PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : صدا گذاری روی صفحات وب

Great Kurosh
20-09-2007, 13:20
چون عجله داشتم دیگه نگشتم باید ببخشید

چجوری میشه روی صفحات وب صداگذاری کرد یعنی آهنگی بخونه یا وقتی صفحه در حال نشون دادنه یه متن رو بخونه
فقط میخوام طوری باشه که فایرفاکس حتما از اون پشتیبانی کنه
درضمن میخواستم بدونم برای صداگذاری روی صفحات وب ، بیشتر از چه فرمت هایی استفاده میشه
ممنون

DaRiOuShJh
20-09-2007, 14:22
چون عجله داشتم دیگه نگشتم باید ببخشید

چجوری میشه روی صفحات وب صداگذاری کرد یعنی آهنگی بخونه یا وقتی صفحه در حال نشون دادنه یه متن رو بخونه
فقط میخوام طوری باشه که فایرفاکس حتما از اون پشتیبانی کنه
درضمن میخواستم بدونم برای صداگذاری روی صفحات وب ، بیشتر از چه فرمت هایی استفاده میشه
ممنون

توضیحه زیادی نداره کورش جان
وب هم اکثره فرمت ها رو ساپورت میکنه ولی بستگی به پلاگ این و پلیری که شما در صفحه استفاده میکنید داره!

مثلا وینوز مدیا پلیر، real media ، فلش و ...

ولی حجم حرفه اول رو میزنه برایه فایل هایه audio من این فرمت ها رو پینهاد میدم:

mp3
midi
wav
rm
ogg
wma

البته به نکاتی که در بالا اشاره کردم + پلیر + bitrate و ... بستگی داره

در مورده اون سوالتون هم online radio یه سایته منو بینید با هیچ مرورگری هم فک نکنم مشکلی داشته باشه تا برسیم به مراحله بعد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

البته مواردی هم قبلا اشاره شده بود ولی با اجازه یه امیر جان تو این تاپیک سعی میکنم که کاملا توضیح بدم تا همه استفاده کنن:10:
موفق باشی:12:

Great Kurosh
20-09-2007, 15:42
ممنون داریوش جان سایتتو دیدم باحال بود با firefox هم مشکلی نداشت
حالا بریم سراغ اصل مطلب .......... کد jsی چیزی میخواد .؟.؟.؟.؟.
فقط داریوش جان قربون دستت من عجله دارم هااااااا

SepehrR
20-09-2007, 16:50
2 جور كد داريم. يكي اينجوري كه به صورت جعبه هست و شما ميتونيد خوندن آهنگ رو متوقف كني يا بزنه از اول و ....(اين كدشو الآن خاطرم نيست. بايد برم تو آرشيو كدهام بگردم)

يه مدل هم داره كه خودش وقتي صفحه لود ميشه آهنگ هم لود ميشه و كاربر نميتونه كاري بكنه.
مثل اين:
platinum-dl.persiangig.com/b.html
كدش هم اينه:

* جاي "آدرس موزيك" جاي اون آهنگ مد نظرت رو قرار بده ه من پيشنهاد ميكنم حتمآ از آهنگاي فايل midi استفاده كن كه حجمشون نسبت به ديگر فرمت خيلي خيلي كمتره...

اون كار داريوش خان هم فلش هست. يه فلش صدا دار ميسازي و قراش ميدي تو صفحه.(حالا ممكنه با PHP هم بياميزيش كه مثلآ 10 تا آهنگ رو به ترتيب بخونه و ...)
مثل اينكه يه جورايي يه راديو بلاگ هست: (اگه اين به كارت مياد فوت و فن كار باهاش رو بهت ميگم...)
platinum-dl.persiangig.com/c.html

DaRiOuShJh
20-09-2007, 17:24
ممنون داریوش جان سایتتو دیدم باحال بود با firefox هم مشکلی نداشت
فقط داریوش جان قربون دستت من عجله دارم هااااااا

ok نه با این برنامه مثله آب خوردن کانورت میکنی و میزاری تو وب

میتونم کد هم بهت معرفی کنم ولی اکثرا ممکنه با ff مشکل داشته باشن یا با browser هایه دیگه:20:

این فلشه و محدودیتی در این ضمینه نداره:46:

برو اینجا:

برنامه یه موره استفاده یه شما:
Swish jukebox

موفق باشی:12:

دانلوده کرک در پسته اول یادت نره:10:

2 جور كد داريم. يكي اينجوري كه به صورت جعبه هست و شما ميتونيد خوندن آهنگ رو متوقف كني يا بزنه از اول و ....(اين كدشو الآن خاطرم نيست. بايد برم تو آرشيو كدهام بگردم)

يه مدل هم داره كه خودش وقتي صفحه لود ميشه آهنگ هم لود ميشه و كاربر نميتونه كاري بكنه.
مثل اين:
platinum-dl.persiangig.com/b.html
كدش هم اينه:

* جاي "آدرس موزيك" جاي اون آهنگ مد نظرت رو قرار بده ه من پيشنهاد ميكنم حتمآ از آهنگاي فايل midi استفاده كن كه حجمشون نسبت به ديگر فرمت خيلي خيلي كمتره...

اون كار داريوش خان هم فلش هست. يه فلش صدا دار ميسازي و قراش ميدي تو صفحه.(حالا ممكنه با PHP هم بياميزيش كه مثلآ 10 تا آهنگ رو به ترتيب بخونه و ...)
مثل اينكه يه جورايي يه راديو بلاگ هست: (اگه اين به كارت مياد فوت و فن كار باهاش رو بهت ميگم...)
platinum-dl.persiangig.com/c.html

ممنون دوسته عزیز

php میخوایم چی کار xml کارها رو راحت کرده

SepehrR
21-09-2007, 00:11
ممنون دوسته عزیز

php میخوایم چی کار xml کارها رو راحت کرده
بله. حرف شما درسته. اين سيستم هم 2 جور داره. يه جور خودت با PHP و كلي زحمت اين سيستم رو براي خودت راه ميندازي , يه روش هم داره كه از فايل فلش مخصوصي كه خود سازنده ارائه داده استفاده ميكني و خودت فقط يك فايل xml حاوي اسم و لينك آهنگها درست ميكني و وارد كد ميكني و خلاص...

DaRiOuShJh
21-09-2007, 13:54
بله. حرف شما درسته. اين سيستم هم 2 جور داره. يه جور خودت با PHP و كلي زحمت اين سيستم رو براي خودت راه ميندازي , يه روش هم داره كه از فايل فلش مخصوصي كه خود سازنده ارائه داده استفاده ميكني و خودت فقط يك فايل xml حاوي اسم و لينك آهنگها درست ميكني و وارد كد ميكني و خلاص...

درسته ولی الان سایت هایی مثله youtube و ... هم از xml آستفاده میکنن
هم ساده تره هم پرسرعت تر و ....:46:

------------------------------------------------------------------------------------------

کورش جان کوشی؟! مشکلت حل شد؟:20: