PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معجزه کنین

winxp
21-09-2007, 14:42
یه راه حل ابتکاری

من میخوام یه کاری کنم که نمی دونم میشه یا نه

منو دوستم مودم داریم , قبلا با هم چت میکردیم ولی الان اون نمیتونه وصل شه )مامان بابا فهمیدن (
حالا دنبال راهی میگردم که بتونیم از طریق کامپیوتر با هم ارتباط داشته باشیم یا حد اقل بتونیم فایل برا هم بفرستیم

این کاری که میگم باید دارای شرایط زیر باشه
1-خط تلفن مشغول نشه یا یه جوری باشه که نفهمن
یه جا دیدم گفتن این مودما قابلیتی داره که خط تلفن مشغول نمیشه ولی سوال نکردم ببینم چی به چیه
2-از اینترنت استفاده نشه
میتونه هایپر ترمینال باشه ولی قابلیت های اونو نمیدونم
3-وقتی وصل سیستم من میشه یا برام فیل ارسال میکنه , تلفن زنگ نزنه
حالا اگه سیستم من خاموش باشه چی میشه , قابلیت اف لاین
و...

هر راهی که به ذهنتون میرسه بگین

اگه هیچ راهی وجود نداره پس ایا میشه از شبکه بی سیم برا شبکه کردن سیستمامون استفاده کرد ؟
میزان امنیت اطلاعات در چه حده ؟

یه روشی هم بگین که بشه از کامپیوتر اون به گوشی من فایل سند کنه , هر کار لازمه بگین انجام بدم

فقط خواهش میکنم کامل توضیح بدی

darvish1900
21-09-2007, 15:22
هیچ راهی وجود نداره که تلفن اشغال نشه. شبکه بی سیم هم قیمت خیلی زیادی داره که اصلا ارزش نداره.

winxp
21-09-2007, 20:37
منضورم از اشغال شدن تلفن این بود که اگه کسی زنگ زد مثل پشت خطی باشه

هایپر ترمینال رو توضیح بدین

هدف انتقال اطلاعاته

secure
21-09-2007, 23:15
دوست عزیز شدنی نیست.به فکر راضی کردن مادر و پدر طرف باشید.

darvish1900
21-09-2007, 23:39
تلفن به شرطی اشغال نمیشه که از خدمات ویژه مخابرات (انتظار مکالمه استفاده کنی
بعد هر کی زنگ بزنه بهت میفهمی و از اینترنت یا اتصالت قطع می شی و جواب میدی

winxp
21-09-2007, 23:57
خوب تلفنشون همچین قابلیتی داره که ما میگیم پشت خطی داریم
پس فقط میمونه انتقال اطلاعات که من خواستم بدون اینترنت باشه و خیلی جاها دیدم گفتن بدون استفاده از اینترنت فایل برا هم ارسال کنید , با هایپر ترمینال
حالا میخوام بدونم سرعت انتقال اطلاعات در چه حده و ایا وقتی من بخوام مثلا براش عکس بفرستم باید اول زنگ بزنم خونشون که تلفنشون زنگ میخوره , درسته ؟
اگه زنگ بخوره میشه یه مشکل چون من نمیخوام خونشون بفهمن چون حکم مزاحم تلفنی رو داره
حالا گیریم مشکل تلفن حل شه
این فایلی که من فرستادم کجا میره وقتی سیستمش خاموش باشه , قابلیت اف لاین

ببینین چه قد مشکل هست

من دنبال یه راهیم که بدون اینترنت و از طریق کامپیوتر بتونیم برا هم فایل ارسال کنیم و کسی نفهمه

بازم خواهش میکنم فکر کنین ببینین چه راهی به ذهنتون میرسه

ممنون

winxp
22-09-2007, 00:13
راستی شبکه بی سیم چه قدر هزینه داره برا مسافت 20 کیلومتر ؟

darvish1900
22-09-2007, 00:27
من برای یک مشتری خواستم بگیریم. خرید یک کانال اختصاصی از مخابرات ماهیانه 200 هزار تومان هزینه داره
حالت ترمینال خیلی سرعت پایین داره حتی از این دیال آپ در پیتی هم کمتره برای فایلهای بزرگ نمی ارزه. بله تلفن زنگ میخوره. و مانند وصل شدن به اینترنت صدای زیبای مودم ها شنیده میشه. دوما باید برنامه ترمینال باز باشه. سوما حالت آفلاین امکان پذیر نیست. حتما باید به خط پاسخگو باشه توسط سیستمش.

darvish1900
22-09-2007, 00:29
اگه خونشون نزدیکت بود یه کابل شبکه میکشیدی تو خونشون مشکلت حل می شد مشکل تلفن رو هم نداره اما حیف که نیست. دوم اینکه بری خواستگاری و خیالت رو راحت کنی البته شوخی کردم اما این هم برای خودش یک راهی.:11::40::10:

winxp
22-09-2007, 04:18
پس شد این

برنامه هایپر ترمینال

مزیت : استفاده نکردن از اینترنت , ارسال فایل

معایب : همه اهل خونه میفهمن , حتما باید هر دو طرف با هم وصل بشن

پس یعنی راه نداره دیگه

باشه یه راه پیدا کنم

راستی تو قسمت conection ها یه جا هست میزنی incoming فلان , یه جا گفتن برا ساختن شبکه مجازیه که طرف به سیستم شما وصل شه

اون اینترنت میخواد ؟