PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه چيز خيلي عجيب درباره Dap 7.5

hamedmotevali
20-09-2005, 17:49
سلام
يه چيز خيلي عجيب مي خوام براتون بگم.
ديشب وقتي داشتم يه فايل 30MB رو با DAP7.5 دانلود مي كردم يه هو سرعت دانلود رسيد به 430KB/S [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حدود 30 ثانيه بود كه همينطوري بود و يه فايل 30MB رو در عرض 20 ثانيه دانلود كرد :tongue: . اين در حالي بود كه بيشترين سرعت كه من باهاش دانلود كرده بودم فقط 4.5KB/S ناقابل بوده. حالا مي خواستم بدون مي شه يه كاري كرد هميشه همين سرعت باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه اينطوري بشه كه ديگه نور الا نور مي شه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]^/aiw/spiteful.gif

اينم عكش كه نگين زده به سرش:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

AveCina
20-09-2005, 17:58
سلام
يه چيز خيلي عجيب مي خوام براتون بگم.
ديشب وقتي داشتم يه فايل 30MB رو با DAP7.5 دانلود مي كردم يه هو سرعت دانلود رسيد به 430KB/S [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حدود 30 ثانيه بود كه همينطوري بود و يه فايل 30MB رو در عرض 20 ثانيه دانلود كرد :tongue: . اين در حالي بود كه بيشترين سرعت كه من باهاش دانلود كرده بودم فقط 4.5KB/S ناقابل بوده. حالا مي خواستم بدون مي شه يه كاري كرد هميشه همين سرعت باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه اينطوري بشه كه ديگه نور الا نور مي شه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]^/aiw/spiteful.gif

اينم عكش كه نگين زده به سرش:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و فایل هم بدون مشکل اجرا شد ؟

با یه خط تلفن معمولی ؟ 30 مگابایت در 20 ثانیه ؟

Big Fake

قبلا راجبش بحث شده بود تو یه تاپیک !

hamedmotevali
20-09-2005, 18:16
و فایل هم بدون مشکل اجرا شد ؟

با یه خط تلفن معمولی ؟ 30 مگابایت در 20 ثانیه ؟

Big Fake

قبلا راجبش بحث شده بود تو یه تاپیک !
پس من برا چي نوشتم يه چيز خيلي عجيب؟؟؟
برا من اينطوري خيلي شده بود كه سرعت رو اونقدر نشون بده ولي سرعت دانلودش فرق نمي كرد. ولي اين بار شد.
فايل هم بدون مشكل اجرا شد. دلت بسوزه :tongue: .

Ali_k
21-09-2005, 06:57
من نمیگم حامد دروغ میگه . .ولی:
غیر قابل ممکنه

sAsAn.K
21-09-2005, 07:00
بابا چیه مگه 30 مگ تو 20 ثانیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Mehdi_Best
21-09-2005, 08:51
سلام
اصلا نمي خوام بگم حامد جان دروغ مي گه . اتفاقا خيلي هم قبولش دارم. اما مطمئنم كه اين مورد رو اشتباه مي كنه.
يعني با مودم و خط تلفن و اينترنت ايران محاله محاله محاله كه 30 مگ در 20 ثانيه دانلود بشه.
در ضمن اگه بر فرض مثال و محال!!!! سرعت به 430 كيلو بايت در ثانيه هم برسه 30 مگ در 20 ثانيه دانلود نمي شه. در صورتي 30 مگ در 20 ثانيه دانلود مي شه كه سرعت به 1.5 مگابايت در ثانيه !!!!! برسه!
پس بايد ببينيم اشكال از كجاست؟

afghantoday
21-09-2005, 09:28
مطمئنی فایل ئاقعا 30 مگابایته!!! آخه یان سرعتی که گفتی با خط تلفن نمیشه... به داپ هم کاری نداره

