PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل نرم افزاری

venous_lb
23-09-2007, 11:45
باعرض سلام

مشکلی برایم پیش آمده مدت دو هفته می باشد که هر بار windows نصب می کنم بعد از یکبار که وارد اینترنت می شوم واز آن خارج می شوم ویندوزم به مشکل بر می خورد وهر بار مابین برنامه های باز شده یا در حین کار پنجره ای باز شده واین پیغام را می دهد البته پشت این پنجره پنجره ای با محیط dos باز می شود واگر این پنجره را نبندی مرتبا بوجود می آید ومدام تکرار می شود اشکال از کجاست پیغام این است

نام پنجره: Bit Ms-Dos Subsystem16

C:\Windows\System32\Systems.exe
The NTVDM Cpu has encountered an illegal instruction.
CS:0562 IP :olld op :2e 63 6f 6d 20
Choose 'close' to terminate the opplication.

SH@HIN
24-09-2007, 21:22
باعرض سلام

مشکلی برایم پیش آمده مدت دو هفته می باشد که هر بار windows نصب می کنم بعد از یکبار که وارد اینترنت می شوم واز آن خارج می شوم ویندوزم به مشکل بر می خورد وهر بار مابین برنامه های باز شده یا در حین کار پنجره ای باز شده واین پیغام را می دهد البته پشت این پنجره پنجره ای با محیط dos باز می شود واگر این پنجره را نبندی مرتبا بوجود می آید ومدام تکرار می شود اشکال از کجاست پیغام این است

نام پنجره: Bit Ms-Dos Subsystem16

C:\Windows\System32\Systems.exe
The NTVDM Cpu has encountered an illegal instruction.
CS:0562 IP :olld op :2e 63 6f 6d 20
Choose 'close' to terminate the opplication.

سلام
ببین این مشکل برای منم پیش اومده بود این مشکل از ویندوزه چون بعضی از ویندوزا دستکاری میشن این دستکاری باعث وجود همچین چیزایی میشه:13:

یه ویندوز ارجینال درست حسابی بگیر (!!!حله!!!)

bye:46:

TEC
24-09-2007, 22:45
آره نظر منم اینه که یه سی دی ویندوز ارجینال بگیری، نه از این دستکاری شده ها..

پیروز باشید.

mahdi7610
25-09-2007, 09:52
نه دوستان اشتباه نکنید این یه ویروس هستش که هیچ انتی ویروسی هم اونا نمی شناسه من خودم سالها این مشکل را داشتم و در باره این ویروس هم تایپکهای زیادی زده شده و بلاخره جناب MB Danser که فکر کنم حمتون ایشون را بشناسید با یک برنامه کوچیک که با ویژوال بیسیک درست کرده بود تونست اونا به طور کامل از بین برد . تنها راهش اینکه بگرید و اون تایپک را پیدا کنید و از اون روش استفاده کنید وگرنه وقتی به اینترنت متصل بشید هر چند ثاینه یک بار ظاهر می شه و هیچ مشکلی ایجاد نمی کنه تنها اعصاب ادما خورد می کنه . باید حتما با اون برنامه به طور کامل پاکش کنید . اما اگر می خواهید وقتی به اینترنت متصل می شود برای ساعتی از دست اون راحت بشید وارد task manager بشید (ctrl+alt+delete) و در قسمت processre فایلی به اسم krnel.exe را end کنید تا پاک بشه .