PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : !! مشکل در باز کردن یکی از پارتیشنهای هارد !!

mr_err00r
19-09-2007, 13:39
با عرض سلام و خسته نباشید

بنده مدتی هست به مشکل بر خوردم ؟

مشکل بنده وارد شدن به داخل یکی از درایو های هارد است ؟

زمانی که بروی پارتیشن ( E ) دابل کلیک می کنم یا کلیک راست و اوپن با پیغام Open with مواجه می شوم و وارد نمی شود

می خواستم بدونم کسی می تونه بگه به چه دلیل من به این مشکل بر خوردم یا لا اقل راه حلی برای این مشکل

راستی کسی تا به حال به این مشکل بر خورده ؟

این درایو رو هم به وسیله نورتون گاست پارتیشن به پارتیشن کردم و همین مشکل هم بروی پارتیشن جدیدم ایجاد شد ؟؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahdi7610
19-09-2007, 16:56
اگر شما یکبار درایو را فرمت کنید مشکل حل می شود . با نوشتن اسم درایو در نوار ادرس و زدن اینتر می تونید وارد درایو شود یا روی درایو راست کلیک کنید و گزینه Explore را بزنید تا بتوانید وارد ان شوید . اطلاعات درایو را خارج کنید و بعد فرمت کنید

winxp
20-09-2007, 04:52
اگر شما یکبار درایو را فرمت کنید مشکل حل می شود . با نوشتن اسم درایو در نوار ادرس و زدن اینتر می تونید وارد درایو شود یا روی درایو راست کلیک کنید و گزینه Explore را بزنید تا بتوانید وارد ان شوید . اطلاعات درایو را خارج کنید و بعد فرمت کنی
================================================== ================
چرا فرمت کنه ؟
من نمیدونم از چیه ولی یه راه میگم شما بیشتر توضیح بده
برو فولدر اپشن و از سر برگ view برو اخر گزینه use simple sharing رو تیکشو ور دار و بیا رو همون درایو راست کلیک کن برو sharing و حالا ببین تیکه dont saring زده شده یا نه
اونو به sharing تبدیل کن شاید درست شه
اینارو تست نکردم ولی از رو شکل درایوت حدس میزنم از اون باشه
دوستان بیشتر راهنمایی کنن

winxp
20-09-2007, 05:23
ببخشید
این گزینه رو هم تست کنین
تو ران تایپ کنین Regsvr32 /i shell32.dll

احمدزاده
20-09-2007, 12:39
اگر شما یکبار درایو را فرمت کنید مشکل حل می شود . با نوشتن اسم درایو در نوار ادرس و زدن اینتر می تونید وارد درایو شود یا روی درایو راست کلیک کنید و گزینه Explore را بزنید تا بتوانید وارد ان شوید . اطلاعات درایو را خارج کنید و بعد فرمت کنی
================================================== ================
چرا فرمت کنه ؟
من نمیدونم از چیه ولی یه راه میگم شما بیشتر توضیح بده
برو فولدر اپشن و از سر برگ view برو اخر گزینه use simple sharing رو تیکشو ور دار و بیا رو همون درایو راست کلیک کن برو sharing و حالا ببین تیکه dont saring زده شده یا نه
اونو به sharing تبدیل کن شاید درست شه
اینارو تست نکردم ولی از رو شکل درایوت حدس میزنم از اون باشه
دوستان بیشتر راهنمایی کنن

منم دقیقا همین مشکل رو دارم
هر دو راه شما رو رفتم
ولی افاقه نکرد
الان هم دارم فرمت میکنم
چون فرمت کنم درست میشه

Captain Nemo
20-09-2007, 14:57
یه راه دیگه هم فکر کنم هست (خودم تست نکردم). با win nc ببینید میتونید درایو رو باز کنید یا نه. بعدش هم من فکر می کنم یه فایل autorun که خراب هم هست تویه صفحه اول درایو قرار گرفته. اگه با nc تونستید باز کنید نتیجش رو اینجا برام بنویسید.

arshin99
21-09-2007, 00:50
شما در رجیستری دچار این مشکل شدین و توضیحش سخته ولی تو گوگل سرچ کن صد در صد درست میشه

mr_err00r
22-09-2007, 00:48
دوستان این مشکل به راحتی حل شد ؟؟

این مشکل رو یک ویروس به وجود اورده ؟

و به این وسیله هم عیب یابی و درست شد ؟

در قسمت فلدر ابشن و وییو و برداشتن تیک هایدن پروتکت سیستم فایل و دادن جواب مثبت به پیغام //

FOLDER OPTION/VIEW/HIDEN AND fOLDERS/HIDEN PROTECT OPRETING SYSTEM FILES
با برداشتن این تیک و برگشتن به درایو و پاک کردن فایل autorun و ریستارت سیستم مشکل حل شد :D

بسیار راحت ...

