PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : SE K800i یا Nokia 5700 Xpress-Music-Edition

hosiyar
15-09-2007, 21:08
سلام . من دوستم می خواد گوشی بخره . به نظره شما کدوم یکی از این دو تا رو بخره ؟؟؟ من که بهش میگم w810 بخر میگه نه یا k800 یا 5700 .!!! ولی k800 بهتره . نه ؟

اینم مقایسه SE K800i و Nokia 5700 Xpress Music Editon

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

SAEED_BARCELONA
15-09-2007, 21:20
اگه طرف دوربین براش مهم باشه k800 بهتره. اگه موزیک براش مهمه 5700.
کلا k800 بهتره

hosiyar
15-09-2007, 21:28
اگه طرف دوربین براش مهم باشه k800 بهتره. اگه موزیک براش مهمه 5700.
کلا k800 بهتره

منم باهات موافقم . ولی خودش که میگه شاید 5700 خریدم . چون خیلی خوشگله . آخه خوشگلی شد ملاک ؟؟؟

R@R#M@N
15-09-2007, 21:42
فقط میشه گفت صدا و ال سی دی بهتری نسبت به ک800 داره
وگرنه دوربین ک800 بهتره
صداش که با هک خیلی عالی میشه
ظاهر توپ توپ
ب

avril
15-09-2007, 21:44
K800 بهتره
ولی برای موسیقی همون نوکیا 5700 بد نیست

Highbury
15-09-2007, 22:35
اگه موزیک میخوای برو دبلیو 580 بگیره که از همه خوشکلتره فقط کافی بهش نگاه بکنه
اگه عکس میخواد کا800/810 که مدل 810 رو بگیره که هم قشنگتره و هم جمع و جور تر و سبک تر

B L A S T E R
15-09-2007, 22:57
5700 یکی از خز ترین گوشیا در اینده

Dr.Afzali
16-09-2007, 04:22
اگر دوستت دنبال خوشگليه كه بايد گوشيهاي سوني اريكسون رو نشونش بدي.مثل دبليو 580 يا اس 500 يا دبليو 850 و ...
ولي اگر دوربين توپي ميخواد كا 800 بگيره.

hosiyar
17-09-2007, 19:42
از همگی خیلی ممنون . دوستم K800i خرید .

hamid_1367
18-09-2007, 17:25
حالا که دوستت خرید ولی مطمئن باش اگه این سوال رو تو کلوپ نوکیا نطرح می کردی دوستت 5700 می گرفت...
آخه دوست عزیز یه دوربین که ملاک نشد..
5700 از نظر lcd هم بزرگ تره هم با کیفیت تر... از نظر صدای تو اسپیکر که واقعا سرتره... از نظر سرعت بالاتره با اینکه سیمبینه ... دارای سیستم عامل سیمبین 9.2 هست...

از همگی خیلی ممنون . دوستم K800i خرید .

5700 یکی از خز ترین گوشیا در اینده

در ضمن دوست عزیز میتونی بگی این حرفت رو از روی چه چیزی زدی؟؟؟؟
این گوشی هنوز یکی از جدید ترین گوشیاست ولی کا 800 ماله تقریبا یه سال پیشه... شما بین این دو تا گوشی فکر میکنی 5700 زودتر خز میشه؟؟؟ حالا اگه نا 810 بود یه چیزی...

hosiyar
18-09-2007, 18:04
حمید جان . دوست بنده از اولش هم انتخابش k800 بود . بعدا که گویا جایی 5700 رو دیده بود ، کمی خوشش اومده بود . بعد از بررسی و مقایسه توی سایت gsm ، کا800 بیشتر بهش چسبید . دوربین هم برای دوست من خیلی مهم بود .
یکی از دلایل انتخاب k800 هم نداشتن سیستم عامل سیمبیان بود (قابل توجه ! حالا شما هرچی می خوای اسم این سلیقه رو بذار) . در ضمن من هم اون رو بیشتر به سوی خرید سونی اریکسون ترغیب کردم و بهش پیشنهاد کردم که بهتره که نوکیا نگیره .
من خودم الان w810 دارم . خیلی هم راضی ام . می تونستم با 70-260 تومن پولی که داشتم یکی از مدل های خوب نوکیا رو بخرم . ولی با 240 تومن این گوشی رو انتخاب کردم . در آینده هم که قصد تعویض گوشی داشته باشم هرگز نوکیا نمی گیرم . دلیل این طرز فکر من اینه که نوکیا الکی به خاطر داشتم سیستم عامل (که بدرد هم نمیخوره و فقط مایه دردسره) خیلی گرونتره . یعنی یک گوشی نوکیا با امکاناتی دقیقا برابره یک گوشی سونی اریکسون دارای قیمت خیلی بالاتری است . :13:

