PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست بهترين و جديد ترين monster pack كه تست كردين و بيشتر مشكلات درش برطرف شده باشه براي v3i

davood6385
16-09-2007, 02:05
درخواست بهترين و جديد ترين monster pack كه تست كردين و بيشتر مشكلات درش برطرف شده باشه براي v3i (لينك يا اسمش)

سلام

لطفا بهترين monster pack كه ميشناسين كه مشكل محدوديت sms ، محدوديت زمان فيلمبرداري . بهتر شدن كيفيت فيلمبرداري و ..... . نميدونم ديگه به نظر خودتون همه مشكلات برطرف شده باشه و خوب جواب بده و پك زبان فارسي هم روش نصب بشه. لطفا اگه مي تونين لينك بدين اگه نه هم كه اسمش رو بدين تا خودم پيدا كنم . فرقي نميكنه هم براي يدون آيتونز معرفي كنين و هم براي با آيتونز

leonvh82
16-09-2007, 11:56
دوست عزیز تو صفحه 2 یا 3 یک Mp معرفی کرده ام که به نظر من بهترینه البته مشکلاتی از قبیل محدودیت Sms حل نشده و در ضمن پک زبان فارسی روش نصب نمیشه اما مزیتهاش آنقدر زیاده که نمیشه ازش گذشت من الان دو ماه است که نصب کردم و کاملا راضیم.

davood6385
16-09-2007, 15:20
دوست عزیز تو صفحه 2 یا 3 یک Mp معرفی کرده ام که به نظر من بهترینه البته مشکلاتی از قبیل محدودیت Sms حل نشده و در ضمن پک زبان فارسی روش نصب نمیشه اما مزیتهاش آنقدر زیاده که نمیشه ازش گذشت من الان دو ماه است که نصب کردم و کاملا راضیم.

مرسي عزيز من ميخوام بشه باهاش sms فارسي گرفت و زد همچين چيزي ميشه ؟ خب وقتي پك فارسي نصب نميشه چجوري sms فارسي ميگيري؟ در ضمن چند تا sms ميگيره ؟

leonvh82
17-09-2007, 11:09
کلا تو این mp باید زبان فارسی رو بیخیال بشی محدودیت sms فکر کنم 100 تا است البته میتونی sms ها رو روی سیم کارت هم ذخیره کنی.