winxp
22-09-2007, 03:59
ولی شما گفتین وقتی راست کلیک میکنین و open میزنین هم همین طوری میشه که این به autorun ربطی نداره

به هر حال خوشحالم

mr_err00r
27-09-2007, 10:00
ممنون از پاسختون

شما فکر می کنید فقط اتوران ها با دابل کلیک به حالت اجرا در می یان ؟

به هر جال ممنون

sara_program
27-09-2007, 10:42
شما روی درایو دابل کلیک نکنید . از منوی کشویی my computer برین توی درایو . اگه نشد درایو رو فرمت کنید .

mr_err00r
27-09-2007, 12:19
دوستان عزیز فکر کنم شما پست ها رو کامل نیم خونید ؟؟

در بالا توضیح دادم که این مشکل به راحتی حل شد و راه حل رو نوشتم

بهتره این تاپیک قفل بشه ؟؟

winxp
27-09-2007, 17:24
ممنون از پاسختون

شما فکر می کنید فقط اتوران ها با دابل کلیک به حالت اجرا در می یان ؟

به هر جال ممنون

اره من فکر میکنم autorun فقط با دابل کلیک اجرا شه و ندیده بودم با open هم کار کنه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اگه شما فایل autorun اون درایو رو برا من بزارین من خیلی خیلی خیلی ممنونتون میشم

:11:

mr_err00r
27-09-2007, 20:06
بزارید این بحث رو تموم کنم ( بنده قصد بی احترامی به شخصی رو ندارم )

تنها وقتی این ایراد به وجود می یاد که ؟؟؟

سیستم شما ویروس داشته باشد و باید سریعا با انتی ویروس nod32 سیستمتون رو ویروس کشی کنید و بعد از ان باید در منوی tools در داخل my computer وارد folder option شوید و وارد قسمت view شوید و گزینه show hidden file nad folders رو فعال کنید و گزینه Hide protected operating system files (Recommended) رو غیر فعال کنید و yes بدهید و بعد ok بدهید و در قسمت adress bar که در بالای پنجره my computer وجود دارد تایپ کنید \:E و بعد اینتر را بزنید تا وارد درایو E شوید و حالا فایل autorun.inf رو که به صورت hidden هست رو پاک کنید تا بعد از ریست شدن سیستم مشکلتون حل بشود

در غیر اینصورت

مشکل از ویروس نباشه شما باید ویندوزتون رو عوض کنید تا این ایراد بر طرف بشه و متاسفانه یا ویروس و یا خودتون در قسمت Filetype مربوط به درایو ها دستکاری کرده اید و حالا ویندوز در هنگام کلیک کردن به دنبال نرم افزار خاصی برای باز کردن درایو میگردد

دوست عزیز winxp ما قصدمون بر طرف کردن مشکلات هست ( منظورم به مشکلات خودمه )

این تاپیک بهتره در همینجا بسته بشه !!!

با تشکر از علی زمانی

winxp
27-09-2007, 22:58
بزارید این بحث رو تموم کنم ( بنده قصد بی احترامی به شخصی رو ندارم )

تنها وقتی این ایراد به وجود می یاد که ؟؟؟

سیستم شما ویروس داشته باشد و باید سریعا با انتی ویروس nod32 سیستمتون رو ویروس کشی کنید و بعد از ان باید در منوی tools در داخل my computer وارد folder option شوید و وارد قسمت view شوید و گزینه show hidden file nad folders رو فعال کنید و گزینه Hide protected operating system files (Recommended) رو غیر فعال کنید و yes بدهید و بعد ok بدهید و در قسمت adress bar که در بالای پنجره my computer وجود دارد تایپ کنید \:E و بعد اینتر را بزنید تا وارد درایو E شوید و حالا فایل autorun.inf رو که به صورت hidden هست رو پاک کنید تا بعد از ریست شدن سیستم مشکلتون حل بشود

در غیر اینصورت

مشکل از ویروس نباشه شما باید ویندوزتون رو عوض کنید تا این ایراد بر طرف بشه و متاسفانه یا ویروس و یا خودتون در قسمت Filetype مربوط به درایو ها دستکاری کرده اید و حالا ویندوز در هنگام کلیک کردن به دنبال نرم افزار خاصی برای باز کردن درایو میگردد

دوست عزیز winxp ما قصدمون بر طرف کردن مشکلات هست ( منظورم به مشکلات خودمه )

این تاپیک بهتره در همینجا بسته بشه !!!

با تشکر از علی زمانی

دوست عزیز من
شما گفتین فایل اتوران روی اپن هم تاثیر میزاره و من تعجب کردم
چون این طوری دیگه نباید سی دی داخل سی دی رام بزاریم چون به راحتی ویروس میگیره و راحت هک میشیم
هنوزم میگم همچین چیزی من ندیدم و از شما میخوام اگه کد این دستور رو دارین بزارین
ممنون
:46: