PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : علت اين مشكل چيه؟؟؟

golabi2
23-09-2007, 16:24
سلام چند وقته كه سيستم من هر چند لحظه يكبار اين پيغامو ميده:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
علتش چيه و بايد چيكاركنم؟

Jalal
23-09-2007, 17:41
سلام
فکر نمیکنم این مشکل ربطی به سخت افزار داشته باشه

شما باید فایل Command.com موجود در System32 رو عوض کنید .

میتونید از سی دی ویندوز یا از سیستم دیگه پیدا کنید

amin123
23-09-2007, 23:51
دوست عزیز شما از Notebook استفاده میکنی؟؟؟؟؟؟؟

Hamidkhann
24-09-2007, 02:32
اینطور که از تصویر بر میاد مشکل مربوط به 16 بیتی و 32 بیتی هستش. ممکنه مشکل سخت افزاری باشه

Lord_theOne
24-09-2007, 04:59
ويندوزت را عوض كن مشكل حل مي شود

golabi2
24-09-2007, 09:59
ويندوزت را عوض كن مشكل حل مي شود
تا حالا چند بار اين كارو كردم فايده اي نداشت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینطور که از تصویر بر میاد مشکل مربوط به 16 بیتی و 32 بیتی هستش. ممکنه مشکل سخت افزاری باشه
چه سخت افزاري؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
فکر نمیکنم این مشکل ربطی به سخت افزار داشته باشه
والا چي بگم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين كارم كردم ولي درست نشد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز شما از Notebook استفاده میکنی؟؟؟؟؟؟؟
هم از notebook هم از pc هر دو اين مشكل رو دارن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amin123
24-09-2007, 18:18
دوست عزیز میشه اون ویندوزی را که شما نصب میکنی و استفاده میکنی را مشخصاتش را اینجا بنویسی.........

golabi2
25-09-2007, 17:57
santa -sp1-2004
همون بابا نول
الان اون مشكل خيلي كم شد ولي سرعت كامپيوترم اومده پايين...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amin123
25-09-2007, 23:48
دوست عزیز به نظر من شما ویندوز Xp-sp2 Professional نصب کن.احتمالا مشکل از سیستم عامل است........

Hamidkhann
26-09-2007, 01:29
احتمالا سیستم شما خیلی قدیمیه(16 بیت) و 32 بیت رو خوب جواب نمیده.
ممکنه مشخصات کامل سیستم رو بگین؟

musa
26-09-2007, 13:18
دوست عزیز به نظر من شما ویندوز Xp-sp2 Professional نصب کن.احتمالا مشکل از سیستم عامل است........

اين بهترين كار هست و سعي كن ويندوزت شركتي باشه
در ضمن اين بابا نوئل به هيچ دردي نميخوره چون sp1 هست و با اكثر برنامه ها نا سازگار هست.

golabi2
27-09-2007, 10:47
اينم همبن مشكلو داشت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

احتمالا سیستم شما خیلی قدیمیه(16 بیت) و 32 بیت رو خوب جواب نمیده.
ممکنه مشخصات کامل سیستم رو بگین؟
cpu:2.4cell intel 512 cach
ram:256mg
hard:80g
main:giga p4titan
vga:64 ati

اين بهترين كار هست و سعي كن ويندوزت شركتي باشه
در ضمن اين بابا نوئل به هيچ دردي نميخوره چون sp1 هست و با اكثر برنامه ها نا سازگار هست.
شركتي؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اين ويندوزهم تا قبل از اين خوب بود

Jalal
27-09-2007, 10:58
واقعا دوستان چه زود راه حل عوض کردن ویندوز رو میدن

این پیغام شما

NTVDM CPU Has Encountered an Illegal Instruction

اینم جواب میکی

Hidden Console of WOW VDM
The NTVDM CPU has encountered an illegal instruction.
CS: 04c3 IP:3937 OP:c71c 9d 37 00
Choose Close to terminate the application.

