PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك در بك آپ

mohsendan
17-09-2007, 13:54
چجوري ميشه از كل هارد تو يكي دو تا سي دي بك آپ گرفت
من ديدم يكي اين كار رو كرده بود:19:

Farahmand Farshidy
17-09-2007, 15:22
من ديدم يكي اين كار رو كرده بود:19:

سلام دوست عزیز!!:11::11:

1- با برنامه های مختلف میشه از هارد بکاپ گرفت که برنامه Norton Ghost از همه بهتر، مشهورتر و پر کاربردتر است که امکانات زیادی دارد و کار هم باهاش خیلی آسان است.

به این تاپیک مراجعه نموده و آموزش هایی را که استاد محترمم MB_Danger جان نوشته اند، مطالعه نمایید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2- اگر شما حداقل از یه هارد 40 گیگابایتی که دارای 30 گیگا بایت اطلاعات باشد، بکاپ بگیرید، باز هم فکر نکنم امکان ذخیره نمودن این بکاپ در 2 یا 3 سی دی باشد چه برسد به 60 الی 80 گیکابایت اطلاعات. ممکن بتوانید اونو توی یه حلقه DVD ذخیره نمایید ( 30 گیگ اطلاعات را ).

مؤفق و کامگار باشید!!:10:
فرهمنــــــــــــــــــــ ـــد

Satrikon
18-09-2007, 04:39
من ديدم يكي اين كار رو كرده بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif

با سلام
ايشون حتما هارد پاييني داشتند...
زيرا اين امكان وجود ندارد كه در زمان رايت حجم كم شود!
فكركنم شما تهيه ي پشتيبان بلديد اما ميخواهيد از تمام هارد در 2 سي دي پشتيبان تهيه كنيد!
در نهايت شما ميتوانيد با بهترين كمپرسور (Kgp اگه اشتباه نكنم كه ميكنم!) فايل ها ذخيره و Over Burn كنيد.

javad khafan
19-09-2007, 08:57
nero 8 امکانات جدیدی برای بکاب اضافه کرده . میتونی اونو امتحان کنی

mahdiit
19-09-2007, 10:01
سلام من با Norton Ghost كار كردم و تا جايي كه مي دونم فقط از drive c مي تونه بك اپ بگيره تازه اونم بعد يه مدت به درد نمي خوره :41:

Farahmand Farshidy
19-09-2007, 10:08
سلام دوست عزیز!!

سلام من با Norton Ghost كار كردم و تا جايي كه مي دونم فقط از drive c مي تونه بك اپ بگيره تازه اونم بعد يه مدت به درد نمي خوره

مهدی جان Norton Ghost از هر نقطه هارد که دلت بخواد، بکاپ میگیره.

شما حتماً مدت زیادی باهاش کار نکردین.

اگر به این تاپیک سربزنین، نظر تون عوض میشه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ممنون شما
فرهمنــــــد

mahdi7610
19-09-2007, 10:18
دوست عزیز محال است بشه از یک هارد حتی 40 ایمیج گرفت و توی دو تا سی دی ریخت . مگر اینکه طرف اون ها را روی دی وی دی زده باشه به شرطی که باز هم باید کل اطلاعات را با برنامه های فشرده ساز فشرده کرده باشه در غیر این صورت باز هم نمی شه

winxp
20-09-2007, 05:07
نمیشه
سر کاری بود فکر کنم

mohsendan
22-09-2007, 14:42
در كل از راهنمايي همه ممنونم