl
25-09-2007, 10:16
ممنون حسین جان ، عالی بود . اما متاسفانه هنوز هم خیلی از Pc بازها میگن Fps روی کنسول نمیچسبه و مختص Pc هست ! و هنوز هم میگن ما نمیتونیم موس و کیبوردمون رو ول کنیم !!

darvish1900
25-09-2007, 10:28
مبارک باشه.باید خیلی جالب باشه

END_BOY
25-09-2007, 11:55
من که تا الان Halo رو تجربه نکردم !
خیلی دلم میخواد بدونم چجوریه

arnold_ab
25-09-2007, 12:24
بازيه توپيه من خريدمش

*PiNk PaNTHeR*
25-09-2007, 12:31
هووووم.
من مجبورم یک 55 روز دیگه تجربش کنم:45:

p3yman_xl
25-09-2007, 14:11
حسین جان اگه بازی رو گرفتی ، نمیدونی چطور میشه از قسمت Start Solo Mode بازی رو انجام داد ؟؟
زمانی که از سولو وارد میشم ؛ پیغام میده => Failed To Start.

NINTENDO_DS
25-09-2007, 15:25
من هرجا می رم ندارن از کجا خریدین؟

DiDiSks
25-09-2007, 16:13
برای pc هنوز منتشر نشده؟؟!؟!؟!؟
ممنون فیشر جان

Maste^Bazy
25-09-2007, 17:09
ميخواستم همچنين تايپكي باز كنم ولي ديگه سام عزيز باز كرددند
من اين بازي رو رفتم تا اخرش اگه كسي مشكلي داشت در خدمتم

@R3Z
25-09-2007, 17:36
مگه بازی کی اومده که به این زودی تمومش کردی؟؟

ahmad08
25-09-2007, 19:20
یعنی از gears of war هم بازی باحال تره ؟
اگه این طوری باشه که خوشبحال همه x360دارا ...................

ahmad08
25-09-2007, 19:31
کسی می دونه که single player این بازی چطوری ؟
طولانی و قشنگه یا کوتاه و ....

Maste^Bazy
25-09-2007, 19:35
reza joon 1 هفته است كه اومده

ahmad08
خيلي جالبه به خصوص نور پردازيش

*PiNk PaNTHeR*
25-09-2007, 19:37
reza joon 1 هفته است كه اومده

ahmad08
خيلي جالبه به خصوص نور پردازيش

یعنی چی!
تازه امروز دیروز ریلز رسمی شد امروز هم Share شد تا ملت بازیش کنن.
کسایی هم که غیر قانونی به دستشون رسیده بود شر نکردن.
مطمئنی HALO 3 بوده؟:18:

Maste^Bazy
25-09-2007, 19:42
یعنی چی!
تازه امروز دیروز ریلز رسمی شد امروز هم Share شد تا ملت بازیش کنن.
کسایی هم که غیر قانونی به دستشون رسیده بود شر نکردن.
مطمئنی HALO 3 بوده؟:18:

بله اخه من 1 ساله كه تو dobai هستم:20:

*PiNk PaNTHeR*
25-09-2007, 19:44
بله اخه من 1 ساله كه تو dobai هستم:20:

اهان متوجه شدم:10:
میشه بپرسم چجوری بازی رو خریدید؟ از فروشگاههای معتبر یا از جاهای خفن؟:5:
ممنون میشم با P.M جواب بدید.;)

Sam Fisher 11
26-09-2007, 03:05
برای pc هنوز منتشر نشده؟؟!؟!؟!؟
ممنون فیشر جان
اولش که نوشتم این بازی انحصاریه X360 است .

حسین جان اگه بازی رو گرفتی ، نمیدونی چطور میشه از قسمت Start Solo Mode بازی رو انجام داد ؟؟
زمانی که از سولو وارد میشم ؛ پیغام میده => Failed To Start.
سلام پیمان جان...
ای بابا چرا ؟ واسه من همچین مشکلی پیش نیومد. از سالم بودن بازی مطمئنی ؟ نمیدونم والا !

