PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آپلود فايل با php

saghishab
22-09-2007, 17:48
سلام به همه من دارم سايتي براي موسسه كنكوري طراحي ميكنم

بيش از 70% از سايت من طراحي شده و بزرگترين مشكل من در طراحي اين سايت مشكلات زير.....

1- همان مشكل upload عكسها ... در پايين توضيح دادم چيه

2- چطور آخرين اخبار بروز شده سايتم رو از صفحه خبر در homepage نشان بدم كد rss رو ندارم؟؟؟

3- چطور يك پيغام رو براي همه اعضاي سايت از طريق سايتم ارسال كنم؟؟؟؟

* اين پروژه مربوط به يك موسسه كلاس كنكوريه...ادمين سايتم پس از تحويل ميشه همون مدير موسسه.....

من زياد وقت ندارم...لطفا كمكم ::)كنيد

مدير موسسه ميشه ادمين سايت.. من تو سايت پنلي براي ادمين ايجاد كردم كه در قسمت كارنامه..كارنامه هايي از بچه ها كه قبلا اسكن كرده بود . روي سرور آپلود كنه تا بعدا اون دانشجويي كه امتحان داده بود با پسوردش بره و كارنامه خودشو ببينه؟؟؟؟ مشكلات

من اينه كه ???

1- تو آپلود به من خطا ميده (البته تازه wamp5)رو نصب كردم ببينم چي ميشه

2- مشكلم ايجاد موتور جستجويي كه كاربر با روزش براه كارنامشو ببينه؟؟؟

لطفا كمكم كني من زياد زمان ندارم.....!! ???

peyman1987
22-09-2007, 20:44
دوست عزیز با این اوصاف باید بگم شما 70 درصد پروژه تون مونده.
برای گرفتن نتیجه بهتر باید نمونه کدهایی رو که نوشتین بهمراه خطایی که دریافت میکنین رو اینجا قرار بدین تا دوستان بتونن بهتون کمک کنن.

saghishab
23-09-2007, 14:58
خوشبختانه مشكل آپلود حل شد.... فقط مونده بازيابي عكس هايي كه آپلود ميشه توسط كاربري خاص يه جورايي همون موتور جستجو.

jhoseinii
23-09-2007, 21:14
بازيابي عكس هايي كه آپلود ميشه
مگه عکس رو روی دیتابیس ریختید؟
اگه آپلود شده رو هاست، کافیه آدرس عکس رو پیدا کنید و نمایش بدید :-l

peyman1987
24-09-2007, 13:23
دوست عزیز شما نحوه شناسایی کاربرتون رو بگین تا بشه بهتون کمک کرد. مثلا کاربر میاد و شماره دانش آموزی وارد میکنه تا کارنامه شو ببینه یا نه یوزر و پسورد اختصاصی بهش میدین یا نه با اسم میخواین جستجو کنین. بالاخره یه مشخصه یونیک که بین کاربراتون تکراری نباشه میخواین دیگه؟؟؟

saghishab
24-09-2007, 16:35
و باز هم خوشبختانه مشكلات بالا حل شد مونده يه مشكل؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اونم اينه كه مثلا وقتي ادمين سايت هر هفته كارنامه ها رو آپلود كرد .چون مسير تمامي اونها روي سرور يكسانه...

براي هفته بعد چطور اونا رو از رو هاست پاك كنه آيا ميشه..ادمين من نيستم بلكه مدير موسسه است و من براش

پنلي طراحي كردم برذاي تمامي كارها ولي حذف فايل هاي آپلود شده چه طوريه؟؟؟؟؟

peyman1987
24-09-2007, 18:06
شما میتونین تمام کارنامه ها رو توی یه پوشه ذخیره کنین و با کد زیر همشون رو پاک کنین.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دقت کنین بین مسیر از / بجای \ باید استفاده کنین. در ضمن آخر مسیر / نزارین. هر مسیری که به متغیر strPath$ بدین تمام فایلهای توش رو پاک میکنه.

saghishab
25-09-2007, 03:01
مرسي پيمان عزيز