PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کنترل نصب و حذف نر م افزارها

ArAP30
19-09-2005, 02:13
[1 سلام دوستان
سئوال من این که با چه نرم افزاری میشه نصب وحذف نرم افزارهای ویندوز xpرو کنترل کرد؟ مثلا برای این کار پسورد داشته باشیم.... :blush: آیا با fire wall این کار انجام میشه؟...من از fire wall keiro استفاده می کنم اگر این نرم افزار این کارایی رو داره لطفا منو راهنمایی کنید...من می خام مثل کاری که توی کافینت ها انجام میدن اجازه نصب نرم افزار رو توسط شخص دیگه ای روی سیستمم ندم.ممنون
:cool: :biggrin:

Spy
19-09-2005, 08:07
دوست عزیز با فایر وال نمیشه این کار رو انجام داد . باید یه یوزر Limit بسازید برای کامپیوترتان و اجازه نصب رو بهش ندید .

ArAP30
19-09-2005, 14:11
سلام دوست خوب
شما که لطف کردی ومنو راهنمایی کردی طریقه ایجاد user limit رو هم توضیح بدید.
متشکرم :rolleye:

Meisam
20-09-2005, 15:56
سلام
این برنامه میتونه بهت کمک کنه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون

Cracki
20-09-2005, 18:09
با فایروال کریو میشه این کار رو کرد.

اول باید روی فایروال پاسورد بزاری.

بعد تمام برنامه هایی رو که برای اجرا شدن نیاز به Explorer دارند طوری تنظیم کنی که اول بهت خبر بده.

بعد برنامه هایی رو که مشکلی برای باز شدن ندارند یک دفعه باز کن و بده تو حافظه اش که دیگه

برای اون برنامه ها ازت نپرسه.

فقط بمونه کنترل پانل و قسمت Add / Remove Program و قسمتی که مربوط به اینستال برنامه میشه.

با این روش طرف اول باید پاسورد کریو رو که قبلا گذاشتی بهش بده بعدا میتونه برنامه ای رو اینستال یا پاک کنه.

'POP'
21-09-2005, 04:28
[1 سلام دوستان
سئوال من این که با چه نرم افزاری میشه نصب وحذف نرم افزارهای ویندوز xpرو کنترل کرد؟ مثلا برای این کار پسورد داشته باشیم.... :blush: آیا با fire wall این کار انجام میشه؟...من از fire wall keiro استفاده می کنم اگر این نرم افزار این کارایی رو داره لطفا منو راهنمایی کنید...من می خام مثل کاری که توی کافینت ها انجام میدن اجازه نصب نرم افزار رو توسط شخص دیگه ای روی سیستمم ندم.ممنون
:cool: :biggrin:
دوست خوب
از توي CONTROL PANEL روي User Accounts كليك كن و از اونجا براحتي ميتوني يك Account جديد با محدوديتهايي كه براش تعريف ميكني بسازي ;) .