PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : sp3

mrmmnb
22-09-2007, 20:00
جریان این سرویس پک 3 که برای اکس پی اومده چیه؟(ایا از طرف خود ماکروسافت هست من روی خیلی از سایتا دیدم هنوز کامل نگرفتنش کسی میدونه کارش چیه؟)

Hamidkhann
23-09-2007, 00:43
دروغه. چند وقت پیش یه همچین چیزی اومد بازار. من یه نسخه گرفتمو نصب کردم. دیدم اکس پی سرویس پک 2 هستش که تو ایران گرفتن دستکاریش کردن و Adobe Acrobat و Firefox و... رو توش ریختن!خیلیم درب و راغون بود
ضمنا صحت و سقمشو تو سایت مایکروسافت هم چک کردم

پاکر
23-09-2007, 03:08
جریان این سرویس پک 3 که برای اکس پی اومده چیه؟(ایا از طرف خود ماکروسافت هست من روی خیلی از سایتا دیدم هنوز کامل نگرفتنش کسی میدونه کارش چیه؟)
من خودم ساله پیش یه چیزایی در مورد یه نسخه شبیه سرویس پک های ماکروسافت شنیدم که یه آقایی جمعشون کرده بود از خود Update های ماکروسافت اگه اشتباه نکنم اسمش Hotfix بود که به جای سرویس پک 3 این اسم رو روش گذاشته بود حالا دقیقا نمیدونم این چیزی که شما میگید همینه یا نه!:11:

s_a_m4000
23-09-2007, 03:43
تا جایی که می دونم نسخه آزمایشیش هست که لو رفته و کامل هم نیست

mrmmnb
23-09-2007, 04:39
حودم باید کامل بگیرم ونصبش کنم نتیجش رو میگم بعید میدونم دروغ باشه ولی ممکنه نسخه ازمایش باشه
اخه یه جا خوندم بزودی برای xp سرویس پک 3 وبرای ویستا سرویس پک 1 به بازار خواهد اومد

keylogger-A
23-09-2007, 06:13
نسخه هاي آزمايشي SP1ويستا و SP3 ايكس پي اخيرا و فقط براي آزمايش كنندگان خاص منتشر شدند
بهتر هست تا زمان عرضه ي نسخه ي نهايي دست نگهداريد و از نصب نسخه هاي آزمايشي كه ممكن هست مشكلاتي براي ويندوز شما ايجاد كنه خودداري كنيد.

Jalal
23-09-2007, 10:22
همین sp3 که تو معرفی ویندوز Xp هست من نصبیدم و مکلی باهاش ندارم
ولی هنوز کاملش نکردن امکان داره ایراد هایی داشته باشه که بصورت رسمی معرفی نشده

mrmmnb
23-09-2007, 15:30
Shahvand جان میشه بگید حجمش چقدر بود اونایی که من دیدم رو بعضی سایتا 4 تا پارت بود که حجم 3تاش تقریبا(هر پارتش)95 مگ بود اخریش هم کمتر بود یادم نیست از شما هم همین قدر بوده؟( چرا اینقدر حجیمه ؟ ویندوز رو کند نمیکنه؟)

Jalal
23-09-2007, 16:15
Shahvand جان میشه بگید حجمش چقدر بود اونایی که من دیدم رو بعضی سایتا 4 تا پارت بود که حجم 3تاش تقریبا(هر پارتش)95 مگ بود اخریش هم کمتر بود یادم نیست از شما هم همین قدر بوده؟( چرا اینقدر حجیمه ؟ ویندوز رو کند نمیکنه؟)

درسته حجمش 300 مگ ولی دلیل نمیشه که سرعت سیستم رو بیاره پائین:20:
#159 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

#162 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Hamidkhann
24-09-2007, 01:03
همین sp3 که تو معرفی ویندوز Xp هست من نصبیدم و مکلی باهاش ندارم
ولی هنوز کاملش نکردن امکان داره ایراد هایی داشته باشه که بصورت رسمی معرفی نشده

اما خود مایکروسافت اعلام کرده SP3 سال 2008 آماده میشه و البته کارشناسا میگن واسه این میخواد این کارو بکنه که به کاربرهای XP اطمینان بده که حالا حالاها XP رو ساپورت میکنه.آخه طبق آمار استقبال خوبی از ویستا نشده(در حدود 10 20 درصد کاربرای ویندوز، ویستایی شدن)
شما مطمئنی کار خود مایکروسافنه؟!