PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هرکس ترفند اموزش قلق و هر چیزی دیگه در مورد کامپیوتربلده اینجا رو کنه(نرم افزار بازی سخت افزار)

sinaset
23-09-2007, 13:48
سلام این تاپیک در مورد تاکتیک ترفند اموزش و قلق های فردی اشخاص نصبت به کامپیوتر داره اینجا رو کنه در کل هر چی از کامپیوتر تو کار کردن با کامپیوتر فهمیدی یا در مورد نرم افزارهای کامپیوتر و یا در مورد بهتر اجرا شدن بازی های و هر چیزی دیگه که فکر کنه بلد در معرض عموم بزارید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Farahmand Farshidy
23-09-2007, 14:10
سلام Sinaset عزیز!!

سلام این تاپیک در مورد تاکتیک ترفند اموزش و قلق های فردی اشخاص نصبت به کامپیوتر داره اینجا رو کنه در کل هر چی از کامپیوتر تو کار کردن با کامپیوتر فهمیدی یا در مورد نرم افزارهای کامپیوتر و یا در مورد بهتر اجرا شدن بازی های و هر چیزی دیگه که فکر کنه بلد در معرض عموم بزاری

1- فکر نکنم اینجا جای مناسب برای این تاپیک باشد.

2- شما نباید نظر سنجی را اینطور ایجاد مینمودید زیرا اگر نظر سنجی به این شکل باشد ( ویندوز XP بهتر است یا ویندوز ویستا ) نتیجه همین حالا معلوم است. یعنی ویندوز ویستا بهتر از ویندوز XP است. دلایلش را هم از زمانی که وارد محیط ویندوز ویستا میشوید، مشاهده مینمایید که از 100هم بیشتر است.

مؤفق و کامگار باشید!!
فرهمنــــــــــــــــــــ ــد

sinaset
23-09-2007, 15:02
سلام دوست عزیز این نظر شماست که ویندوز ویستا بهتر از ویندو اکسپی ولی اگه از من می پرسی بهت می گم ویندوز ویستا مال 3 یا 2 سال دیگه چون الان سیستم ها بهش نمی خورن من خودم الان رم 1.5 دارم ولی کم وقتی ویندوز بالا میاید 500 مگابایت از حافظه رو در دست می گیره ولی در ویندوز اکسپی حدود 114 مگا بایت رو اشغال می کنه
ویندوز ویستا فکر اینجاشو نکرده بود :11:
اگه از من می شونوی رمتون کمتر از 3 گیگ اصلان ویستا نصب نکنید (برای بازی کردن)
برای استفاده معمولی بدون بازی کردن حدود 1.5 خوبه
اینم نظر من

mahdi7610
23-09-2007, 16:58
من هم با sinaset موافقم ویندوز ویستا برای چند سال دیگر بهتر است .توی ویندوز ویستا بیشتر روی گرافیک اون کار شده . و اکثر سخت افزارها با اون مشکل دارند و درایور بیشتر اونا باید اپدیت بشه تا بتونه با ویستا کار کنه . خیلی ها را من می شناسم که بعد از نصب ویستا باز هم به xp روی اورده اند

Farahmand Farshidy
24-09-2007, 08:05
سلام دوست عزیز این نظر شماست که ویندوز ویستا بهتر از ویندو اکسپی ولی اگه از من می پرسی بهت می گم ویندوز ویستا مال 3 یا 2 سال دیگه چون الان سیستم ها بهش نمی خورن من خودم الان رم 1.5 دارم ولی کم وقتی ویندوز بالا میاید 500 مگابایت از حافظه رو در دست می گیره ولی در ویندوز اکسپی حدود 114 مگا بایت رو اشغال می کنه
ویندوز ویستا فکر اینجاشو نکرده بود :11:
اگه از من می شونوی رمتون کمتر از 3 گیگ اصلان ویستا نصب نکنید (برای بازی کردن)
برای استفاده معمولی بدون بازی کردن حدود 1.5 خوبه
اینم نظر من

سلام sinaset عزیز!!

با این که فرمودید ویندوز ویستا مال 2 یا 3 سال آینده است، کاملاً مؤافقم و حرف شما کاملاً درست است. اما با این جمله چون الان سیستم ها بهش نمی خورن من خودم الان رم 1.5 دارم ولی کم وقتی ویندوز بالا میاید 500 مگابایت از حافظه رو در دست می گیره ولی در ویندوز اکسپی حدود 114 مگا بایت رو اشغال می کنه متاسفانه نه!:41:

اگر سیستم ما قادر به این نیست که ویندوز ویستا را بهش نصب کنیم آیا عیب از سیستم ما است و یا از ویندوز ویستا؟؟؟ ویندوز ویستا به همان اندازه که سیستم بلند میخواهد، به همان اندازه کارایش از XP بهتر است. اگر سیستمی را که ویندوز ویستا به آن ضرورت دارد برایش تهیه کنیم، سرعتش چندین برابر XP میشود. اگر هم در شناخت سخت افزار مشکل دارد، این مشکل مربوط به سخت افزار ما و شرکتی است که سخت افزار را ساخته است نه ویندوز ویستا. ما باید درایورش را برای ویستا تهیه کنیم!

اما اینطور میتوانیم بگیم کهً برای رایانه های امروزی کشور ما ویندوز XP کاملاً مناسب است.

مؤفق و پیروز باشید!!:10:
فرهمنــــــــــــــــــــ د

shadmehrdj
24-09-2007, 10:35
به نظر من هم ویستا برای چند سال دیگه هست.ویستا گرافیک خوبی داره اما بیشتر سخت افزار های امروزی باهاش مشکل دارند و پول نسبتا زیادی باید خرج کنی تا بالاترین سیستم را بگیری تا بتونه ویستا روش خوب کار کنه و گرنه ویستا را روی سیستم های دیگه نصب کنی ویستا به خوبی کار نمی کنه و سیستم هنگ می کنه.در کل ویستا ویندوز سنگینی هست.هنوز هم همه برنامه ها باهاش سازگار نیستند.من خودم با xp راحتر هستم.

sinaset
24-09-2007, 15:08
ببین دوستان در کل ویندوز ویستا یک ویندوز سنگین و خیلی گرافیکش کردن یعنی در کل بدرد کسی که بخواد بازی بکونه نمی خوره
تو الان حساب کن یک بازی رم 1 گیگ می خواد بعد تو هم رم کامپیوتر 1گیگ ولی با این تفاوت که500مگا بایتشم اقای ویندور ویستا خورده
اینطوری چی می مونه واسی بازی فقط 500 مگا بایت بنابرین در بازی هنگ ایجاد می شد و در کل میره یک قطعه بالاتر می خره
اقا از من می شنویی ویستا رو نصب کن اگه ندید ببین چقدر قشنگه بعدش که دیدیش
برو همون ویندوز اکسپی رو نصب کن:11:
ویندوز برای یک یا دو روز خوبه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]