PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : bootmgr is missing

sogoli321
17-09-2007, 14:04
یه مشکل بزرگی توی لب تاپم بوجود اومده خواهش می کنم راهنمایی بفرمایید

من روی لب تاپم ویندوز اورژینال ویستا نصب هست کهمتاسفانه امروز خواستم روشنش کنم پیغام داد که فایل bootmgr is missing
ودیگه بالا نمی اید.
چی کار کنم تا ویندوز بالا بیاد؟

TOUSAN
17-09-2007, 16:43
یه مشکل بزرگی توی لب تاپم بوجود اومده خواهش می کنم راهنمایی بفرمایید

من روی لب تاپم ویندوز اورژینال ویستا نصب هست کهمتاسفانه امروز خواستم روشنش کنم پیغام داد که فایل bootmgr is missing
ودیگه بالا نمی اید.
چی کار کنم تا ویندوز بالا بیاد؟

دوست عزیز در آدرس زیر به طور کامل در مورد دلایل بروز این مشکل و نحوه بر طرف کردن آن به طور کامل و با تصویر توضیح داده است ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من هم چند وقت پیش لپ تابم ( ASUS ) دچار همین مشکل شد که با راهنمایی های اشاره شده در آدرس بالا مشکل به راحتی بر طرف شد ....:31:

mahdi7610
17-09-2007, 17:24
دلایل متعددی باعث ایجاد این مشکل می شود از جمله بروز مشکل در رجیستری و ایجاد اختلال در سیستم فایل ، ایجاد مشکل در دایور سخت افزار ، نصب نرم افزار ناسازگار با ویندوز ویستا که باعث بروز این مشکل می شود برای برطرف کردن این مشکل باید از قابلیت بسیار مفید startup repair که در ویندوز ویستا وجود دارد استفاده کرد . برای دسترسی به این ابزار سی دی یا دی وی دی نصب ویندوز ویستا را در دی وی دی رام قرار دهید و کامپیوتر را از طریق دیسک نصب ویندوز ویستا راه اندازی کنید . بعد از اینکه سیستم از طریق دیسک نصب ویندوز ویستا راه اندازی شد زبان نصب را انتخاب کنید و بر روی next کلیک کنید . در پنجره جدید بر روی عبارت repair your computer کلیک کنید تا پنجره system recovery option باز شود در این پنجره بر روی startup repair کلیک کنید تا این ابزار مفید شروع به تعمیر و باز سازی مشکل به وجود امده در بوت شدن ویستا بکند در انتها با کلیک بر روی finish کار به اتمام رسیده است .

sogoli321
17-09-2007, 18:12
ممنون از راهنمای شما
مشکل حل شد

TOUSAN
17-09-2007, 18:48
دلایل متعددی باعث ایجاد این مشکل می شود از جمله بروز مشکل در رجیستری و ایجاد اختلال در سیستم فایل ، ایجاد مشکل در دایور سخت افزار ، نصب نرم افزار ناسازگار با ویندوز ویستا که باعث بروز این مشکل می شود برای برطرف کردن این مشکل باید از قابلیت بسیار مفید startup repair که در ویندوز ویستا وجود دارد استفاده کرد .... .

دوست عزیز گویا شما هم به وبلاگی که من معرفی کرده بودم قبلا سر زدید :27: وبلاگ خیلی خوبی