امیدوارم که قانع شده باشید . ممنون .
:20:

Optimus Prime
19-09-2007, 01:23
Xpress Music جدید با Camera Phone سونی مقایسه کاملا اشتباهی بوده ولی خوب وقتی دوربین مهم بوده که K800 ولی فقط عکس برداریش.
امکانات نوکیا هم بسیار خوبه به هیچ کدوم نمیشه ایراد اساسی گرفت نه به سونی نه به نوکیا هر کدوم یه سیاستی در پیش گرفتند که این وسط سونی یه خورده عجیب تره .
نوکیا نخرین سونی بخرین که اصلا دلیل نمی شه.این نظر شماست قانع بودن و نبودن نداره دوست عزیز.

R@R#M@N
19-09-2007, 11:04
حالا که دوستت خرید ولی مطمئن باش اگه این سوال رو تو کلوپ نوکیا نطرح می کردی دوستت 5700 می گرفت...
آخه دوست عزیز یه دوربین که ملاک نشد..
5700 از نظر lcd هم بزرگ تره هم با کیفیت تر... از نظر صدای تو اسپیکر که واقعا سرتره... از نظر سرعت بالاتره با اینکه سیمبینه ... دارای سیستم عامل سیمبین 9.2 هست...
به نظر منم کار خوبی کرد ک800 خرید
5700 رو باید روزی 2 بار شارژش کنی (موزیک پلیری رو که باتریش نتونه یه روز دووم بیاره باید انداخت تو توالت)
قبول دارم ال سی دی خیلی خوبی داره ولی این ملاک نیس
سرعتش رو هم نوکیا اگه خودش رو بکشه بازم نمیتونه به سونی برسونه
چه توی جاوا (که واقعآ سرعت سونی توپه)
چه توی سیمبین که پ1 و پ990 بهترین سرعت رو دارن
خداییش من یه روز ن73 دستم بود گریم گرفت
2 بار توی یه روز هنگ کرد (آهنگ پلی کردم و بعد کاور دوربینش رو کشیدم پایین هنگ کرد)
ولی من با ک800 حرف میزنم و کاور دوربین رو میکشم پایین و عکس میگیرم
یا با بلوتوث چیز میگیرم و بازی میکنم و آهنگ گوش میدم
و........

hamid_1367
19-09-2007, 12:33
به نظر منم کار خوبی کرد ک800 خرید
5700 رو باید روزی 2 بار شارژش کنی (موزیک پلیری رو که باتریش نتونه یه روز دووم بیاره باید انداخت تو توالت)
قبول دارم ال سی دی خیلی خوبی داره ولی این ملاک نیس
سرعتش رو هم نوکیا اگه خودش رو بکشه بازم نمیتونه به سونی برسونه
چه توی جاوا (که واقعآ سرعت سونی توپه)
چه توی سیمبین که پ1 و پ990 بهترین سرعت رو دارن
خداییش من یه روز ن73 دستم بود گریم گرفت
2 بار توی یه روز هنگ کرد (آهنگ پلی کردم و بعد کاور دوربینش رو کشیدم پایین هنگ کرد)
ولی من با ک800 حرف میزنم و کاور دوربین رو میکشم پایین و عکس میگیرم
یا با بلوتوث چیز میگیرم و بازی میکنم و آهنگ گوش میدم
و........

حالا که گرفته و ایشالله که مبارکشون باشه...
قبل از همه چیز باید بگم که وقتی از یه گوشی اطلاع ندارین لطفا راجع بهش حرف نزنین...
آره اگه باتریش یه روز دووم نمی آورد باید می نداختمش تو توالت ولی واسه من با استفاده ی زیاد تقریبا دو روز کامل جواب میده... حالا نمی دونم شما روی کدوم 5700 امتحان کردی که می گی روزی 2 بار....

