PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : میکس حرفه ای

winxp
21-09-2007, 23:42
شو خارجی های جدیدو دیدین چه قد خیال پردازی داره
اووردن پروانه های تخیلی , راو رفتن رو اب طوری که واقعا فکر میکنی رو ابه
یا یکی از کلیپ های خارجی هست که madona تو خیابون راه میره و اول فصل بهاره بعد همون طور که راه میره پاییز میشه و بعد شب و روز
یا تو کلیپ مایکل جکسون داره راه میره که تبدیل به پلنگ سیاه میشه
و ....

رو اینا فکر کنم بحث کنین بهتر باشه تا میکس سنتی ماله 10 سال پیش

هدف من معرفی این نرم افزارها و این جور ترفند هاست که از بزرگترا کمک میخوام

بسم الله

esmaeil roushan
23-09-2007, 05:29
سلام
3dmax يا maya حرف نداره واثه اين طو ر كارها
فقط يه آدم وارد (مسلط به يكي از اين دو و برنامه هاي تدوين) و يه سيستم قوي مي خواد .

winxp
24-09-2007, 04:12
من فکر میکردم با پلاگین باشه

esmaeil roushan
25-09-2007, 03:17
اگر هم خيلي وارد باشيد مي تونيد با برنامه هاي تدوين به كارتون بدون نياز به بر نامه هاي 3 بعدي تا حدي جلوه بديد..
موفق باشي

matrix10
01-10-2007, 10:03
در اين جور كليپها از برنامه هاي مختلفي و جانبي زيادي استفاده ميكنند. مثلا برنامه morph براي تبديل از يك كاراكتر به يك كاراكتر ديگه هستش(در مورد همون كليپ مايكل) . و از صحنه هاي كروماكي با نورپردازي هاي كامل استفاده مي كنند تا كاراكتر مورد نظر را در فضايي بهاري و پاييزي قرار دهند كه اين جلوه هاي بهار و پاييز را با انيميشنهاي زيبا و جلوه ها كمك مي گيرند. در كل گروهي را مي طلبه كه با اين برنامه ها بصورت خيلي حرفه اي كار كنند و در كنارش يك تدوينگر وارد به كار كه بتوني با كمك كارگردان اين كليپهاي آماده شده را تدوين كنه.

saeiddvc
17-10-2007, 14:08
این جور جلوه ها به وسیله چند ابزار ایجاد میشه و کمتر به Maya و یا 3DMAX احتیاج هست
برای تبدیل چهره ها از Morph استفاده می کنند برای اجاد تصاویر مختلف و حرکت با پشت زمینه های مختلف تلفیقی از کروماکی و صفحه آبی یا سبز و نرم افزار Ulead media Studio و ترکیبی از Edius را استفاده می کنند و به همین ترتیب بسته به خلاقیت میکسر داره ولی نرم افزار های خیلی قوی و یا پیچیده ای نیست

یه سری به
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بزنید