PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سه تا درخواست كوچولو...

مهدی معاذی
20-09-2005, 13:41
سلام.دوستاي عزيزي كه الان انلاينن اگه ميشه لطفا زود جواب بدن.ممنون ميشم.سه تا درخواست كوچولو دارم:
اول اينكه اگه ممكنه يه انتي ويروس و انتي اسپاي خوب معرفي كنيد كه قابل اپديت باشه و ورژن جديد هم باشه.فقط بيت ديفندر و كاسپر نباشه.من تو صد صفحه تاپيك مربوط به ضد ويروس چيزي پيدانكردم.يكي ميگه خوبه يكي ميگه بده.
دوم اينكه اگه ممكنه لينك دانلود ورژن فول برنامه هاي xara روبدين البته با كرك.اوني كه p30world معرفي كرده اولا فيلتره دوما ريزوم نداره و نميشه راحت دانلود كرد.
سوم هم اينكه اگه كسي لينك دانلود بازي magic rings رو با كرك داره لطف كنه.ممنون ميشم.....
راستي اگه ميشه يه ضد ----- خوب هم لطف كنين كه تبيان فيلترش نكرده باشه.واسه دانلود ميخوام.

مثل اينه لحنم يكم حالت پررويي گرفته.دوستان ببخشن ديگه..........................
خداحافظ...

مهدی معاذی
20-09-2005, 17:15
به سرتون نزنه به سوالم جواب بدينا.......

مهدی معاذی
20-09-2005, 20:34
اي بابا هيچ كس نميخوادجواب بده؟

bbc2
20-09-2005, 20:47
Norton Internet Security

خیلی خوبی و آبدیت هم میشه قیمت سیدیشم 500تومان

مهدی معاذی
20-09-2005, 21:26
ممنون bbc2 عزيز ولي يادم رفت بگم سرعت سيستم رو هم كم نكنه...........
راستي من لينك ميخوام تا از اينترنت دانلود كنم.
ولي بازم ممنون

afghantoday
21-09-2005, 09:07
برای آنتی ویروس فایر وال که بهترینش macafee که خیلی قویه زیاد کند هم نمیکنه. فقط بدیش اینه که آپدیت نمیشه (شاید هم بشه) ولی من هر چی آنتی ویروس بود رو تست کردم. الان هم zone alarm دارم. عالی نیست ولی خوبه. لااقل از بقیه بهتره. norton هم اصلا نگیر که از ویروس بدتره...
برای آنتی فیلتر هم این سایت رو تست کن (اگر هم ایمیل تو بدی هر موقع آدرس سایت عوض شد خبر میشی)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Meisam
21-09-2005, 13:08
سلام دوست عزیز
شما عنوان تاپیکتون رو یه بار دیگه مطالعه کنید ! هیچ کسی با خوندن این عنوان وارد تاپیک شما نمیشه
لطفا سوالاتتون رو در تاپیک های جدا گانه مطرح کنید و چکیده ای از سوالتون رو در عنوان تاپیک ذکر کنید تا سایرین بتونند متوجه بشند که تاپیک محتوی چه سوالی هست
ممنون