mahdy2021
21-09-2005, 09:42
عجب توهمی ... گاو گوسفند با آدم حرف می زنند!!!!!!!!!!
مثل اینکه اکسی چیزی به من خوروندند.
ولی با حسابی که من کردم شما با سرعت 3.44 مگ بر ثانیه دانلود کردید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
الان بعضی از ISP ها هنوز دارن با 1 یا 2 مگ کار می کنند یعنی کل پهناشون اینه اونوقت....؟؟؟؟
از لحاظ علمی هم با این خطوط تک رشته حداکثر (به حد اکثر توجه شود) می شود 56k یا 7 کیلو بیت بر ثانیه دانلود کرد . که تازه هیچ وقت به 6 نمی رسه چه برسه به 7.
56 تقسیم بر 8 میشه هفت.
8\56=7

hamedmotevali
21-09-2005, 12:32
سلام
اصلا نمي خوام بگم حامد جان دروغ مي گه . اتفاقا خيلي هم قبولش دارم. اما مطمئنم كه اين مورد رو اشتباه مي كنه.
يعني با مودم و خط تلفن و اينترنت ايران محاله محاله محاله كه 30 مگ در 20 ثانيه دانلود بشه.
در ضمن اگه بر فرض مثال و محال!!!! سرعت به 430 كيلو بايت در ثانيه هم برسه 30 مگ در 20 ثانيه دانلود نمي شه. در صورتي 30 مگ در 20 ثانيه دانلود مي شه كه سرعت به 1.5 مگابايت در ثانيه !!!!! برسه!
پس بايد ببينيم اشكال از كجاست؟
سلام
اين سرعتي كه گفتم زماني بود كه من ازش عكس گرفتم. اون تغيير مي كرد و مدام بيشتر مي شد. اون موقعي كه ازش عكس گرفتم 430 بود. منم خودم باورم نمي شه ولي چيكار كنم حالا كه شد. در ضمن ما تازه خونمونو عوض كرديم (يه 1 ماهي ميشه) . اين خونه جديده خط تلفون جدا برا اينترنت داره. حالا من مي گم شايد همه چيز تقصير اين خط باشه. آخه نمي دونم خط معمولي است يا نه.
در كل اگه مي گين اشتباه كردم كه منم مي گم حتما اشتباه شده. ;)

Mehdi_Best
21-09-2005, 12:53
حامد جان سلام
اصلا به خط تلفن ربطي نداره
با هيچ خطي نمي توني 30 مگ رو در 20 ثانيه بگيري.
من كه از طريق شبكه وصل مي شم و سرعت خيلي بالايي دارم نمي تونم 30 مگ رو در 20 ثانيه دانلود كنم. حتي دوست خوبم كامران در آمريكا هست و عضو همين سايت هم هست اين قدر سرعت دانلودش بالا نيست. يعني 1.5 مگ در ثانيه!!!

AveCina
21-09-2005, 13:00
آقا حامد خوب حتما اینطوری شده که تاپیک زدی دیگه ، ( نمی خواستی دله ما بسوزه که ، یه چیزی بوده حتما ! )
ولی با توجه به ISP و نرم افزار DAP این امکان هست ( 100% اینطوریه ) نرم افزار دپ فایل ها را با صرعت بالا بر روی سرور های خودش دانلود میکنه و تاجایی که سرعت شما اجازه بده با همون سرعت برای شما میفرسته ! بعضی از ISP ها هم دقیقا عین همین عمل رو انجام میدن ؛ تا اینجاش که مشکلی نیست ؟

حالا یه خط تلفن با توجه با اینکه از جنس معمولا مسی هست ، در انتقال اطلاعات محدودیت هایی داره ، سیم های مسی اگر اشتباه نکنم از حدود 250 ( یه همچین عددی ) رشته تشکیل شدن ، که در حالت معمولی و با استفاده از مودم و یا صحبت کردن با تلفن تنها از یکی از این ها استفاده میشه ؛
حالا این غیر ممکن نیست که از تعداد رشته های بیشتری استفاده بشه ( همون چیزی که با عنوان ADSL داره عرضه میشه ) ؛ اما برای این کار باز هم احتیاج به تجهیزات خاصی هستش ؛
نکته هم اینه که این خط تلفن شما باید مستقیم از مخابرات و جنسش هم فیبر نوری باشه ( یعنی غیر ممکنه :d ) تا عملا به چنین سرعتی برسی ؛