To resolve this issue, replace the Command.com file in the Winnt\System32 folder with the same file from another computer that is running Windows NT Workstation 4.0 or Windows NT Server 4.0, and then make sure that there are no Command.com files dated 7/11/95 on the computer. You can also replace the Command.com file on the computer with the same file on the Windows NT installation CD-ROM.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

golabi2
27-09-2007, 20:39
دوست عزيز اين صفحه رو ديدم چي كار بايد بكنم؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Jalal
27-09-2007, 20:44
اون بالا گفتم

Hamidkhann
29-09-2007, 03:06
cpu:2.4cell intel 512 cach
ram:256mg
hard:80g
main:giga p4titan
vga:64 ati

همچین قدیمی هم نیست. به نظر مشکل قدمت نمیاد

ramin2020
29-09-2007, 12:35
جدیدا برنامه یا سخت افزاری به کامپیوترت اضافه نکردی؟

golabi2
12-10-2007, 12:34
اون بالا گفتم
اون کارو کردم ولي درست نشد:41:

جدیدا برنامه یا سخت افزاری به کامپیوترت اضافه نکردی؟
هيچي اضافه نکردم

الان يه مدته که سرعت هم افت شديدي پيدا کرده
cpu usage:100%

ramin2020
12-10-2007, 20:40
اون کارو کردم ولي درست نشد:41:

هيچي اضافه نکردم

الان يه مدته که سرعت هم افت شديدي پيدا کرده
cpu usage:100%
به احتمال زیاد باید سیستمت ویروسی باشه. با یه آنتی ویروس آپدیت چک کن سیستمتو. مثل ناد32، کاسپرسکی، پاندا

golabi2
13-10-2007, 21:38
سلام
والا با مک آفي 2006 اسکن کردم هيچي پيدا نکرد به نظر شما fdisk مشکلو حل ميکنه؟

ramin2020
14-10-2007, 00:35
سلام
والا با مک آفي 2006 اسکن کردم هيچي پيدا نکرد به نظر شما fdisk مشکلو حل ميکنه؟
مک آفی چیه!! مزخرف ترین آنتی ویروسه. با اینایی که گفتم امتحان کن.
fdisk آخرین راه حله. فکر کنم فعلا زود باشه واسه اینکار.

esool
14-10-2007, 01:21
تو تاپیک های دیگم من راهشو گفتم تو این راه شک نکن .
اول Start رو بزن بعد Run توی Run تایپ کن msconfig .
برو توی سربرگ Startup توی اونجا چکمارک یا همون تیک کنار kernel.exe رو بردار این کار باعث میشه که kernel دیگه لود نشه.
بعد Crtl+Alt+Delet رو بزن تو سربرگ Processes روی kernel کلیک کن و End Processes رو بزن.
حالا برو تو D:\WINDOWS\system32 دو تا فایل kernel.exe و kernel.vbs رو پاک کن.
شما با این کار به صورت دستی تروجان رو پاک کردی اما حالا بهتره که یه Antivirus که این فایل رو بشناسه یعنیBitDenfender رو بریزی اون وقت یه بار سیستمو اسکن میکنی و هر وقت خواست این Kernel لود بشه BitDenfender میپرسه که اجازه فعالیت بهش بده یا نه که شما حالشو میگیریو No رو میزنی.:21:

تا حالا شما خود تروجان رو پاک کردی اما این تروجان توی تمام فایل های htm یا همون صفحه های اینترنت کد زیر رو وارد کرده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این کد باعث میشه که هر وقت سیستم اومد بالا این فایل Kernel هم دوباره فعال بشه.
حالا شما دو تا راه داری:
1-این که بشینی تموم فایل های htm رو با Notepad بازکنی و این کد رو از آخر همه اش برداری اما حواست باشه که سیستم Restart نشه یا قبل این که Restart کنی فایل هایی که کدشونو پاک کردی بریزی روی CD یا به فایل zip تبدیلشون کنی چون دوباره ویندوز لود میشه و این کد به آخر تموم فایل هات اضافه میشه و ... .من پیشنهاد می کنم وقتی که این کد ها ور از روی تموم فایل هات پاک کردی اون ها رو بریز رو CD تا از خطر در امان باشی.
2-یه راه دیگه هم این که تموم فایل های htm رو پاک کنی یا بریزی روی CD و بعد سر فرصت بشینی کد های آخر فایل ها رو پاک کنی.مهم این که فایل htm روی سیستمت نباشه.
فایل های htm شامل Temporary Internet Files هم میشه اونها رو هم پاک کن.
حالا شما دیگه هیچ فایل htm روی Hard نداری بهتره که درایو ویندوزتو Format و یه ویندوز جدید بریزی.
ایش.. کارت راه میفته

esool
14-10-2007, 01:22
ببخشی اشتباه شد

golabi2
17-10-2007, 20:58
سلام
ممنون از کمکهاي همه اين راهاي آخرو تست کردم درست شد
کاسپر هم ديگه چيزي پيدا نکرد
بازم ممنون