PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در صدا

panez
16-09-2007, 17:05
با عرض و سلام و قبولي طاعات و عبادات شما دوستان
من يه مشكل داشتم مي خواست دوستان اگه ممكنه كمكم كنند
صداي سيستمم دچار مشكل شده يعني يه حالتي كه انگار صدا مي پيچه و واضح نيست
ممنون مي شم اگه راهنماييم كنيد

mahdi7610
16-09-2007, 17:26
وارد کنترل پنل شوید و روی گزینه sound effect manager کلیک کنید و از انجا صدا را تنظیم کنید

K A R I M I
16-09-2007, 21:55
بهترین حالت به نظر من پاورفول هست بعد از این دنس ...
شاید برای شما در غار تنظیم شده باشد یا در زیر آب یا ...

panez
16-09-2007, 22:48
من همه تنظيماتش رو امتحان كردم ولي فايده نداره
صدا هيچ تغييري نمي كنه همين طوري مشكل داره

AB
16-09-2007, 23:19
اگه با مدیا پلیر صدا پخش میکنین این مسیر رو دنبال کنین و خاموشش کنین

Right click>view>enhancments>SRS WOW Effects

TEC
16-09-2007, 23:46
بهترین حالت به نظر من پاورفول هست بعد از این دنس ...
شاید برای شما در غار تنظیم شده باشد یا در زیر آب یا ...

راهی که mahdi7610 بزرگوار فرمودن با دقت انجام دادین؟

mahdi7610
17-09-2007, 08:47
دوست عزیز شما از مدیا پلیر استفاده می کنید یا از برنامه ای دیگر ؟ چون هر برنامه برای خود effect هایی دارد که هر کدام از انها باعث تغییر صدای سیستم می شوند البته وقتی با ان برنامه صدا را پخش کنید بنابراین اگر از برنامه ای دیگر استفاده می کنید باید به تنظیمات مربوط به ان برنامه رفته و از انجا تنظیم کنید ولی اگر استفاده نمی کنید باید از همان جا که گفتم تنظیم کنید اگر هم حوصله تنظیم کردن ندارید کارت صدای خود را دوباره نصب کنید تا همه چیز به حالت اولیه برگردد

panez
18-09-2007, 13:02
سلام من كارت صدا رو حذف كردم و دوباره نصب كردم ولي فايده اي نداشت ميشه بگين چه طوري بايد صدا رو حذف كرد شايد توي حذف كردنش اشتباه كردم مرسي

mahdi7610
18-09-2007, 17:14
قبل از انجام اینکار برنامه هایی مثل jetaduo ، وینمپ و غیره که می توان با انها موسیقی گوش داد را پاک کنید شاید مشکل از انها باشد . اگر مشکل از انها نیست این کار را انجام دهید . ابتدا باید به دیوایس منجر برید برای این کار روی مای کامپیوتر راست کلیک کنید و گزینه پراپرتیز را بزنید و به تب hardwar و سیس گزینه دیوایس منجر در اینجا لیستی از سخت افزارهای موجود را می بینید روی + گزینه soundvideo and controllers کلیک کنید از منوی باز شده وقتی روی بعضی راست کلیک می کنید گزینه unistal دارند که باید اونا بزنید و بعضی ندارند و باید properties را بزنید و از پنجره باز شده تب properties را بزنید و یکی یکی اصوات را انتخاب و remove کنید بعد از این کار با گذاشتن کارت صوت در سی دی رام و راست کلیک کردن روی گزینه soundvideo and controllers و زدن scan for hardwer صوت را دوباره نصب کنید

reza.majazi
18-09-2007, 23:13
شما مطمئن هستین که مشکل سخت افزاری و از اسپیکر نیست بهتره با یه اسپیکر یا دیگه تست کنی .

موفق باشی.

panez
21-09-2007, 13:12
مرسي ممنون مشكلم حل شد از راهنماييتون ممنونم