سرعتش رو هم چک کردم با کا 800 ببین اگه سرعتش از کا 800 بیشتر نباشه مطمئن باش کمتر نیست... تازه با سیمبین... من با گوشی دوستم مقایسه کردم تو گالری 5700 با اینکه از رم 1 گیگم 50 مگ مونده و دوستم روی کا 800 اصلن رم ننداخته وقتی از یه عکس می خواستم برم عکس بعدی واسه من زودتر می رفت... اینو قبول دارم که مثلا تو قسمت نصب نرم افزارش و app manager کندتره ولی تو گالری و کارای عادی مطمئن باش کم سرعت تر نیست.. میتونی امتحان کنی...
ببین بحث 5700 بود که شما گفتی ان 73 فلانه و ان 73 چلانه... اینو هم باید بگم که cpu گوشی 5700 369 مگا هرتزه... کلا ان 73 ربطی نداشت که شما گفتی... آهان اینم بگم که 5700 هنگ نمی کنه فقط هروقت بهش فشار بیاد یه ریسیت 7 ثانیه ای می کنه!!!!! همین....
ببین دوست عزیز واسه شما ال سی دی ملاک نمیشه و برای منم دوربین... چون اصلن احتیاجش ندارم ولی با ال سی دی حال میکنم....

behnam_roli
19-09-2007, 17:39
من هم مثل همین آقا گیر کردم بین این دو تا

چرا همه رو گوشیشون تعصب دارند! این جوری آدم نمیتونه به راهنمایی هاتون اعتماد کنه

Optimus Prime
19-09-2007, 21:41
من هم مثل همین آقا گیر کردم بین این دو تا

چرا همه رو گوشیشون تعصب دارند! این جوری آدم نمیتونه به راهنمایی هاتون اعتماد کنه
بگو چه انتظاری داری تا راهنماییت کنیم.

R@R#M@N
20-09-2007, 00:17
حالا که گرفته و ایشالله که مبارکشون باشه...
قبل از همه چیز باید بگم که وقتی از یه گوشی اطلاع ندارین لطفا راجع بهش حرف نزنین...
آره اگه باتریش یه روز دووم نمی آورد باید می نداختمش تو توالت ولی واسه من با استفاده ی زیاد تقریبا دو روز کامل جواب میده... حالا نمی دونم شما روی کدوم 5700 امتحان کردی که می گی روزی 2 بار....

سرعتش رو هم چک کردم با کا 800 ببین اگه سرعتش از کا 800 بیشتر نباشه مطمئن باش کمتر نیست... تازه با سیمبین... من با گوشی دوستم مقایسه کردم تو گالری 5700 با اینکه از رم 1 گیگم 50 مگ مونده و دوستم روی کا 800 اصلن رم ننداخته وقتی از یه عکس می خواستم برم عکس بعدی واسه من زودتر می رفت... اینو قبول دارم که مثلا تو قسمت نصب نرم افزارش و app manager کندتره ولی تو گالری و کارای عادی مطمئن باش کم سرعت تر نیست.. میتونی امتحان کنی...
ببین بحث 5700 بود که شما گفتی ان 73 فلانه و ان 73 چلانه... اینو هم باید بگم که cpu گوشی 5700 369 مگا هرتزه... کلا ان 73 ربطی نداشت که شما گفتی... آهان اینم بگم که 5700 هنگ نمی کنه فقط هروقت بهش فشار بیاد یه ریسیت 7 ثانیه ای می کنه!!!!! همین....
ببین دوست عزیز واسه شما ال سی دی ملاک نمیشه و برای منم دوربین... چون اصلن احتیاجش ندارم ولی با ال سی دی حال
سلام عزیزم
ما که دعوا نداریم انقدر تند جواب دادی
من از اینکه با لحن خیلی بد جواب دادم عذر میخوام (خیلی ببخشید)
ولی خداییش خود نوکیا گفته با این گوشی میشه 10 ساعت به طور مداوم موزیک گوش داد
این شامل اینها نمیشه : (روشن گذاشتن ال سی دی . فرستادن اس ام اس . حرف زدن . گوش دادن موزیک با اسپیکر )
حالا فک کن شما روزی 2 ساعت موزیک گوش بدی (20 % شارژت میره)
1 ساعت حرف بزنی و 10 تا اس ام اس بفرستی 40% شارژت میره
کلآ با گوشیت 3 ساعت کار کنی (ال سی دی رو روشن بذاری) 20 تا 30 % شارژت میره
تازه آهنگ گوش دادن با اسپیکر رو هم حساب نکنیم
دیگه چی میمونه (20% ) که اونم تا صبح تومم میشه و باید شارژش کنی
کلآ باتری خوبی نداره (در مقابل دبلیو 850 که میشه باهاش 20 ساعت موزیک گوش داد) حالا گفتم دبلیو 850 چون باتریش مثل ک800 هست
به نظر من برای یه موزیک فون باتری خیلی خوب یه ملاک هست