خودت هم این رو بدون که هر پورتی در کامپیوتر حداکثر یه سرعتی رو میتونه تحمل کنه ؛
بهترین مودم ( مودم های معمولی که ما استفاده میکنیم ، ) تا سرعت 115 Kb را پشتیبانی میکنند ، پس اینکه سرعتی بیشتر از این منتقل بشه ( حتی با وجود خط تلفن ... ) غیر ممکنه ؛

mahdy2021
21-09-2005, 13:05
اصلا حلا که اینطوره اگر فایل خصوصی نیست لینکشو بزار شاید برایه ما هم شد.

sAsAn.K
21-09-2005, 13:09
راست میگه لینک بده اگه مشکلی نیست

Tornado2800
21-09-2005, 13:11
بچه ها هیچ کدوم از اینها نیست می دونید به نظر من توی کش سرور یا آ اس پی بوده به همین دلیل اینطوری دانلود شده چون که برای من خییییلی از این اتفاق ها می افته چه با Dap چه با برنامه خود ویندوز

mahdy2021
21-09-2005, 13:25
بچه ها هیچ کدوم از اینها نیست می دونید به نظر من توی کش سرور یا آ اس پی بوده به همین دلیل اینطوری دانلود شده چون که برای من خییییلی از این اتفاق ها می افته چه با Dap چه با برنامه خود ویندوز

باشه فرض کنیم تویه کش سرور بوده حالا با این خط تلفن که بیش از 56k ساپورت نمیکنه چطوری تویه 30 ثانیه دانلود شده!!!

Tornado2800
21-09-2005, 13:27
بچه ها من تسلیم کم آوردم

hamedmotevali
21-09-2005, 13:39
سلام
در مورد خط تلفون گفتم نمي دونم چطوري ولي اين كه گفتين فيبر نوري باشه اينو ديگه مطمن هستم كه فيبر نوري. جديدا هم وصل كردند.
در مورد لينك هم مشكلي نيست. لينك دانلود مربوط است به نرم افزار Virtual CD V7 كه لينكشو از مهدي جان گرفتم.
اینم لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینک اصلاح شد :blush:

AveCina
21-09-2005, 14:03
سلام
در مورد خط تلفون گفتم نمي دونم چطوري ولي اين كه گفتين فيبر نوري باشه اينو ديگه مطمن هستم كه فيبر نوري. جديدا هم وصل كردند.
در مورد لينك هم مشكلي نيست. لينك دانلود مربوط است به نرم افزار Virtual CD V7 كه لينكشو از مهدي جان گرفتم.
اینم لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینک که مشکل داره ؛

ولی مطمئنی فیبر نوری ؟

( عزیز وزارتخونه .... ؟ )

Tornado2800
21-09-2005, 14:08
HTTP Error 404

404 Not Found

The Web server cannot find the file or script you asked for. Please check the URL to ensure that the path is correct.

Please contact the server's administrator if this problem persists.

hamedmotevali
21-09-2005, 14:18
لینک که مشکل داره ؛

ولی مطمئنی فیبر نوری ؟

( عزیز وزارتخونه .... ؟ )
لینکو اصلاح کردم. شرمنده :blush:
فيبر نوري رو هم مطمن هستم.

Mehdi_Best
21-09-2005, 14:31
حامد جان سلام
لينكي كه من دادم اين بود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اما اوني كه شما نوشتي يك مقدار سانسور شده است! ببين شما اين رو دادي:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حالا چرا اينطوري شده من هم موندم!