ميخواستم همچنين تايپكي باز كنم ولي ديگه سام عزيز باز كرددند
من اين بازي رو رفتم تا اخرش اگه كسي مشكلي داشت در خدمتم
ایول ... پس کمک کن سریع تمومش کنیم
من تازه امشب شروع کردم و چند مرحله رفتم .
باید بگم موزیکش عالیه و واقعا تم حماسیش حس خیلی خوبی به ادم میده. موافقم نور پردازیش هم در حد شاهکاره و در همون ابتدای بازی خودش رو به رخ میشکه . 15 دقیقه اول فقط محو مناظر زیبای جنگل بودم .
گیم پلیش که دیگه حرف نداره و دوربین خیلی عالیه .پرش هاشم نرم و جالب هستن.

چی بود اون bioshock... نجات پیدا کردیم ... یکم چشممون به نور افتاد دلمون وا شد !

Maste^Bazy
26-09-2007, 04:04
اولش که نوشتم این بازی انحصاریه X360 است .

سلام پیمان جان...
ای بابا چرا ؟ واسه من همچین مشکلی پیش نیومد. از سالم بودن بازی مطمئنی ؟ نمیدونم والا !

ایول ... پس کمک کن سریع تمومش کنیم
من تازه امشب شروع کردم و چند مرحله رفتم .
باید بگم موزیکش عالیه و واقعا تم حماسیش حس خیلی خوبی به ادم میده. موافقم نور پردازیش هم در حد شاهکاره و در همون ابتدای بازی خودش رو به رخ میشکه . 15 دقیقه اول فقط محو مناظر زیبای جنگل بودم .
گیم پلیش که دیگه حرف نداره و دوربین خیلی عالیه .پرش هاشم نرم و جالب هستن.

چی بود اون bioshock... نجات پیدا کردیم ... یکم چشممون به نور افتاد دلمون وا شد !

در خدمتم سام عزيز هر جا مشكل داشتي :31:

راستي اون حرف اخرت واقا موافقم bioshock اصلا نور پردازي نداشت :41:

Sam Fisher 11
26-09-2007, 13:27
ببینم کدوم اسلحه به نظرتون به درد بخورتره ؟ تنوع اسلحه اش عالیه !

بازم چند اسکرین شات از بازی ....

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Sam Fisher 11
26-09-2007, 13:53
تصاویری از شب عرضه Halo 3 در چند فروشگاه در سانفرانسیسکو(آمریکا) :

البته این یکی SF نیست ! (من اون سمت راستیم خوب افتادم ؟ )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

*PiNk PaNTHeR*
26-09-2007, 16:39
سم جون اینها که چیزی نیست از منهتن عکس بذار کف کنن همه:18:
خیابونی مثل اون رو براش بسته مایکروسافت!

Sam Fisher 11
28-09-2007, 07:43
سلام
نمی دونید چه کرده این بازی با من ...
تنوع اسلحه بیش از حد... تنوع کاراکتر ها .... از همه جالبتر تنوع وسائل نقلیه ! تا حالا توی یه بازی fps این همه وسیله نقلیه ندیدم. زمینی هوایی...
فکر میکردم بازی قشنگی باشه ولی نه دیگه تا این حد ...
من الا رسیدم مرحله CORTANA که توی یه موجود زنده است ! یه جاش یکم سخته چندباری امتحان کردم خسته شدم تا بعدا که دوباره برم سراغش ...

تا حالا از همه قشنگ تر مراحل جنگلی بوده(اولش رو نمیگم) و استفاده از اون هواپیماهای خاص. اون قسمت برفی که باید دوتا روبات عظیم الجثه رو نابود کنی هم خیلی جالب بود.
و......
اینم چندتا عکس دیگه :

HALO 3 LEGENDARY EDITION

این پک شامل کلاه خود مستر چیف هم هست ! البته مثل اینکه فقط یه کلاه خود نیست و میتونه هندس فری موبایل هم باشه .
HALO 3 LIMITED EDITION

شامل 3 دیسک بازی، Map Editor و Bonus Feature هست .
360 با تم HALO

خیلی جالب شده نه ؟...
دسته مخصوص halo

نوشیدنی(;)) Mountain Dew با لوگوی HALO که اگر اشتباه نکنم تولید پپسی هست چون Mountain Dew یا همون (آره) ترد مارک پپسیه !