در ضمن اگه برای من دوربین ملاک باشه 100 % ک800 و یا ک850 رو انتخاب میکنم و اگه ال سی دی ملاک باشه پ990 یا پ1 و اگه موزیک باشه دبلیو 850 و 950 و در آینده ای نزدیک دبلیو 960
در آخر باز هم از لحن نامناسبم عذر خواهی میکنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamid_1367
20-09-2007, 08:17
سلام عزیزم
ما که دعوا نداریم انقدر تند جواب دادی
من از اینکه با لحن خیلی بد جواب دادم عذر میخوام (خیلی ببخشید)
ولی خداییش خود نوکیا گفته با این گوشی میشه 10 ساعت به طور مداوم موزیک گوش داد
این شامل اینها نمیشه : (روشن گذاشتن ال سی دی . فرستادن اس ام اس . حرف زدن . گوش دادن موزیک با اسپیکر )
حالا فک کن شما روزی 2 ساعت موزیک گوش بدی (20 % شارژت میره)
1 ساعت حرف بزنی و 10 تا اس ام اس بفرستی 40% شارژت میره
کلآ با گوشیت 3 ساعت کار کنی (ال سی دی رو روشن بذاری) 20 تا 30 % شارژت میره
تازه آهنگ گوش دادن با اسپیکر رو هم حساب نکنیم
دیگه چی میمونه (20% ) که اونم تا صبح تومم میشه و باید شارژش کنی
کلآ باتری خوبی نداره (در مقابل دبلیو 850 که میشه باهاش 20 ساعت موزیک گوش داد) حالا گفتم دبلیو 850 چون باتریش مثل ک800 هست
به نظر من برای یه موزیک فون باتری خیلی خوب یه ملاک هست

در ضمن اگه برای من دوربین ملاک باشه 100 % ک800 و یا ک850 رو انتخاب میکنم و اگه ال سی دی ملاک باشه پ990 یا پ1 و اگه موزیک باشه دبلیو 850 و 950 و در آینده ای نزدیک دبلیو 960
در آخر باز هم از لحن نامناسبم عذر خواهی میکنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منم معذرت میخوام .قربونت...

ATLASM
01-01-2008, 14:14
سلام
چند روزيه مموري گوشيمو عوض كردم
حالا عكساشو شطرنجي نشون ميده - مموري خودشم كه ميزارم روش بازم شطرنجيه
چيكار كنم تا درست بشه؟
گوشيم W810
مموري خودش 512
مموري جديد 1gb

absorb3000
01-01-2008, 18:55
حمید جان . دوست بنده از اولش هم انتخابش k800 بود . بعدا که گویا جایی 5700 رو دیده بود ، کمی خوشش اومده بود . بعد از بررسی و مقایسه توی سایت gsm ، کا800 بیشتر بهش چسبید . دوربین هم برای دوست من خیلی مهم بود .
یکی از دلایل انتخاب k800 هم نداشتن سیستم عامل سیمبیان بود (قابل توجه ! حالا شما هرچی می خوای اسم این سلیقه رو بذار) . در ضمن من هم اون رو بیشتر به سوی خرید سونی اریکسون ترغیب کردم و بهش پیشنهاد کردم که بهتره که نوکیا نگیره .
من خودم الان w810 دارم . خیلی هم راضی ام . می تونستم با 70-260 تومن پولی که داشتم یکی از مدل های خوب نوکیا رو بخرم . ولی با 240 تومن این گوشی رو انتخاب کردم . در آینده هم که قصد تعویض گوشی داشته باشم هرگز نوکیا نمی گیرم . دلیل این طرز فکر من اینه که نوکیا الکی به خاطر داشتم سیستم عامل (که بدرد هم نمیخوره و فقط مایه دردسره) خیلی گرونتره . یعنی یک گوشی نوکیا با امکاناتی دقیقا برابره یک گوشی سونی اریکسون دارای قیمت خیلی بالاتری است . :13:

امیدوارم که قانع شده باشید . ممنون .
:20:

منم 810دارم و فرمایش دوست عزیزم تایید میشه سیستم عامل در 90 درصد کارایی کهبا گوشی انجام میدیم به درد نمیخوره و فقط باعث کندی میشه

