PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک فیلم بدون بک گراند ؟

dcpanda
18-09-2007, 12:55
من می خوام بدونم توی این سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) فلش خانمه که میاید و حرف می زند چه طوری درست شده است. وقتی صفحه لود میشه یک کلید Pause و speakerمی آد بعد یک خانم شروع به حرف زدن میکنه من می خوام بدونم چه طوری می شه یک فیلم بدون بک گراند مثل خانمه میشه درست کرد

dcpanda
18-09-2007, 12:57
من می خوام بدونم توی این سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) فلش خانمه که میاید و حرف می زند چه طوری درست شده است. وقتی صفحه لود میشه یک کلید Pause و speakerمی آد بعد یک خانم شروع به حرف زدن میکنه من می خوام بدونم چه طوری می شه یک فیلم بدون بک گراند مثل خانمه میشه درست کرد

flashman
18-09-2007, 15:16
سلام دوسته من

دوسته عزیز برای هر سوال یه تاپیک درست کنید نه دوتا :46:

من سایتی که شما معرفی کردید رو به مدت 25 دقیقه نگاه کردم ولی خب متاسفانه اصلا باز نشد

از دوستانی که سایتو باز کردن میخوام که یه چند تا عکس از سایت بگیرن که من هم با این سرعت پایین اینترنت بتونم ببینم

موفق باشی

M A T I N
18-09-2007, 15:43
من هم سایتو باز نکردم ولی معمولا برای اینکه یه فیلم بدون بکگراند درست کنن از صفحه ( یا پارچه ) های آبی (یا سبز یا قرمز ) استفاده میکنن ....( رنگی که توی خود فیلم به کار نرفته باشه ....)
مثلا محیط پشت سر یه مجری رو آبی میکنن و بعد از اینکه فیلم برداریشون تموم شد بکگراند آبی پشت سرش رو پاک میکنن....

DaRiOuShJh
18-09-2007, 17:03
سلام دوسته من

دوسته عزیز برای هر سوال یه تاپیک درست کنید نه دوتا :46:

من سایتی که شما معرفی کردید رو به مدت 25 دقیقه نگاه کردم ولی خب متاسفانه اصلا باز نشد

از دوستانی که سایتو باز کردن میخوام که یه چند تا عکس از سایت بگیرن که من هم با این سرعت پایین اینترنت بتونم ببینم

موفق باشی

آره سرعت میخواد گویا!:20:

هه هه هه فلش من چرا همچین شده آواتارت؟:46:

من هم سایتو باز نکردم ولی معمولا برای اینکه یه فیلم بدون بکگراند درست کنن از صفحه ( یا پارچه ) های آبی (یا سبز یا قرمز ) استفاده میکنن ....( رنگی که توی خود فیلم به کار نرفته باشه ....)
مثلا محیط پشت سر یه مجری رو آبی میکنن و بعد از اینکه فیلم برداریشون تموم شد بکگراند آبی پشت سرش رو پاک میکنن....

دقیقا:12:
اگر کاره استودیویی یا ... باشه همیشه این امکانات محیاس تا در select آبجکت از محیطه پس ضمینه و رنگ هایه اون مشکلی پیش نیاد:10:

M A T I N
18-09-2007, 17:44
این یه مقاله درباره ی Video to Vector Animation هست که تو قسمت های اولش درباره ی این تکنیک توضیح داده .....
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

MamadSefid
20-09-2007, 13:29
سلام دوست من

این کار خیلی راحتیه

ببین اول یه فلش درست می کنی مثل همین خانمه بعد که تکمیل شده با Swf ذخیرش می کنی

بعد می ری یه صفحه فلش دیگه درست می کنی و یه دکمه می زاری توی این صفحه که با کلیک روی این زنه اجرا

بشه و حرف بزنه دیگه بستگی به خودت داره

موفق باشی

راستی با دستور loadMovie("",); باید این کار رو انجام بدی

flashman
20-09-2007, 22:08
سلام دوسته من

هه هه هه فلش من چرا همچین شده آواتارت؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif

مگه این SWISH کار ها می زارن آدم اعصابش راحت باشه :31:

mahsoft
21-09-2007, 12:39
سلام

در انتخاب عنوان تاپیک دقت کنید

درخواست : ....................

از همکاریتون ممنونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]