PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تغییر صدای بلوتوث در v3x

anti_girl
17-09-2007, 16:56
سلام
میخوام واسه اونایی که دوست دارن صدار بلوتوثشونو عوض کنن (من اینو رو v3xامتحان کردم)
یه راه حل بزارم:31:

در مواقعی که برای شما یک فایل فرستاده میشه زنگی خواص به همراه ویبره و یک پیغام روی صفحه نمایش ظاهر میشود
پیغام دارای دو گزینه grant & deney هست که با زدن grant میتوانید مراحل بعدی بلوتوث را انجام دهید و با زدن deney شما اجازه نمیدهید که ارتباطی با شما برقرار شود
حالا میخوام عوض کردن اون زنگ را اموزش بدم :
ابتدا گوشی را به کابل و کامپیوتر وصل کنین
بر نامه LeaderGL FlexEditor را اجرا کنید و گوشی را به بر نامه Connected کنین
حالا مسیر زیز را دنبال کنین strumentes>resource explorer> یک لود ظاهر میشود بعد از چند لحظه یک پنجره که دارای 2 قسمت است ظاهر میشود سمت راست دارای درایو های گوشی و کامپیوتر است و سمت راست اطلاعات داخل فایل ها را نشان میدهد حالا به سراغ اهنک مورد نظر بروید(نکته حتما mp3 یا mid باشد ) حالا raname کنید و اسم ان را عوض کنین
~014 بگذارید (اسم فایل انگلیسی) حالا فایل را کپی کنید و در مسیر زیر بریزید
phon(a)>mobile>audio
حالا فایلی که با همین نام در این مسیر بود را پاک کنید( فایل های دیگر را به اشتباه پاک نکنین):31:
پنجره را بسته سپس به مسیر زیر رفته و گوشی را restart کنین
phone> restart phon
حالا دیگه امتحانش کن حالشو ببر:31::40:
امید وارم مفید باشه

snowboy-v3x
25-09-2007, 20:41
:27:
سلام
میخوام واسه اونایی که دوست دارن صدار بلوتوثشونو عوض کنن (من اینو رو v3xامتحان کردم)
یه راه حل بزارم:31:

در مواقعی که برای شما یک فایل فرستاده میشه زنگی خواص به همراه ویبره و یک پیغام روی صفحه نمایش ظاهر میشود
پیغام دارای دو گزینه grant & deney هست که با زدن grant میتوانید مراحل بعدی بلوتوث را انجام دهید و با زدن deney شما اجازه نمیدهید که ارتباطی با شما برقرار شود
حالا میخوام عوض کردن اون زنگ را اموزش بدم :
ابتدا گوشی را به کابل و کامپیوتر وصل کنین
بر نامه LeaderGL FlexEditor را اجرا کنید و گوشی را به بر نامه Connected کنین
حالا مسیر زیز را دنبال کنین strumentes>resource explorer> یک لود ظاهر میشود بعد از چند لحظه یک پنجره که دارای 2 قسمت است ظاهر میشود سمت راست دارای درایو های گوشی و کامپیوتر است و سمت راست اطلاعات داخل فایل ها را نشان میدهد حالا به سراغ اهنک مورد نظر بروید(نکته حتما mp3 یا mid باشد ) حالا raname کنید و اسم ان را عوض کنین
~014 بگذارید (اسم فایل انگلیسی) حالا فایل را کپی کنید و در مسیر زیر بریزید
phon(a)>mobile>audio
حالا فایلی که با همین نام در این مسیر بود را پاک کنید( فایل های دیگر را به اشتباه پاک نکنین):31:
پنجره را بسته سپس به مسیر زیر رفته و گوشی را restart کنین
phone> restart phon
حالا دیگه امتحانش کن حالشو ببر:31::40:
امید وارم مفید باشه
من یه راه ساده تر بلدم برو تو setting گوشی بعد ring style حالا نوشته دوم و بعد file transfer حالا میتونی از همه آهنگ های گوشیت استفاده کنی حتی mp3

anti_girl
26-09-2007, 16:41
دوست عزیز این راهی که شما گفتین عملی نیست یعنی من امتحان کردمو صدا رو عوض نکرد روی چند تا گوشیه دیگه هم امتحان کردم و فایده نداشت( همه گوشیها v3x)بود نمیدونم کار برد اون فایل ترانسفر چیه؟

Corvette
27-09-2007, 01:48
دوست عزیز این راهی که شما گفتین عملی نیست یعنی من امتحان کردمو صدا رو عوض نکرد روی چند تا گوشیه دیگه هم امتحان کردم و فایده نداشت( همه گوشیها v3x)بود نمیدونم کار برد اون فایل ترانسفر چیه؟

حرفه شما تایید میشه anti_girl عزیز. این روشه دوستمون ربطی به صدایه بولوتوس نداره. ممنونم از آموزشت.

anti_girl
27-09-2007, 09:28
خواهش میکنم اموزش که قابل شما رو نداشت شما استاد ما هستی دوست عزیز

Corvette
27-09-2007, 23:38
خواهش میکنم اموزش که قابل شما رو نداشت شما استاد ما هستی دوست عزیز

اختیار داری قربان.شما لطف دارین.ممنون.

anti_girl
29-09-2007, 14:52
:27:
من یه راه ساده تر بلدم برو تو setting گوشی بعد ring style حالا نوشته دوم و بعد file transfer حالا میتونی از همه آهنگ های گوشیت استفاده کنی حتی mp3
دوست عزیز من رفتم دنبال پاسخ شما به یه چیزی هم رسیدم دیدم که بعد از این که من grant رو میزنم همون صدایی که رو file transfer گذاشتم به مدت خیلی کوتاه اجرا میشه در حد 1 یا 2 ثانیه خوب فکر نکنم با این زمان کم بشه اهنگهای دلخواه رو روش گذاشت