PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در استفاده از جند برنامه تحت داس...

panchar_khan
21-09-2007, 02:06
سلام دوستان. خوشحال هستم که اولیم موضوعم رو توی این انجمن دارم می نویسم.
آقا من چند روز پیش یه مجموعه برنامه تحت داس به نام .lt-BootCD87 از یک سایت دانلود کردم.توی راهنمای استفاده اون نرم افزار که اون سایت ارائه داده بود نوشته بود برای استفاده از این برنامه بعد از دانلود،برنامه رو از حالت rar خارج کنید و توی سی دی رایت کنید. من هم این کار رو امجام دادم اما اون سی دی به شکل بوتیبل در نیومد و من نتونستم از اون مجموعه برنامه تحت داس استفاده کنم. اگه کسی میتونه کمک کنه ممنون میشم. آخه حجمش هم 67 مگ بود من هم که دیال اپ، کلی نفتم تموم شد تا دانلودش کردم:41:

ehsankalak
21-09-2007, 02:39
سلام دوست عزیزم
با چی رایتش کردی ؟

ehsankalak
21-09-2007, 02:43
آهان گرفتم منظورت hirencd که یه سری ابزار خوب تحت داس داره دیگه !!!
بعد از اینکه از حالت rar خارجش کردی یه فایل iso بهت میده که نباید اونو با winrar اکسترک کنی بعد رایت کنی رو cd !!!!!!
باید اون فایل iso رو با نرو یا هر برنامه رایت دیگه .... رایت کنی تا بوتیبل دراد!!!!!!!!!!
حالا بگو ببینم همینه یا نه ؟
یاعلی

panchar_khan
21-09-2007, 02:44
از نرو استفاده کردم. البته اینم بگم اون امکان نرو که میشه باش دیسک بوت درست کرد رو امتحان نکردم.

panchar_khan
21-09-2007, 02:46
ممنون احسان جون. من این کار رو حتما انجام میدم اگه جواب داد پیشا پیش خیلی چاکریم!!!

toraj
21-09-2007, 06:47
برای رایت iso میتونی از clone cd استفاده کنی.

panchar_khan
21-09-2007, 14:21
احسان جون نمیدونم باز هم به این تاپیک سر میزنی یا نه ولی از راهنماییت خیلی ممنون کاری رو که گفتی انجام دادم و مشکلم حل شد.toraj از تو هم تشکر می کنم، با cloneCD رایتش کردم.