PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت رایگان در بریتانیا با سرعت 100 مگابیت در ثانیه !!!

ocz
21-09-2007, 21:22
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این برنامه جدید که به کمک 60 گیرنده ماهواره‌ای بسیار قوی به اجرا درآمده برای تمامی بازدیدکنندگان به صورت رایگان عرضه می‌شود تا کاربران توانایی دولت بریتانیا در عرضه خدمات اینترنتی را دریابند.

یکی از مراکز اینترنتی شهر کرونول(Cornwall) بریتانیا سامانه جدیدی راه‌اندازی کرده است که به موجب آن شهروندان می‌توانند با 50 برابر سرعت پهنای ‌باند خانگی این کشور به اینترنت متصل شوند.

مسئولان این مرکز که در پنینسولا واقع شده است، با اتصال به ماهواره Goonhilly و قبول پروتکل شبکه جهانی اینترنت BT قابلیت عرضه اینترنت پرسرعت را پیدا کرده‌اند.

این خبر به آن معنی است که از این پس کاربران این مرکز می‌توانند با سرعت 100 مگابیت در ثانیه برنامه‌های مورد نظر خود را از اینترنت بارگذاری کنند و به همین خاطر از وبگردی در اینترنت خسته نخواهند شد.

کارشناسان اعلام کرده‌اند این نخستین باری است که بریتانیا اینترنتی با این سرعت را در اختیار مردم خود قرار می‌دهد و به همین خاطر گفته می‌شود که کارشناسان بریتانیایی تحولی بزرگ در دنیای اینترنتی کشورهای اروپایی ایجاد کرده‌اند.

این برنامه جدید که به کمک 60 گیرنده ماهواره‌ای بسیار قوی به اجرا درآمده برای تمامی بازدیدکنندگان به صورت رایگان عرضه می‌شود تا کاربران توانایی دولت بریتانیا در عرضه خدمات اینترنتی را دریابند.

درحالی که مدت زمان لازم برای راه‌اندازی شبکه پهن‌باند در بریتانیا 5 ساعت تخمین زده شده، این سامانه می‌تواند ظرف مدت زمانی بسیار کوتاه راه‌اندازی شود.

این مرکز اینترنتی به کمک گیرنده‌های خود می‌تواند علاوه بر برنامه‌های اینترنتی خدمات تلفنی و خطوط کابلی تلویزیونی را ارایه دهد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Tornado2800
22-09-2007, 20:35
اینجا جنگ بر روی کیلوبایته اون ور به روی مگابایت اونم مجانی

من فکر می کنم باید جمله ای که ما 20 سال از دنیا عقبیم رو یه صفر بیشتر کنیم
به قول همین دوست عزیزمون
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*PiNk PaNTHeR*
22-09-2007, 21:23
من کاری نکردم باید حرص این کسایی که انقلاب کردن بخورم:2:

Great Kurosh
24-09-2007, 14:18
آقایون کشور های دیگه مثله ایران نیستن که ... دلشون برای مردمشون میسوزه
اما اینجا هر کس به فکره خویشه :41:
تازه برید دعا کنید همین اینترنت دربه داغون رو هم ازمون نگیرن :13:

pedram_ashena
24-09-2007, 14:40
خوب چيه اينقدر شلوغ ميكنيد.من خودم خبر دارم كه در ايران خطوط ايوان هست با سرعت 56
حالا انگليسيها تازه توانستند به 100 برسند.

دي:

FcuK
24-09-2007, 14:45
چه قدر ادعات می شه؟؟؟
56 کیلوبیت بر ثانیه فهمیدی>؟؟؟؟؟؟؟
اون ها 100 مگابیت هست پس الکی ********* نکن...
من خودم گفتم...

===========
Edited

soldier
24-09-2007, 14:52
من کاری نکردم باید حرص این کسایی که انقلاب کردن بخورم:2:
حرص نخور. تو که وضعت خیلی خوبه.

من باید حرص بخورم که هنوز ADSL به چشمم ندیدم.

حالا مخابراط قول داده تا سایت آینده اقدام کنه...

