PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارسال نامه به شركت Idm براي ايجاد پلاگيني براي محدود كردن سرعت

Marmoulak
18-09-2007, 14:35
با سلام

به نظر من اگه ميشه يه نفر كه زبانش انگليسيش خوبه يه نامه بنويسه و اينجا يزاره تا براي شركت Idm يه نامه ارسال كنيم و ازش بخوايم كه پلاگيني تو نرم افزارش قرار بده كه بشه باهاش سرعت رو محمدود كرد مثل خيلي از نرم افزار هاي دانلودر ديگه كه اين قابليت رو دارن !
منتظر نظراتتون هستم .

با تشكر

Alastoor
18-09-2007, 15:36
سلام

اولا: مطمئن باش خودشون به اين نكته توجه دارن و اگه ميخواستن تا حالا اصلاحش كرده بودن. شايدم ما بلد نيستيم...

ثانيا: براي من كه كل سرعتو نمي گيره. ولي قبول دارم اگه ميشد تنظيمش كرد خيلي باحال تر ميشد...

M I S H A
18-09-2007, 15:39
اگه می خواهید نامه بنویسید، یه سر برید انجمن زبان انگلیسی تاپیک بزنید، سه سوت کارتون درست می شه

s_a_m4000
18-09-2007, 15:44
می تونی با نرم افزارهای خاص اینکار سرعت رو محدود کنی مثل Net Limiter

s_a_m4000
18-09-2007, 15:45
در ضمن شما داری از یه نسخه غیرقانونیه نرم افزارشون استفاده می کنی توقع ساپورت هم داری:18:

Marmoulak
18-09-2007, 23:35
بابا اونا كه نميان بگن قانوني هست يا نه ؟
فقط اينون مي بينن كه نا كاربرشونيم حالا هم اگه اين كار رو كه بگنيم چيزي از ما كم نميشه !
من برم تو بخش انگليسي درخواست بدم !

Marmoulak
21-09-2007, 00:30
با سلام خدمت تمامي دوستان

من به همكاري mir@ جان در بخش زبان انگيلي يه نامه براي تيم پشتيباني IDM ارسال كردم و ازشون اين درخواست رو كردم و اونا هم طي جوابي كه براي من داشتن گفتن كه متاسفيم كه هميچين امكاني در برنامه نيست ولي در جديدترين نسخه اي كه منتشر بشه اين امكان رو قرار مي ديدم !

اينم جواب نامشون : البته من خودم ترجمش كردم و منتظرم هم تا mir@ جان همه شو برام ترجمه كنه ولي ته كلامشون همين بود كه گفتم

Mohammad,

I am afraid that the current version of IDM does not have such option. We
plan to add it in one of the nearest versions.

Best regards,

Dave Saeger
IDM Support
Tonec Inc.

Stream
21-09-2007, 01:32
چند ماه پيش من هم براشون ارسال كردم. يه همچين جوابي هم بهم دادند !!!!!

Marmoulak
21-09-2007, 14:21
اگه گذاشتن خوب گذاشتن و گرنه دانلود منيجرم رو به Flashget عوض مي كنم يا مي زنم كنارش اون وقت هم يه ايميل واشون مي زنم كه مي دونم چي بهشون بگم كه پشيمون شن !

Stream
21-09-2007, 19:05
اگه گذاشتن خوب گذاشتن و گرنه دانلود منيجرم رو به Flashget عوض مي كنم يا مي زنم كنارش اون وقت هم يه ايميل واشون مي زنم كه مي دونم چي بهشون بگم كه پشيمون شن !
FlashGET يه كار عالي هست. و البته مجاني. اميدوارم نسخه 2 اين برنامه اونقدر خوب باشه كه مجبور نباشيم براي كرك كردن IDM يه ماه به Gag التماس كنيم!!!

Marmoulak
21-09-2007, 21:06
Flashget كه مجاني نسيت من خودم كركش مي كنم كه استفاده مي كنم ! شما منظورتون چي هست ؟

راستي مگه خبر داري نسخه 2 فلش گت قرار هست كي بياد ؟!