روش نوشته سوخت بازی !!
تی شرت های HALO

البته آخری مربوط به زمان عرضه نسخه Beta است.
اسباب بازی HALO

کلاه
MP3 پلیر مایکروسافت(ZUNE) با ویرایش HALO
یکی از محل های عرضه HALO
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بازیها رو تو اون جعبه هایی که شبیه جعبه مهمات هستن آوردن !

Sam Fisher 11
28-09-2007, 09:32
سم جون اینها که چیزی نیست از منهتن عکس بذار کف کنن همه:18:
خیابونی مثل اون رو براش بسته مایکروسافت!
حق با شماست... ببین ملت چه کردن با خودشون . این تیتر جالب رو هم ببین :

NY's 'Halo 3' launch was no riot, but it was close

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ادامه دارد ....

Sam Fisher 11
28-09-2007, 10:33
Microsoft's "Halo 3? registers biggest day in US entertainment history with $170 mln in sales

حال کردین .... وقتی میگم شاهکاره بیراه نمیگم ....
همچین فروشی فقط در عرض 24 ساعت !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ادامه ...

New York City Launch

september 25, 2007

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Sam Fisher 11
28-09-2007, 12:10
دوستان اگر سرعتتون پایین نیست حتما این عکس های 360 درجه را از محل اصلی فروش بازی ببینید !
ملت آزاد رو ببینید !
خیابان 44 غربی منهتن :

vitamin2002
28-09-2007, 19:32
برای pc کی در می آید

*PiNk PaNTHeR*
28-09-2007, 20:08
برای pc کی در می آید

فکر نکنم ریلز بشه;)
اگه احیانا بخواد بیاد بلای 2010.

LeBron
28-09-2007, 21:54
کسایی که رفتن تو کار این بازی: تو بازی با دسته مشکلی نداشتین؟
با Ps2 که نمیشد اکشن زد این X360 وضعش چطوره؟
ضمنا صفحه اولو خوندم ولی میخواستم مطمئن شم

Sam Fisher 11
29-09-2007, 01:40
کسایی که رفتن تو کار این بازی: تو بازی با دسته مشکلی نداشتین؟
با Ps2 که نمیشد اکشن زد این X360 وضعش چطوره؟
ضمنا صفحه اولو خوندم ولی میخواستم مطمئن شم
مطمئن باش عزیز ! منم تا چند ماه پیش اول شخص فقط با PC میزدم ولی بعد از بازی کردن CoD3 و حالا HALO 3 دیدم با دسته هم میشه خیلی راحت و سریع بازی کرد. مخصوصا این HALO که نمیذاره یه لحظه نفس راحت بکشی !
البته در بازیهایی مثل این دسته 360 بهتر از دسته های PSها عمل میکنه(چون امتحان کردم میگم) چون جای آنالوگ سمت چپ عوض شده و بالای دکمه های جهت ها قراره گرفته که کار رو خیلی راحت تر میکنه و انگار که داری با موس و صفحه کلید بازی میکنی، مطمئن باش !

Sam Fisher 11
30-09-2007, 05:42
FINISH THE FIGHT

دیروز صبح تمومش کردم...
مرحله آخرش( با نام HALO ) واقعا هیجان انگیز و شلوغ و نفس گیر بود !

p3yman_xl
02-10-2007, 15:10
حسین جان تبریک میگم ! منم امروز بازی رو تموم کردم . فقط در یک کلمه میتونم بگم عالی.
حیف که زود تموم شد. هر کاری کردم دیر تموم شه ، نشد !:41:

ahmad08
02-10-2007, 21:54
رفقا من بیشتر از مراحل بازی custom رو با داداشم بازی میکنم که هیجان یعنی این ..........:18::18:
راستی کسی نمی دونه چطوری میشه نقشه های custom game رو اضافه کرد؟خواهش می کنم جواب دهید.
یک سوال دیگه چند نوع هواپیما رو میتونه ادم سوار شه؟