اونوقت با چه وقضعی. 64 Kbps. با کیفیت افتضاه... که ما به اونشم قانعیم...

میگیم : لا اقل 24 ساعته وصل باشیم. سرعت مهم نیست. وضع رو ببینید.

حالا قیمتش هم مشخص نشده اما مطمئنم از طلا هم گرون تر میشه برای ما !!!!

بای

*PiNk PaNTHeR*
24-09-2007, 15:30

حالا مخابراط قول داده تا سایت آینده اقدام کنه...

اونوقت با چه وقضعی. 64 Kbps. با کیفیت افتضاه... که ما به اونشم قانعیم...

میگیم : لا اقل 24 ساعته وصل باشیم. سرعت مهم نیست. وضع رو ببینید.

حالا قیمتش هم مشخص نشده اما مطمئنم از طلا هم گرون تر میشه برای ما !!!!

بای
همین هم که دارم من نمیشه 24 ساعته آن بود به دلایلی:13:
من دیگه نمیدونم:19:
عیب نداره دولت ایران عوض گرد کردن قطع میکنه.

SuB
24-09-2007, 20:45

اینو راست گفتی.

توی شهر ما مخابرات گفته هر کسی می‌خواد ADSL بیاره باید پول 5 سال رو همون اول بده.:18:

آخه یکی بهشون بگه توی تهران هیچ کس نمی‌تونه مطمئن باشه از ADSL استقبال میشه یا نه. دیگه چه برسه به شهرستان‌ها.:13::13::13:

Sharim
24-09-2007, 21:29
HHHhey...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ehsankalak
25-09-2007, 00:24
عزیزان زیاد فکرشو نکنید بهتر نیست همه باهم بریم و از سرعت دیال آپ هامون لذت ببریم !!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

BIKHIAL_ALL_75
25-09-2007, 02:18
با لذت میگریم به حال این وضعمون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

secure
25-09-2007, 02:26
چه قدر ادعات می شه؟؟؟
56 کیلوبیت بر ثانیه فهمیدی>؟؟؟؟؟؟؟
اون ها 100 مگابیت هست پس الکی ********* نکن...
من خودم گفتم...

===========
Edited

فکر کنم لحن آقا پدرام معلو بود که شوخی میکردن دوست عزیز ....

Mohsen-7
25-09-2007, 09:38
به نظر من اگه دولت حمایت کنه بخش خصوصی ما میتونه به سرعت در این زمینه پیشرفت کنه
اما متاسفانه دولت یا آگاهی نداره (خوش بینانه) یا اینکه اصلا دوست نداره (واقع بینانه) کسی به اینترنت پرسرعت دست پیدا کنه.

FcuK
25-09-2007, 20:38
بریم بمیریم که دایال اپم مجانی نمی دن.

فکر کنم لحن آقا پدرام معلو بود که شوخی میکردن دوست عزیز ....
راستی منم داشتم شوخی می کردم.

amin_rogh
26-09-2007, 14:47
به نظر من اگه دولت حمایت کنه بخش خصوصی ما میتونه به سرعت در این زمینه پیشرفت کنه
اما متاسفانه دولت یا آگاهی نداره (خوش بینانه) یا اینکه اصلا دوست نداره (واقع بینانه) کسی به اینترنت پرسرعت دست پیدا کنه.
متاسفانه چه خوش بینانه و چه واقع بینانه همینه که هست! من حقیقتش گاهی شرمم میشه که در این بحث ها شرکت کنم چون میشه همون کنار گود نشستن و لنگش کردن.ولی اینبار دیگه نتونستم چیزی نگم. امید وارم این مشکلات زود تر حل بشه.راستش من گاهی توی فروم اطلاعاتی میبینم که وقتی در موردش با دوستان اینوری حرف میزنم بنظرشون میاد که دارم خالی میبندم! و در بسیاری از اوقات میبینم که اصلا اطلاعاتی در این موارد ندارند و کامپیوتر هم با تمام متعلقاتش به صورت یک دستگاه اسمبل شده عرضه میشه.دم همه تون گرم که با برخورداری از امکانات موجود واقعا در هر زمینه ای گل میکارید.
همه تان موفق باشید.