ATLASM
20-01-2008, 14:14
سلام
چيكار كنم تا درست بشه؟
گوشيم W810
مموري خودش 512
مموري جديد 1gb

:40::40::40::40::40::40::40::40::40::40:
گوشيتو خرد كن
يكي پيدا نشود جواب بده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tornado2800
09-03-2008, 19:49
اگه از تنظیمات گوشی مطمن هستی، یه ReSTore کنی بد نیست.

hosiyar
09-03-2008, 22:16
سلام
چيكار كنم تا درست بشه؟
گوشيم W810
مموري خودش 512
مموري جديد 1gb

منم دقیقا همین مشکل رو تازگی ها پیدا کردم . رم 2 گیگ خریدم . به کلوپ w810 صفحات آخرش (406 و 407) برو ، بحث های پیرامون رم خراب برای این گوشی رو می بینی .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

killerdeadlystar
09-03-2008, 22:26
مزایا: گوشی چندرسانه‌ای، صفحه نمایش ۱۶ میلیون رنگ، دوربین ۲ مگاپیکسل، بلندگوهای استریو با کیفیت مناسب، سیستم عامل Symbian نسخه ۹٫۲، کلیدهای مختص پخش موسیقی، رادیو، خروجی استاندارد صدا و هدفون، اتصال به اینترنت، ...

معایب: عدم امکان فوکوس اتوماتیک دوربین، عمر باتری نسبتا کم، عدم امکان شارژ به وسیله درگاه USB

مشخصات

مشخصات کلی شبکه UMTS / GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 معرفی مارس ۲۰۰۷ نسل سوم پردازنده ARM 11، فرکانس ۳۶۹ مگاهرتز سیستم عامل Symbian OS v9.2 بستر نرم‌افزاری S60 3rd Edition, Feature Pack 1 مشخصات فیزیکی شکل ظاهری ساده، قابلیت چرخش قسمت پایین ابعاد ۱۷ * ۵۰ * ۱۰۸ میلی‌متر وزن ۱۱۵ گرم تنوع رنگ قرمز، مشکی، سبز نمایش نوع TFT وضوح ۳۲۰ * ۲۴۰ پیکسل تعداد رنگ ۱۶ میلیون رنگ ابعاد صفحه ۲٫۲ اینچ زبان فارسی دوربین کیفیت عکس ۲ مگاپیکسل ابعاد عکس حداکثر ۱۲۰۰ * ۱۶۰۰ پیکسل فیلمبرداری بله ابعاد فیلم ۲۴۰ * ۳۲۰ پیکسل، ۱۵ تصویر در ثانیه تماس تصویری بله فوکوس اتوماتیک خیر فلاش بله ذخیره‌سازی دفترچه تلفن بله، به همراه تصویر گزارش تماس‌ها بله نوع کارت حافظه microSD، قابلیت افزایش حداکثر تا ۲ گیگابایت، قابل تعویض در حین کار کارت حافظه همراه بسته به منطقه توزیع و نوع بسته‌بندی حافظه داخلی ۳۵ مگابایت ویژگی‌ها مدیریت اطلاعات شخصی تقویم، دفترچه تلفن، یادداشت، ماشین حساب و ... جاوا MIDP 2.0 پخش موسیقی AAC, AAC+, eAAC+, MP3, MP4, M4A, WMA, Mobile XMF, SP-MIDI, AMR (NB-AMR), MIDI Tones (poly 64), RealAudio 7,8,10, True tones (WB-AMR), WAV پخش فیلم MPEG-4 , H.263/3GPP, H.264/AVC, RealVideo 7,8,9/10 دریافت فیلم بله رادیوی اف‌ام بله، استریو کار با پرونده‌های آفیس کار با پرونده‌های پی‌دی‌اف کار با پرونده‌های زیپ ساعت بله زنگ هشدار بله پیش‌بینی کلمه T9 پخش با صدای بلند بله فرمان صوتی بله، مستقل از گوینده ضبط صدا بله خروجی صدا بله، ۳٫۵ میلیمتر (استاندارد) بازی بله دریافت و نصب بازی بله تبادل اطلاعات ارسال پیام SMS, MMS, Email, Instant Messaging مرورگر اینترنت xHTML, HTML به همراه Flash Lite 2.0 مرورگر WAP WAP 2.0 بلوتوث بله،‌ نسخه ۲٫۰، پشتیبانی A2DP درگاه مادون قرمز بله درگاه USB بله، نسخه ۲٫۰، miniUSB GPRS کلاس ۳۲ HSCSD بله EDGE کلاس ۳۲ WCDMA بله Push to Talk بله سرعت تبادل در شبکه حداکثر ۳۸۴ کیلوبیت در ثانیه شبکه بیسیم خیر انطباق با کامپیوتر بله زنگ نوع پلی‌فونیک (۶۴ کانال)، تروتونز، ام‌پی‌تری بلندگوهای استریو بله تنظیمات دریافت ملودی لرزاننده بله باتری نوع Li-Ion (BP-5M) 900 mAh حالت انتظار حداکثر ۲۹۰ ساعت حالت مکالمه حداکثر ۳ ساعت و ۳۰ دقیقه شارژ به وسیله درگاه USB خیر محتویات بسته‌بندی گوشی نوکیا ۵۷۰۰ باتری BP-5M شارژر AC-5 هدست HS-44 / AD-44 کارت حافظه بسته به منطقه توزیع و نوع بسته‌بندی کابل اتصال به کامپیوتر DKE-2 لوح فشرده نرم‌افزار بله دفترچه راهنما بله

