PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يك اررور مظاهم مربوط به svchost.exe

kamran_katery
24-09-2007, 19:38
مدتي كه اين اررور ظاهر ميشه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ديگه نميدونم چكار كنم
وقتي هم اين اررور مياد اگر خارجش كنم پروسه svchost.exe با پارامتر k netsvcs- و تمام سرويسهايي كه اجرا كرده خارج مي شن كه مجبور ميشم كامپيوتر رو رستارت كنم
من خود فايل رو با نسخه‌اي كه داخل سي دي ويندوز هست چك كردم هر دو يكي هستن و فكر نمي كنم ويروس يا خرابي فايل باشه.
يك فايل از نوع dmp هم ازش گرفتم(crack dump). اگر كسي در زمينه debugging يا خواندن اين نوع فايل مهارت داره بگه چكار مي تونم بكنم
با تشكر

TEC
24-09-2007, 19:59
اگه احساس میکنی خرابیه یکی از فایل های خوده ویندوزه، بهتره یه ریپایر بکنی.
اینطوری بهتر به نتیجه میرسی دوست من.

پیروز باشی.

mahdi7610
24-09-2007, 20:14
برو به این مسیر و اونا غیر فعال کن . روی مای کامپیوتر راست کلیک کن و properties را بزن تب advanced را انتخاب کن و انتهای صفحه گزینه error reporting را انتخاب کن و از صفحه باز شده disable را تیک بزن

kamran_katery
24-09-2007, 20:41
حالا ريپير كردم ببينيم چي پيش مياد. چون اين اررورش هم قاعده خواصي نداره يروز مياد يروز نمياد،

-------
اگر اون اررور غير فعال بشه مشكل كه از بين نميره فقط اون پمجره ناديده گرفته ميشه.

ممنون از دوستان.

javadshahvand
24-09-2007, 20:42
مدتي كه اين اررور ظاهر ميشه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ديگه نميدونم چكار كنم
وقتي هم اين اررور مياد اگر خارجش كنم پروسه svchost.exe با پارامتر k netsvcs- و تمام سرويسهايي كه اجرا كرده خارج مي شن كه مجبور ميشم كامپيوتر رو رستارت كنم
من خود فايل رو با نسخه‌اي كه داخل سي دي ويندوز هست چك كردم هر دو يكي هستن و فكر نمي كنم ويروس يا خرابي فايل باشه.
يك فايل از نوع dmp هم ازش گرفتم(crack dump). اگر كسي در زمينه debugging يا خواندن اين نوع فايل مهارت داره بگه چكار مي تونم بكنم
با تشكر

SVCHOST.EXE چیست ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

kamran_katery
24-09-2007, 22:58
آقا متاسفانه بنده بعد از ريپير كردن هنوز دچار اون اررور لعنتي ميشم و مجبورم سيستم رو رستارت كنم
چكار كنم؟

TEC
25-09-2007, 00:25
نکنه از اون مشکلایی باشه که باید همه درایوا رو فرمت کنی؟
البته من دقیق نمیدونم چرا گاهی، بعضی مشکلات با پارتیشن بندی و فرمت مجدد برطرف میشن..
ولی بهتره یه خرده واایستی ببینی بقیه دوستان چی میگن، تا نیاز نباشه پارتیشن بندی و فرمت مجدد کنی.