hnme_bnd
26-09-2007, 15:59
چه بدبختن اين مردم من اگه adsl 64 هم بهم بدن با کله ميگيرم

علیرضا
26-09-2007, 16:57
تو رو خدا تفاوت رو نگاه کنید....
اونجا دارن بیشتر و رایگانش می کنن....
اینجا دارن حذف , گرون تر و فیلter ش می کنن !!
الان به چی فکر می کنید؟
چه حالی دارید؟

e_mohsen83
26-09-2007, 22:11
اقا طوری نیست اونا 100مگ دارن ماهم 30کلیو داریم اخه اینترنت استکبار جهانی به درد نمی خوره

Freddie Mercury
29-09-2007, 23:36
واقعا چه گناهی کردیم که تو بدترین دوره ی ایران به دنیا اومدیم؟
حالا محمود جون جنگ راه نندازه مارو به کشتن بده همین دیال آپ کافیه واسمون.

yasha
01-10-2007, 08:01
:19:حالا بگو ما چطور به اون وصل بشیم وگرنه تمام این حرفها مفت نمی ارزه داداش.................

V A H I D
01-10-2007, 08:05
واقعا چه گناهی کردیم که تو بدترین دوره ی ایران به دنیا اومدیم؟
حالا محمود جون جنگ راه نندازه مارو به کشتن بده همین دیال آپ کافیه واسمون.

با اولش موافقم..

toodi
07-10-2007, 17:04
HHHhey...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بمیرم برات تو هم میخوای؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منم میخوام[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخه اگر این مردم شورش نمی کردن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]الآن ایران چه چیزی بوداااااااااا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چرا ما باید اشتباه کردن اونارو کمربند بخوریم؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hormoz72
07-10-2007, 17:15
این خبر صحت نداره ! یکی از رفقا توی اسکاتلند هست و میگه :

نه ! خبری ازش نیست .. من دارم ماهی کلی پول میدم تا 2 مگابیت بگیرم اگه اینطوری بشه که همه شرکت ها ورشکست میشن !

s_a_m4000
07-10-2007, 17:15
حالا اینا که چیزی نیست صبر کنید پروژی ملی "اینترنت ملی" شروع بشه ... اون موقع ببین چه شود....
اصلا هم فکر نکنید چون یه مدته خبری نیست خوابیده هاااا اصلا یهو میبینین از خواب پا شدین و فقط می تونید به 100 تا سایت که تو بحث ساماندهی.... عضو شدن دسترسی دارین.....
واقعا متاسفم ...از اینجا باید رفت.....

Makan_noor
07-10-2007, 23:04
100مگابیت در ثانیه؟!!این سرعتی که ما تو بعضی ادارات و دانشگا ه ها داریم با این تفاوت که در آن واحد صد ها نفر به طور هم زمان دارن از اون استفاده می کنن و بنابراین به هر نفر چیز زیادی نمی رسه.واقعا اونجا یه نفر می تونه به راحتی با چنین سرعتی از ایننترنت استفاده کنه؟
جالبه!مقایسه کنید!اینترنت زغالی و ف ی ل ت ر ی .پلیسی به نام پلیس اینترنت و جرمی به اسم وبلاگ نویسی!!!

msarab
07-10-2007, 23:16
دوستان ناشكري نكنيد .
فكرشو كنيد اگه ديال آپ با 0000000.000001
اين دانلود مي كرد چي كار ميكرديد . D::31:

rezaete
20-10-2007, 21:42
آقایون کشور های دیگه مثله ایران نیستن که ... دلشون برای مردمشون میسوزه
اما اینجا هر کس به فکره خویشه :41:

نه داداش . داغ فلسطين و لبنان كمر ما رو شكوند .

kingweb
20-10-2007, 21:58
خوش به حالشان

سپاس

بردیا
20-10-2007, 22:08
چه هدفی دارید این خبرا رو میزارید؟من هروقت خبرای این انجمن رو میخونم بیشتر احساس تحقیرشدگی میکنم.هیچی برای دنیا نداریم اون وقت ادعای ابرقدرت بودن رو هم داریم.

