PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش:کلیپ ساده برای پی سی ورد (سطح :مبتدی)

mpmostafa
15-09-2007, 22:40
سلام
بعد چند وقت که از این سایت استفاده کردیم ما هم یه آموزش گذاشتیم تا بقیه استفاده کنن. و به امید خدا این کشتی به گل نشسته تلاطم اقیانوس ارام ...(به یاد مرحوم کاووسی) با تلاش بچه ها یه کم وضعیتش بهتر بشه و مثل بقیه بخش ها حده اقل روزی 10 تا پست جدید داشته باشه.
اینم لینک آموزش: بد نیست بخونید دو روزه روش وقت گذاشتم
حجم: 1 مگابایت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکار با افتر افکت انجام شده
پایان کار

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

arash_irani
18-09-2007, 02:29
سلام دوست من
از اينكه براي نوشتن و همينطور آپلود وقت گذاشتين خيلي خيلي ممنونم
آموزنده و كاربردي هم هست دوستاني كه ميخوان كار را با افتر شروع كنند به نظر من با همين جور آموزشها ميتونند به راحتي قسمتهايي از افتر رو به خوبي ياد بگيرند

ممنون و موفق باشيد
يا حق

hhaammiiddrreezzaa
24-09-2007, 22:15
با تشکر از شما که لطف می کنید و اینها را برای استفاده دیگران قرار می دهید.
این کار شما باعث می شود دیگران خوشحال شوند و برای سربلندی شما دعا کنند.
باز هم از ابن لطف شما سپاسگذارم.

mpmostafa
25-09-2007, 19:35
سلام
قابل شما رو نداشت.
چون خیلی ها با افتر آشنایی ندارن گفتم یه آموزش ساده بنویسم که با اصول اولیه آشنا بشن میدونم نتیجه کار خیلی ساده هستش ولی اگه اموزش رو دیده باشین 10 یا 11 صفحه داره. یعنی کسی که تا حالا افتر رو باز نکرده هم میتونه استفاده کنه.

Javad_Ed
26-09-2007, 13:40
سلام
جالب بود لطف کنین شما و آقا آرش و... این جور آموزش های ساده بزارین تا منی که تازه می خوام با افتر افکت کار کنم چیزی بتونم یاد بگیرم
اگه می تونین یه تاپیک آموزش افتر افکت از پایه بزارین
mer30 از تمامی دوستان

mpmostafa
26-09-2007, 13:52
سلام
خوشحال شدم استفاده کردین.
ان شاا... اگه وقت کردم حتما آموزش های دیگه هم میذارم.

Javad_Ed
27-09-2007, 00:49
سلام
یه سوال؟برای اولین بار که طبق آموزشت پیش رفتم مشکلی نبود ولی وقتی مجبور شدم دئباره از اول درست کنم
توی قسمتی که new mask رو انتخاب می کردی و m رو میزنم و اون تنظیمات انجام میدم ولی اون دایره دیگه اضافه
نمیشه ،چرا؟
در ضمن در بار اول وقتی new mask رو زدم توی تایم لاین دو ردیف شد ولی دفعه های بعدی همون یه ردیف میمونه؟
لطفا کمک کنید:41:

mpmostafa
28-09-2007, 15:10
سلام
یه سوال؟برای اولین بار که طبق آموزشت پیش رفتم مشکلی نبود ولی وقتی مجبور شدم دئباره از اول درست کنم
توی قسمتی که new mask رو انتخاب می کردی و m رو میزنم و اون تنظیمات انجام میدم ولی اون دایره دیگه اضافه
نمیشه ،چرا؟
در ضمن در بار اول وقتی new mask رو زدم توی تایم لاین دو ردیف شد ولی دفعه های بعدی همون یه ردیف میمونه؟
لطفا کمک کنید:41:

سلام
دوست عزیز وقتی یه لایه متن جدید درست کردی و متن خودت رو نوشتی یه بار روی لایه متن کلیک کن بعد از new mask رو انتخاب کن اون موقع اون خط زرد میاد دور متن بعد باید اون رو به position 0,0 ببری که توی آموزش بقیش رو گفتم در ضمن وقتی shape (نوشته آبی) رو انتخاب میکنی باید تو قسمت پایین گزینه دوم یعنی دایره رو انتخاب کنی.
سوال دیگه بود در خدمتیم.:20:
موفق باشی

Javad_Ed
29-09-2007, 00:19
سلام
این که همون کار هایی شد که توی آموزشت گفتی،منم همین کارها رو کردم ،میگم اولین بار اومد نمی دونم به چی
دست زدم که برای دومین بار دیگه mask نمیاد،حالا میگم تنظیماتی وجود داره که نزاره یه افکت نشون داده بشه؟
من نمی دونم چیکار کنم؟:41:
mer30 از تمامی دوستان:10:

mpmostafa
29-09-2007, 19:14
سلام
جواد جان یه سری مشکلات هستش که عمومی نیست و ممکنه فقط برای خودت باشه.سعی کن یه بار دیگه دقیق آموزش رو انجام بدی شاید درست شد.
به هر حال شرمنده که جاب درست و حسابی بهت ندادم چون به همچین مشکلی تا حالا بر نخوردم.