PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه های corolet

leonvh82
18-09-2007, 12:10
سلام دوستان، نمیدونم تا حالا با برنامه های corolet برخورد کردید یا نه؟ من زیاد با این جور برنامه ها سرکله زدم تا نصبشون کنم ولی نتونستم. حالا این برنامه های corolet چی هستند: این برنامه ها پس از نصب هنگام روشن کردن گوشی load میشند و تا زمانی که گوشی رو خاموش نکردی تو حالت run میمونند این باعث میشه با زدن کلید shortcut که براش تعریف شده خیلی سریع بالا بیان. نمونه هایی از این برنامه ها همون itune وmediaviewer وrealwalkman هستند وتا اونجایی که من میدونم همزمان نمیتونی دو برنامه corolet روی گوشیت داشته باشی. البته برنامه realwalkman آخرین ورژن یه برنامه کاملی که خودش مجموعه ای از چندین برنامه corolet هست و بهترین انتخاب برای نصب روی گوشی. روش نصب این برنامه ها با سایر برنامه های معمولی فرق میکنه و شامل چندین مرحله (نصب، ویرایش seem وتعریف shortcut) است. من تنها یک مطلب در مورد نصب این نوع برنامه ها و اون هم فقط itune پیدا کردم که به دردم نخورد چون گوشی من v3i itunes هست و اگه بخوام آخرین ورژن itune رو نصب کنم باید itune خود گوشی رو پاک میکردم همین کار هم کردم ولی باز موفق نشدم چون تو این گوشی ها itune بطور کامل پاک نمیشه ولی به جاش مانسترپکی رو پیدا کردم که برنامه realwalkman itune روش نصب بود والان امکانات زیادی به گوشیم اضافه کرده مثلا قبلا نمیشد هنگام بلوتوث کردن کارهای دیکه با گوشی انجام داد (مثل گوشی های نوکیا) ولی حالا هنگام بلوتوث کردن کافیه دکمه itune روی صفحه کلید رو بزنم تا برنامه فوق اجرا بشه. این برنامه خودش یک منو از گوشی داره که میتونی همه کار بکنی: عکس بگیری، فیلمبرداری کنی ، آهنگ گوش کنی ، تماس بگیری و ... یا مثلا وقتی داری با گوشیت صحیت میکنی وسطش یه سری به دفترچه تلفن بزنی یا کارهای دیگر (البته این مورد بطور کامل تست نشده) خوب همانطور که دیدید مشکل من حل شده و بقیه دوستانی هم که v3i itunes دارند هم میتونند از این مانسترپک که قبلا (شاید تو صفحه های 2 یا 3 ) بطور کامل معرفی اش کردم استفاده کنند ولی بقیه دوستان اگه بخوان از این نوع برنامه ها استفاده کنند باید روش نصب رو پیدا کنند . خود این برنامه ها رو خیلی راحت میشه پیدا کرد یکیش همین سایت modmymoto.com هست تو مسیر زیر از همین سایت هم روش نصب itune اومده:
[URL=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]
هدف من از زدن این تاپیک این بود که هم دوستان با برنامه های corolet آشنا بشند وهم ابنکه اگه کسی مطلبی در این مورد داره بذاره تا استفاده کنیم
موفق باشید.

anti_girl
18-09-2007, 12:47
مطلب جالبی بود ممنون راستی هدفت منو کشته

naser maldini
28-09-2007, 16:07
برای نصب برنامه های کورلت شما نیاز به برنامه motomidman هستید. در ضمن شما میتونید دو تا برنامه کورلت توی گوشی داشته باشید ولی این کار نیاز به تغییرات توی کد گروپها داره که کار ساده ای نیست. در ضمن برای ایجاد کلید میانبر باید از برنامه های منو ادیتور استفاده کنید چون هیچ آیکونی برای این برنامه ها ایجاد نمیشه. اگه نیاز بود بعدا مطالبی رو در مورد نصب این چنین برنامه هایی میگم ولی متاسفانه به دلیل مشکل اینترنت فعلا نمیتونم کاری بکنم.