Pario
20-10-2007, 22:28
اگه اینترنت 10 مگی هم داشته باشیم نهایت کاری که میکنیم (کاربرایی مثل من) اینه بیاییم اسپم از خودمون در کنیم یا در نهایت یه فیلم دانلود کنیم آپولو که هوا نمیکنیم گوگل که نمیشیم مایکروسافت رو که نمیگیریم یاهو رو که جا نمیذاریم . ebay و آمازون رو که نمیخریم ...
همینیم که هستیم.

Immortal1977
23-10-2007, 13:53
این خبر صحت نداره ! یکی از رفقا توی اسکاتلند هست و میگه :
دوست عزیز خدمتتون عرض کنم که این خبر کاملا صحت داره البته مجانی بودنش شاید کمی با تاخیر باشه ولی من که هلند هستم تا 2 ماه پیش نت 20 مگا بایتی داشتم بعد با دادن مبلغ ناچیز بیشتری به 100 mb تبدیل کردم ...
البته 100mbکه هرگز نمیرسه برای اینترنت خونگی...
حالا من در تعجبم که دوست شما در اسکاتلند برای 2mb که الان دیگه کسی دنبالش نمیره حداقل هلند,بلژیک,المان این همه مشکل داشته باشه

slambovich
23-10-2007, 14:16
واااااااااااااااااااااااا ی
تو این دوره از ایران پیشرفت نمیخوان
وقتی میرن اینترنت ماهواره ای رو میگیرن که خود یارو خرج کرده رو میگیرن و یه دیال آپی که از 1000 سایت 999 تاش فیلتره سرعتش از سرعت لاکپشت هم کمتره میدن و برای همونم پول میخوان خوب معلوم شد که ایران پیشرفت نمیخواد:41:

slambovich
23-10-2007, 14:19
:37:
:37::37::37::37::37::37:

Very Very
بد شانسم

*PiNk PaNTHeR*
23-10-2007, 14:27
هنوز راه ننداختن؟
چرا به شرهای کوچیکتر سروریس نمیدن؟ یکی زیاد وارد نبود توی یک جا که وارز نبود بهم میل زد لینک دانلود یک بازی رو میخواست بهش دادم با دایل آپ بود مثل اینکه.(خودم با 2 گیگ ترانفر توی ماه و 512 لازم نکرده برای کسی دل بسوزونم:13: عجب دنیایی شده:2:)

slambovich
23-10-2007, 14:30
ولی کلن یا کلا:31: ایران اینطوریه
دیال آپ رایگان هم بدت راضی هستیم:20:

MV_GT500
23-10-2007, 14:42
توی ایران مسئولین بیشتر به فکر خودشونن تا مردم ......

slambovich
23-10-2007, 15:12
توی ایران مسئولین بیشتر به فکر خودشونن تا مردم ......

اصلا قدر این نقطه . به فکر مردم نیستن:31:

sid
23-10-2007, 15:31
مرسی واقعا تاپیکه عالیی هستش

hormoz72
23-10-2007, 16:28
دوست عزیز خدمتتون عرض کنم که این خبر کاملا صحت داره البته مجانی بودنش شاید کمی با تاخیر باشه ولی من که هلند هستم تا 2 ماه پیش نت 20 مگا بایتی داشتم بعد با دادن مبلغ ناچیز بیشتری به 100 mb تبدیل کردم ...
البته 100mbکه هرگز نمیرسه برای اینترنت خونگی...
حالا من در تعجبم که دوست شما در اسکاتلند برای 2mb که الان دیگه کسی دنبالش نمیره حداقل هلند,بلژیک,المان این همه مشکل داشته باشه

شرمنده 20 بود :20: اینم عین عین عین متنی که خودش نوشته توی تک دانلود :

جریانش چیه؟ مگه میشه! من که چیزی نشنیدم...اگه رایگان باشه که همه این ISP ها بدبخت میشن...