من 100 بار ديگه هم مي گم كه اين حتما اشتباه شده است. محاله با چنين سرعتي.
avecina جان مودم هاي معمولي 56 كيلو بيت هستند كه مي شه 7 كيلو بايت بر ثانيه كه بهترين حالت دانلودش مي شه 5 كيلوبايت. چون پنهاي باند براي آپلود و مسايل ديگر هم استفاده مي شه كه 5 كيلوبايت بهترين حالتش هست.
اما 30 مگ در 20 ثانيه يعني 1.5 مگا بايت در ثانيه كه ضربدر 8 بشه مي شه 12 مگابيت بر ثانيه!!!
اصلا با عقل جور در مي آد؟
من آخرين حرفم رو مي زنم.
بالا بريد - پايين بريد - با تلفن و مودم محاله.

بالا بردن سرعت توسط دانلود منيجر يا بودن اطلاعات در كش آي اس پي و ... هم اصلا ربطي به اين موضوع نداره. چون به هر حال بايد از مودم و خط تلفن حامد جان اطلاعات رد بشوند.

mahdy2021
21-09-2005, 14:55
الان من فقط دارم الکی یه پست می نویسم برایه قشنگی!!!

حرف آخر مهدی جان مسئله را تموم کرد.

ولی برای خروج از یکنواختی تاپیک بدی نبودها!!!

Sinagood
21-09-2005, 15:39
ای بابا

جواب سوال اینه که این فایل روی کامپیوتر بوده (شاید هم با دپ دانلود نشده بوده) و به همین دلیل این برنامه فقط چک کرده که فایل آپدیت شده یا نه

مهدی جان لینکهای بلند در vb اینجوری میشن (البته اینبار مشکل از این نبوده بلکه مشکل از کپی کردن بوده)
امیدوارم خدمت کرده باشم

alireza_2000
22-09-2005, 09:34
hamed جان این حرف شما تقریبا شبیه کتابهایی هستش که درباره مثلث برمودا گفته میشه

mahdy2021
22-09-2005, 11:15

كاملا درسته

hamedmotevali
22-09-2005, 12:44
حالا كه اين شباهت پيش اومده. مگه شما حرف آخر آقا مهدي رو نخوندين؟ وقتي آقا مهدي ميگن نميشه حتما من اشتباه كردم ديگه ;) :sad: .

ZiTaNiX
29-10-2005, 23:53
ای بابا چقدر بحث میکنید
حتما معجزه شده دیگه :eh:

mohammad8
30-10-2005, 00:36
سلام

من الان اين تايپك رو خوندم همينجوري چشمام راست وايستاده تكون نميخوره (مطمئنا اشتباهي شده)

borzou_one
30-10-2005, 05:37
سلام دوستان
یه احتمال دیگه هم هست واون اینکه توی cash این دانلود منیجر این فایل دانلود بوده وبه هر دلیلی کم کم دانلود میشده بدون اطلاع دوست عزیزمون ویک دفعه زمانی که دانلود کامل شده برای درست کردن setup برنامه فایلهای دانلود شده را در عرض سی ثانیه استخراج کرده واون سرعت هم سرعت استخراج فایلها ودرست کردن setup بوده (البته این نظر شخصی من هست ونمیدونم دلیل علمی داره یا نه )
موفق باشید

Mohsen6558
30-10-2005, 17:25
عکس تو برای من ایمیل کرد اگه راست می گی !!!!!!!!!!!!!!!!

Mohsen6558@Gmail.com

Lord_theOne
30-10-2005, 19:29
من ديدم بعضي موقعها سرعت به 17 هم رسيده براي چند دقيقه يكي از دوستام فيلم دانلود كرد باهاش
ولي 430 امكان نداره

Mehdi_Best
31-10-2005, 10:16
سلام
اين تاپيك و بحثش ماله چند وقت پيش است و دوباره زنده كردنش جاي تعجب داره.