PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Commandos: Beyond the Call of Duty

arshin99
20-09-2007, 16:18
یه بازی قدیمی استراتژیک به اسم کماندوز
مرحله هشتم کماندوز 2 میگه که باید اطلاعات را از یک افسر دزید ولی من همه رو کشتم بجز جناب افسر (جنرال ) بعدشم هیچکاری نمیتونم انجام بدم یعنی نه میتونم بکشمش ( مشن فایلد ) نه میشه ازش چیزی برداشت . لطفا کمکم کنید
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــ
توضیحات :
چند وقت پیش هر سه ورژن این بازی رو خریدم کماندوز 1 و 2و 3 و از کماندوز یک شروع کردم تا بیست مرحله تموم شد و حالا کماندوز 2 تا مرحله هشتم اومدم . اینم بگم که تا اینجا که اومدم هیچ مشکلی نداشتم تنها در این مرحله هشتم به مشکل برخوردم .
لطفا کمک کنید

ali_md
20-09-2007, 22:58
مرحله هشتم کماندوز 2 میگه که باید اطلاعات را از یک افسر دزید ولی من همه رو کشتم بجز جناب افسر (جنرال ) بعدشم هیچکاری نمیتونم انجام بدم یعنی نه میتونم بکشمش ( مشن فایلد ) نه میشه ازش چیزی برداشت . لطفا کمکم کنید
توضیحات :
چند وقت پیش هر سه ورژن این بازی رو خریدم کماندوز 1 و 2و 3 و از کماندوز یک شروع کردم تا بیست مرحله تموم شد و حالا کماندوز 2 تا مرحله هشتم اومدم . اینم بگم که تا اینجا که اومدم هیچ مشکلی نداشتم تنها در این مرحله هشتم به مشکل برخوردم .
لطفا کمک کنید

فکر کنم نباید بذاری فرار کنه.تا جاییکه ممکنه نباید لو بری.یکی از یارات میتونه لباس افسر آلمانی رو بپوشه.سعی کن شناسایی نشه.

martin_superhuman
21-09-2007, 00:45
توضیحات :
لطفا کمک کنید

خانومه رو بفرست توی اون خونه ای(فکر کنم کافه یا هتلی چیزی بود.همون که کنار رودخونه است) که افسره جلوش قدم میزنه.بعد از یه مدتی افسره میره داخل و بعد اون خانومه اطلاعات رو ازش می دزده و اونوقت میتونید با قایق فرار کنید.

arshin99
21-09-2007, 01:18
ممنون جناب مارتییییییین
ولی خودم زودتر اینکارو کردم و یه جورایی درستش کردم
فقط یه سوال این مرحله مال کماندوز 2 یا نسخه یک چون خودم یه کم شک دارم
اینو که تموم کردم کل بازی تموم شد یعنی فقط 8 مرحله بود ؟
یا این فقط یه بسته کمکل نسخه اوله که من بازی میکنم ؟

toodi
21-09-2007, 02:39
یادش بخیر وقتی میشستم این بازی رو بازی میکردم:40::40:
راستی حالا چرا این بازی این همه بازیه توی این دنیا:21::21:

martin_superhuman
21-09-2007, 16:26
ممنون جناب مارتییییییین
ولی خودم زودتر اینکارو کردم و یه جورایی درستش کردم
فقط یه سوال این مرحله مال کماندوز 2 یا نسخه یک چون خودم یه کم شک دارم
اینو که تموم کردم کل بازی تموم شد یعنی فقط 8 مرحله بود ؟
یا این فقط یه بسته کمکل نسخه اوله که من بازی میکنم ؟

خواهش میکنم
نه همین 8 مرحله هست.بعدش بازی تموم میشه.ولی معمولا به این دو تا یعنی 20 مرحله ایه و 8 مرحله ایه میگن کماندوز 1 که هر کدوم اسم جداگانه ای دارند.

کل اسامی سری کماندوز:(اینایی که شما بازی کردید دو تای اولیه)

Commandos: Behind Enemy Lines

Commandos: Beyond the Call of Duty

Commandos 2: Men of Courage

Commandos 3: Destination Berlin

Commandos: Strike Force

که آخری به صورت اکشن شده و به نظر من خیلی افتضاح بود.بخصوص هوش مصنوعی بازی.از جلوی دشمن رد میشی نمی بینت.باید حتما بری یک متریش تا شلیک کنه.:31:

آرشین
23-09-2007, 00:44
بازم ممنون بردم واسه فروشنده گفت عوضش نمیکنم !!!!!!!!‌