من که دارم کلی پول میدم به Verginmedia سرعت 20mb میگیرم چطوری میشه مجانی از این بیشترش رو بدن به ملت؟!! اگه جدی باشه آدرس بدید برم بگیرم...

اگه شک دارید تا خودش بیاد اینجا هم بگه !!!

nima_949
24-10-2007, 11:50
من موندم به خدا نوکیا با اون عظمتش میاد چیکار میکنه کل باطریاشئو عوض میکنه کجا تو سراسر دنیا
اینجا هم که اینترنت مجانی میدن!!!!!!!!!!!!!!!
ولی ایران چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ماچم مجانی نمیدن چه برسه به اینترنت

aliagha
24-10-2007, 23:04
دوستان به سایت زیر بروید و قیمتهای اینترنت بعضی از کشورهای جهان را ببینید و با ایران مقایسه کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

به کشور ژاپن یک نگاهی بیندازید قیمت اینترنت 100 مگا بایت در ژاپن 7140 ین است یعنی حدود 62 دلار آمریکا که می شود چیزی حدود 60000 تومان ایران!!!

اینجاست که من می گویم برای ایران متاسفم

xsi_xsi
24-10-2007, 23:28
خدا برکت بده به چیز کم.

symk
27-10-2007, 00:40
خوب دوستان فکر میکنم کره الان یه سر و گردن از همه کشورها بالاتره . 3گیگا بیت بر ثانیه سرعت اینترنتی که قراره به صورت رایگان در اختیار مردمش قرار بده .

SuB
06-11-2007, 14:09
اگه اینترنت 10 مگی هم داشته باشیم نهایت کاری که میکنیم (کاربرایی مثل من) اینه بیاییم اسپم از خودمون در کنیم یا در نهایت یه فیلم دانلود کنیم آپولو که هوا نمیکنیم گوگل که نمیشیم مایکروسافت رو که نمیگیریم یاهو رو که جا نمیذاریم . ebay و آمازون رو که نمیخریم ...
همینیم که هستیم.

همه که مثل شما نیستند!!!:21::27:

مثلاً یکی از دوستان من می‌خواد بازی بسازه. برای این بازی سازی به کلی چیز نیاز داره که فقط توی اینترنت پیدا میشه. مثلاً یکی از چیزهایی که برای این بازی سازی نیاز داشت، یه موتور 500 مگابایتی بود. حالا حسابش رو بکن که با Dial Up اونم از نوع هندلی چند روز باید صبر کنی تا این 500 مگ، 99.999 درصدش دانلود بشه و اون یه هزارم آخر بمونه و اینترنت دیگه یاری نکنه!!!!!:18: این تنها یکی از چیزهایی بود که لازم داشت. اگه دسترسی به اینترنت پرسرعت نداشت، تا حالا نیم درصد از کار هم جلو نرفته بود.:12:

یا

برنامه‌ای هست به نام TeX که برای اجراش نیاز به یه برنامه به نام MikTeX داره که حجمش حدود 500 مگابایت هست. زود به زود هم به روز میشه. من تا بیام یه نسخش رو دانلود کنم، نسخه بعدی اومده!:18: برای همین من مجبور شدم از نسخه خیلی قدیمی این برنامه که مال قبل از سال 2000 هست استفاده کنم. حالا اگه من اینترنت پرسرعت داشتم، در عرض حداکثر یه روز اونو دانلود می‌کردم و بررسیش می‌کردم و فوراً نسخه فارسیش رو تولید می‌کردم!:15:

یا مثلاً وقتی من می‌خوام آموزش برای یه کار بسازم، باید تا میتونم ار متن استفاده کنم و کمتر توش عکس بزارم. چون کلی آپلودش طول می‌کشه. اگه اینترنت پرسرعت باشه راحت فیلم می‌گیرم و می‌زارم روی اینترنت. هم یارو بهتر و سریعتر می‌فهمه و هم من وقتم تلف نمی‌شه.

کلی کارها با این اینترنت پرسرعت می‌شد کرد.