Sam Fisher 11
05-10-2007, 15:23
Halo 3 scores $300 million in first-week sales

بازی در عرض یک هفته از زمان ریلیزش 300 میلیون دلار فروش کرد !
همچنین همانطور که در صفحات قبلی ذکر کردم فروش روز نخست این بازی رکورد فروش روز نخست یک محصول سرگرمی را هم شکسته (170 میلیون دلار ). با این حساب فروش وحشتناکی که برای این بازی پیش بینی می شد به حقیقت پیوست تا مایکروسافت و کنسولش یک پیروزی دلچسب دیگه رو تجربه کنند !
اینم اضافه کنم که2.7 میلیون گیمر در شبکه Xbox Live مشغول انجام این بازی هستند .

joey jordison
05-10-2007, 20:57
سلام یه سوال داشتم شما که بازی رو بازی کردین به نظرتون halo3 بهتر یا bioshock و کدوم یک از این بازیها بهترین بازی اکشن امسال خواهد شد

p3yman_xl
05-10-2007, 23:27
سلام یه سوال داشتم شما که بازی رو بازی کردین به نظرتون halo3 بهتر یا bioshock و کدوم یک از این بازیها بهترین بازی اکشن امسال خواهد شد
ببین Halo 3 طرفدارای خاص خودش رو داره و از بازی های قدیمی در سبک FPS کنسولی حساب میشه ! ولی BioShock یه IP جدید در این سبک هست. پس به نظر من درست نیست این دو تا رو با هم مقایسه کنیم . خیلی ها میگن Halo 3 گرافیک بدی داشت و به درد سینگل بازی کردن نمیخوره !! هر کس نظری داره ؛ ولی بهتره آدم یه بازی رو انجام بده ، بعدا در موردش نظر بده !

موفق باشی

arnold_ab
09-10-2007, 12:22
کنسول X360 یکی از گیمر ها که در حال بازی Halo 3 در بخش شبکه بود کنسول خود را در محیطی بسته قرار داده بود و با وجود فن اضافی به روز افتاد! البته اشاره شده این کنسول در نزدیکی گرم خانه آشپزخانه بوده و به نقطه ذوب رسیده!

گفته دو حالت داره یا میخواسته قدرت cooling device خودش رو تست کنه یا اعصابش از ring of death خرد بوده میخواسته احضارش کنه

joey jordison
09-10-2007, 20:51
عیب بابا کنسولم کنسول های قدیم این همه هم دنگ و فنگ نداشتن 100 ساعت هم که باهاشون بازی میکردی اخ نمی گفتن صد رحمت به pc بعد p3yman عزیز اگه halo3 رو با بایوشاک مقایسه نکنیم پس باید با چی مقایسه کنیم؟؟؟؟ ممنون

*PiNk PaNTHeR*
09-10-2007, 20:57
کنسول رو روی سطح فلزی گذاشته میخواسته براش منجمد شه!
البته یک بیماری هست اینکار که من هم دارم. موندم چیکار کنم:4:

p3yman_xl
09-10-2007, 21:24
عیب بابا کنسولم کنسول های قدیم این همه هم دنگ و فنگ نداشتن 100 ساعت هم که باهاشون بازی میکردی اخ نمی گفتن صد رحمت به pc بعد p3yman عزیز اگه halo3 رو با بایوشاک مقایسه نکنیم پس باید با چی مقایسه کنیم؟؟؟؟ ممنون

دوست عزیز ، اگه منظورت به این خبری بود که arnold_ab جان گذاشته بود ؛ باید بگم این شخصی که این کار رو انجام داده بود کمی بی عقل بوده ! چون 360 رو روی اجاق قرار داره و بعدا متوجه شده که اجاق روشن بوده و دستگاه به این وضع افتاده ! و این رو همون جایی که آرنولد جان متن رو کپی کرده بودن ، نوشته بود !
در رابطه با مقایسه ، بهتره Halo 3 رو با یه بازی که تقریبا شبیهش هست ، مقایسه کنی . دقیق نمیتونم بگم چی ، ولی با بایوشاک نمیشه. نمیخورن به هم.......

