PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 4 سوال راجع به w810

plain
24-09-2007, 22:03
من راجع به این گوشی خیلی سوال دارم چونکه تازه گرفتمش فعلا چند تاییش را وارد میکنم.
1- می خوام با این گوشی و با خط 0913 به اینترنت وصل شم ولی نمیشه .کسی تا حالا این کار را کرده ? چطوری؟
2- میخوام برای بعضی شماره ها حداقل 9 شماره ای که تو شماره گیری سریع هستند زنگ متفاوت بگذارم کسی این کار را کرده ؟ چطوری ؟
3- میخوام بعضی مکالمه هام را ضبط کنم چطوری .
4- با usb که گوشی را به کامپیوتر وصل میکنم دو گزینه وجود داره و با هر دوش هم میشه فایل انتقال داد فرقشون چیه ؟

تا حالا دو بار مجبور شدم بدون safe remove کابل usb را از گوشی جدا کنم این عمل چه ضرری برای گوشی داره ؟

hosiyar
24-09-2007, 22:55
1- می خوام با این گوشی و با خط 0913 به اینترنت وصل شم ولی نمیشه .کسی تا حالا این کار را کرده ? چطوری؟
خط 0913 برای همراه اول هست و شرکت همراه اول سیستم GPRS (اینترنت موبایل) رو نداره . هم اکنون فقط ایرانسل (اپراتور دوم سیم کارت موبایل) این سیستم رو داراست .

2- میخوام برای بعضی شماره ها حداقل 9 شماره ای که تو شماره گیری سریع هستند زنگ متفاوت بگذارم کسی این کار را کرده ؟ چطوری ؟
من که نتونستم چنین کاری کنم . حالا اگر بقیه انجام دادن کمکتون می کنن !
3- میخوام بعضی مکالمه هام را ضبط کنم چطوری .
به هنگام مکالمه more رو می زنی و بهدش record رو کلیک کنید ، از اون لحظه مکالمتون ضبط میشه .
4- با usb که گوشی را به کامپیوتر وصل میکنم دو گزینه وجود داره و با هر دوش هم میشه فایل انتقال داد فرقشون چیه ؟
عزیز من . اون دو گزینه یکی مربوط به رم داخلی گوشی و دیگری مربوط به رم خارجی (Memory Stick) هست و با هردو هم می شه فایل انتقال داد . ولی رم داخلی فقط 20MB حافظه داره و رم خارجی 512MB حافظه داره !

اگر پاسخ ها مشکلتون رو رفع نکرد و برای شما مبهم بود ، به بزرگی خودتون ببخشید . بازم بچه ها بهتون کمک می کنند . موفق باشید .

soheil_6666
24-09-2007, 23:04
سلام

من راجع به این گوشی خیلی سوال دارم چونکه تازه گرفتمش فعلا چند تاییش را وارد میکنم.
برو به قسمت كانتكت بعد روي شماره مورد نظر مور رو بزن بعد اديت كانتكت در بخش سوم رينگ تون رو ست كن.

گزينه فايل ترنسفر گوشيتو خاموش مي كنه و بعد تبادل اطلاعات داري
گزينه فون مود در حالت روشن مي توني تبادل اطلاعات كني.
تا حالا دو بار مجبور شدم بدون safe remove کابل usb را از گوشی جدا کنم این عمل چه ضرری برای گوشی داره ؟
ممكنه باعث صدمه ديدن رم گوشي يا مموري بشه كلا توصيه نميشه.

پيروز باشي

R@R#M@N
25-09-2007, 14:36
من که نتونستم چنین کاری کنم . حالا اگر بقیه انجام دادن کمکتون می کنن !
میشه داداش
برید توی کانتکت گوشی و اون شماره ای رو که میخواهید واسش رینگ تون بزارید انتخاب کنید و بعد more رو بزنید و edit contact رو بزن و بعد 2 بار سمت راست رو بزن و بعد ringtone رو انتخاب کن و آهنگی رو که میخواهی براش انتخاب کنی بذار
حالا save کن و حال کن

akivar
26-09-2007, 18:04
کسی اینجا هست یا نه
من یک مشکلی با گوشیم پیدا کردم
وقتی که کابل usb موبایلم رو در اوردم گوشی lcd همش داره روشن خاموش می شه نمی دونم چکار کنم اصلا گوشی هنگ کرده

qaderi
26-09-2007, 18:14
کسی اینجا هست یا نه
من یک مشکلی با گوشیم پیدا کردم
وقتی که کابل usb موبایلم رو در اوردم گوشی lcd همش داره روشن خاموش می شه نمی دونم چکار کنم اصلا گوشی هنگ کرده
مستر رسیت کن اگر درست نشد بگو تا ببینیم چش شده
احتمالا قبل از جدا کردن usb قطعش نکرده بودی گوشی قاطی کرده
با فرمت هم درست میشه

hosiyar
26-09-2007, 18:42
میشه داداش
برید توی کانتکت گوشی و اون شماره ای رو که میخواهید واسش رینگ تون بزارید انتخاب کنید و بعد more رو بزنید و edit contact رو بزن و بعد 2 بار سمت راست رو بزن و بعد ringtone رو انتخاب کن و آهنگی رو که میخواهی براش انتخاب کنی بذار
حالا save کن و حال کن

ببخشید . منظورم از این که نتونستم این کارو بکنم اینه که دنبالش نبودم و بلد نبودم . به هر حال ممنون . بدرد خودم هم می خوره . :10: