PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راههايي براي تقويت آنتن دهي

beckham7
16-09-2007, 02:01
سلام
فكر كنم اكثر دوستان با من موافق باشن كه اساسي ترين مشكل موتورولا آنتن دهي ضعيفشه بقيه مشكلات يا زياد مهم نيستن يا ميشه يه جوري حلشون كرد
تو اين تاپيك از دوستان عزيز مي خوام اگه راه حلي واسه تقويت آنتن دهي موتورولا دارن اينجا بزارن
اصلا آنتن دهي به چه چيزي بستگي داره كه تو گوشي هاي ديگه خوبه ولي تو موتورولا ضعيف نرم افزاريه يا سخت افزاريه ميشه واسه تقويت آنتن دهي تغييرات نرم افزاري يا سخت افزاري داد
اگه اين مشكل موتورولا خصوصا تو حل بشه فكر نكنم بشه از اين گوشي ايراد ديگه اي گرفت
يا اينكه اگه دوستان تو سايتهاي خارجي گشتن وفهميدن هيچ راهي نداره بگيد

دوستان لطفا تجربياتتنو دريغ نكنيد

anti_girl
17-09-2007, 09:01
میلاد جان عزیز که استاد همه ما هستن گفتن که میشه از طریق seem میشه انتنو تقویت کرد

rozysara
17-09-2007, 09:23
سلام
فكر كنم اكثر دوستان با من موافق باشن كه اساسي ترين مشكل موتورولا آنتن دهي ضعيفشه بقيه مشكلات يا زياد مهم نيستن يا ميشه يه جوري حلشون كرد
تو اين تاپيك از دوستان عزيز مي خوام اگه راه حلي واسه تقويت آنتن دهي موتورولا دارن اينجا بزارن
اصلا آنتن دهي به چه چيزي بستگي داره كه تو گوشي هاي ديگه خوبه ولي تو موتورولا ضعيف نرم افزاريه يا سخت افزاريه ميشه واسه تقويت آنتن دهي تغييرات نرم افزاري يا سخت افزاري داد
اگه اين مشكل موتورولا خصوصا تو حل بشه فكر نكنم بشه از اين گوشي ايراد ديگه اي گرفت

نه دوست عزيز من يه v3x دارم و تا حالا از هيچ گوشي در مورد انتن دهي كم نياورده حتي از 1101

Corvette
18-09-2007, 01:26
سلام

سلام دوسته من. ببین عزیز همینجا بت اطمینان میدم که v3x کوچکترین مشکلی از نظره آنتن دهی نداره.

سیم برایه تقویته آنتن دهی هم من شنیدم ولی هرگز ندیدم. ولی فکر میکنم مشکله شما جایه دیگه باشه.

اپراتورتون کدوم شرکته؟؟

beckham7
18-09-2007, 02:22
سلام دوسته من. ببین عزیز همینجا بت اطمینان میدم که v3x کوچکترین مشکلی از نظره آنتن دهی نداره.

سیم برایه تقویته آنتن دهی هم من شنیدم ولی هرگز ندیدم. ولی فکر میکنم مشکله شما جایه دیگه باشه.

اپراتورتون کدوم شرکته؟؟

با تشكر از پاسخ تمام دوستان عزيز
ببخشيد من اصلا فكر نمي كردم پاسخ مخالف داشته باشم آخه تا حالا نشنيده بودم كسي از آنتن موتو (v3x,v3i)تعريف كنه
تو شهر كه چه عرض كنم تو استاني كه ما زندگي مي كنيم خوزستان منظورمه اصلا گوشي هاي موتورولا حداقل v3x,v3i به آنتن دهي ضعيف معروف هستند قبل اينكه هم گوشي بگيريم همه بهم مي گفتند آنتن موتو ضعيف خود من هم چندين ,v3iv3x ديدم چه اوني كه دو سال پيش خريده چه اوني كه دو ماه پيش آنتن دهي هر دو نسبت به گوشيهاي ديگه ضعيفتر بود نمي دونم والا اين چيزي كه من ديدم البته اينهم بگم يكي از دوستام يه موتو 40 تومني داره كه تقلبيه (به گوشي 40 تومني هم رحم نمي كنند) كه از نظر آنتن دهي هيچ گوشي به پاش نمي رسه
دوستان اگه لصف كنيد ادامه بديد تا به نتيجه برسيم ممنون ميشم چون فكر كنم حداقلanti-girl عزيز با نظر من درباره آنتن موتو موافقه
سيم كارت من هم دايمي ارتباطات سيار گوشيهاي موتو ديگه همين طور

anti_girl
18-09-2007, 12:38
دوست عزیز من با انتن گوشی مشکل ندارم ولی خوب خوشحال میشم بتونم با انجام کارایی رو گوشی انتنشو تقویت کنم در ضمن دوست عزیز اگه هر جایی که دیدی انتنش قطع و وصل میشه یک بار سرچ کن و وقتی کارش تموم شد اونو با شبکهای که پیدا میکنه رجیستر کن

beckham7
18-09-2007, 23:22
دوست عزیز من با انتن گوشی مشکل ندارم ولی خوب خوشحال میشم بتونم با انجام کارایی رو گوشی انتنشو تقویت کنم در ضمن دوست عزیز اگه هر جایی که دیدی انتنش قطع و وصل میشه یک بار سرچ کن و وقتی کارش تموم شد اونو با شبکهای که پیدا میکنه رجیستر کن
اي بابا من كم مونده شاخ در بيارم:18:با تشكر از پاسخ شما دوست عزيز مسله ريجستر و سرچ اين جور چيزها نيست منظور من فقط همون آنتن دهي آخه من تا حالا هزار بار ديدم بعضي جاها كه انتن دهي سوني اريكسون فوله شماره هم به راحتي ميگيره موتو يا آنتنش كمه يا شماره گيريش ديرتره البته تو 90درصد موارد تو يه گوشي دو گوشي هم نديدم جايي كه انتن دهي ضعيفه هميشه موتو كم مي آره البته اين موتو هايي كه من ديدم
يعني آنتن همه v3x,v3i خوبه!!!!!
شايدم دوستان تا حالا جايي كه انتن دهي ضعيفه نرفتن كه مطمئنا رفتين جريان چيه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اي كاش دوستان ديگه هم مي اومدن نظر ميدادن

Corvette
19-09-2007, 16:32
اي بابا من كم مونده شاخ در بيارم:18:با تشكر از پاسخ شما دوست عزيز مسله ريجستر و سرچ اين جور چيزها نيست منظور من فقط همون آنتن دهي آخه من تا حالا هزار بار ديدم بعضي جاها كه انتن دهي سوني اريكسون فوله شماره هم به راحتي ميگيره موتو يا آنتنش كمه يا شماره گيريش ديرتره البته تو 90درصد موارد تو يه گوشي دو گوشي هم نديدم جايي كه انتن دهي ضعيفه هميشه موتو كم مي آره البته اين موتو هايي كه من ديدم
يعني آنتن همه v3x,v3i خوبه!!!!!
شايدم دوستان تا حالا جايي كه انتن دهي ضعيفه نرفتن كه مطمئنا رفتين جريان چيه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اي كاش دوستان ديگه هم مي اومدن نظر ميدادن

دوسته عزیز در محله زندگیه ما پوششه آنتن دهی بسیار ضعیفه(ارز کرده بودم).

من پیشنهاد میکنم چون همون روز اول فلشش کردی. یکباره دیگه با یک مانستر پکه خوب با دقت فلشش کن

anti_girl
19-09-2007, 23:08
منم نظرم مثل دوست عزیز (corvette)هست یک بار با یک مانستر پکه خوب با دقت فلشش کن

beckham7
21-09-2007, 00:21
منم نظرم مثل دوست عزیز (corvette)هست یک بار با یک مانستر پکه خوب با دقت فلشش کن
با تشكر از دوستان عزيز
گفتم كه حالا من فلش كردم گوشيهاي ديگه چه شونه ؟
لطفا اين مطلب رو بخونيد جالبه چندتا از جاهايي كه تو شهر ما آنتن دهي خوبه , دم در منزل ما , زير تير چراغ برق نزديك خونه عموم , بالاي آبگرم گرم كن خونه يكي از دوستام , وسط جدولبندي خيابون , بالاي درجه پنكه خونه همسايه, تو اتاق پذيرايي , طرف سمت چپ دكل مخابرات و يه چندتا جاي ديگه خوب به نظرتون ما كجا زندگي ميكنيم وسط كوير يا نوك كوه اونهم جاي كه تا شعاع 200 كيلومتري آدم پيدا نشه( دوستان قبل از اينكه دنبالشه بخونيد من قصد زدن حرف سياسي ندارم فقط حرف دلمه ) نه دوستان ما جايي زندگي مي كنيم كه به بخدا اگه جايي غير از اينجايي كه هستيم بوديم اينقدر اعصابم خرد نمي شد ما جايي زندگي مي كنيم كه بيش از 80 درصد منابع اقتصادي ايران از اينجا تامين ميشه استان خوزستان استاني با اين همه ثروت كه داره كل ايرانو تامين ميكنه خودش نبايد امكانات درست حسابي داشته باشه مي دونم اينجا جاي اين حرفا نيست ولي چه كنم دلم مي خواست شما هم بدونيد مطمننا اگه شما هم جاي من بوديد خيلي بهتون فشار مي اومد
با تشكر از دوستان عزيز بخصوص ANTIGIRL & CORVETTE ببخشيد وقتتونو گرفتم دستون درد نكنه

anti_girl
21-09-2007, 09:02
با تشكر از دوستان عزيز
لطفا اين مطلب رو بخونيد جالبه چندتا از جاهايي كه تو شهر ما آنتن دهي خوبه , دم در منزل ما , زير تير چراغ برق نزديك خونه عموم , بالاي آبگرم گرم كن خونه يكي از دوستام , وسط جدولبندي خيابون , بالاي درجه پنكه خونه همسايه, تو اتاق پذيرايي , طرف سمت چپ دكل مخابرات و يه چندتا جاي ديگه خوب به نظرتون ما كجا زندگي ميكنيم وسط كوير يا نوك كوه اونهم جاي كه تا شعاع 200 كيلومتري آدم پيدا نشه( دوستان قبل از اينكه دنبالشه بخونيد من قصد زدن حرف سياسي ندارم فقط حرف دلمه ) نه دوستان ما جايي زندگي مي كنيم كه به بخدا اگه جايي غير از اينجايي كه هستيم بوديم اينقدر اعصابم خرد نمي شد ما جايي زندگي مي كنيم كه بيش از 80 درصد منابع اقتصادي ايران از اينجا تامين ميشه استان خوزستان استاني با اين همه ثروت كه داره كل ايرانو تامين ميكنه خودش نبايد امكانات درست حسابي داشته باشه مي دونم اينجا جاي اين حرفا نيست ولي چه كنم دلم مي خواست شما هم بدونيد مطمننا اگه شما هم جاي من بوديد خيلي بهتون فشار مي اومد
با تشكر از دوستان عزيز بخصوص ANTIGIRL & CORVETTE ببخشيد وقتتونو گرفتم دستون درد نكنه
سلام دوست عزیز باید بگم که میدونم چی میکشی دوست عزیز همه جای ایران هم همینجوره امکانات هر روز داره گند تر میشه دوست عزیز عیب از جای دیگه هست :13:در ضمن هر کمکی از من بر بیاد دریق نمیکنم:40::11:

Corvette
22-09-2007, 12:53
با تشكر از دوستان عزيز

درکت میکنم رفیق.کاملا.