کنسول رو روی سطح فلزی گذاشته میخواسته براش منجمد شه!
البته یک بیماری هست اینکار که من هم دارم. موندم چیکار کنم:4:
همونطور که گفتم خبر رو اشتباه به عرضتون رسوندن !......... هیچ مشکلی نیست .

arnold_ab
11-10-2007, 13:05
رئیس شرکت Frontier Developments آقای David Braben معتقد است که Bioshock و Halo 3 نمونه های نسل بعد نیستند .
او منحصرا با Eurogamer راجع به طرح جدیدش Outsider صحبت می کند .
او معتقد است که این بازی یکی از اولین نمون های شایسته نسل پنجم در بازار خواهد بود .
او می گوید Bioshock جلوه های زیبایی داشت همچنین جلوه های صوتی آن بخصوص خوب کار شده بود اما در کنار همه اینها تنها ضعف بازی این بود که Gameplay آن اصلا به نسل بعد تعلق نداشت ! .
Halo 3 برای من یک تفریح بزرگ بود اما گذشته از این کمی مایوس کننده بود . بطوریکه ما در Halo 3 فقط با بهبود گرافیک مواجه بودیم و گیم پلی هیچ فرقی با Halo 2 ندارد . من فکر می کنم که Outsider بسیار بالاتر از آنها بایستد و من هنوز هم فکر می کنم Outsider یکی از اولین بازیهای Next Gen خواهد بود (به معنای واقعی) . او اضافه نمود : این بازی خواهد توانست همان آزادی Outsider 2005 را داشته باشد . داستان بازی بسیار پرهیجان است ، شما در کفش یک نماینده برگزیده CIA بمبی منفجر می کنید و این آغاز بازی است . از اینجا انتخابتان که منافع بالاست شروع می شود شما باید منافع کافرما پیشینتان را پیش ببرید . فعلا نمی خوام زیاد در مورد بازی صحبت کنم وفکر کنم کافی باشه .
به توسعه بازی ادامه بدهید از شما متشکریم .

منبع : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

joey jordison
20-10-2007, 10:21
این اقا مزخرف گفته معلومه که می خواد بازی خودشو بهتر نشون بده

mazi_z_PSP
22-10-2007, 23:48
سلام دوستان عزيز.
کسی موسيقی منو هالو 3 رو نداره؟
آگه دارين بزارين که منو ديوانه کرده.

Cain
23-10-2007, 13:50
منم خریدمش اما هنوز وقت نکردم بازی کنم اصلا فقط یه بار تستش کردم :d !

mazi_z_PSP
22-11-2007, 23:35
سلام. کسی موسيقی متن يا همون موسيقی منوی اول هالو 3 رو نداره؟

Oracle_Eldorado
23-11-2007, 12:09
سلام. کسی موسيقی متن يا همون موسيقی منوی اول هالو 3 رو نداره؟

تاپیک مخصوص موسیقی بازی ها :

mazi_z_PSP
23-11-2007, 13:15
ممنون
دستت طلا

mazi_z_PSP
23-11-2007, 20:09
دوست عزيز من رفتم به این لينکی که داده بودی اما تاپيک قفل شده بود و به جای ديگه ارجا شده بود. رفتم اونجا . اونجا هم قفل شده به جای ديگه ارجا شده بود. حالا از کجا پيدا کنم؟
اگر ميشه همينجا لينک دانلودشو برام بزاريد ممنون ميشم.

mazi_z_PSP
30-11-2007, 16:09
اگر من موسيقی هالو 3 رو بخوام کی رو بايد ببينم؟ بابا کمک کنيد . خواهش ميکنم.

Sam Fisher 11
30-11-2007, 17:36
اگر من موسيقی هالو 3 رو بخوام کی رو بايد ببينم؟ بابا کمک کنيد . خواهش ميکنم.

*_* در خواسـت موسيقی متن فيلم , كارتون و بازي
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ahmad08
06-12-2007, 14:12
سلام به همه شما من این تاپیک رو از زیر خاک کشیدم بیرون و اونم واس اینه که کسی نمی دونه چطوری میتونم که نقشه اضافه کنم به بازی ؟