killerdeadlystar
09-03-2008, 22:34
مزایا: دوربین ۳٫۲ مگاپیکسل Cyber-shot به‌همراه لرزش‌گیر، عکسبرداری پی‌در‌پی، فلاش، صفحه نمایش ۲۶۲۱۴۴ رنگ، دوربین دوم، ۶۴ مگابایت حافظه داخلی، پخش فیلم و موسیقی، بلوتوث استریو، رادیوی اف‌ام

معایب: عدم بهره‌گیری از سیستم عامل Symbian، کیفیت پایین فیلمبرداری، ابعاد نسبتا بزرگ، عدم پشتیبانی از امکانات نسل سوم، عدم پشتیبانی شبکه بیسیم

مشخصات

مشخصات کلی شبکه UMTS / GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900 معرفی فوریه ۲۰۰۶ سیستم عامل بستر نرم‌افزاری مشخصات فیزیکی شکل ظاهری ساده ابعاد ۲۲ * ۴۷ * ۱۰۵ میلی‌متر وزن ۱۱۵ گرم تنوع رنگ مشکی مخملی، قهوه‌ای نمایش نوع TFT وضوح ۳۲۰ *‌ ۲۴۰ پیکسل تعداد رنگ ۲۶۲۱۴۴ رنگ ابعاد صفحه ۲ اینچ، ۴۰ * ۳۰ میلی‌متر زبان فارسی دوربین کیفیت عکس ۳٫۲ مگاپیکسل ابعاد عکس حداکثر ۱۵۳۶ * ۲۰۴۸ پیکسل فیلمبرداری بله ابعاد فیلم حداکثر ۱۴۴ * ۱۷۶ پیکسل مدت فیلمبرداری دوربین دوم ۴۸۰ * ۶۴۰ پیکسل تماس تصویری بله فوکوس اتوماتیک بله فلاش زنون لرزش‌گیر بله عکسبرداری پی‌در‌پی بله، BestPic ذخیره‌سازی دفترچه تلفن ۱۰۰۰ شماره، ۲۰ مشخصه برای هر مورد به همراه تصویر گزارش تماس‌ها بله نوع کارت حافظه Memory Stick Micro-M2، قابل تعویض در حین کار کارت حافظه همراه خیر حافظه داخلی ۶۴ مگابایت ویژگی‌ها مدیریت اطلاعات شخصی تقویم، دفترچه تلفن، وظایف آتی، مدیریت پرونده‌ها، ماشین حساب و ... جاوا MIDP 2.0 پخش موسیقی AAC, MP3 پخش فیلم MPEG4 دریافت فیلم بله رادیوی اف‌ام بله، استریو، به همراه RDS ساعت بله زنگ هشدار بله پیش‌بینی کلمه T9 پخش با صدای بلند بله فرمان صوتی ضبط صدا بله بازی FotoQuestFishing, MiniGolf دریافت و نصب بازی بله تبادل اطلاعات ارسال پیام SMS, MMS, Email, Instant Messaging مرورگر اینترنت xHTML, HTML، مرورگر NetFront مرورگر WAP WAP 2.0 بلوتوث بله،‌ نسخه ۲٫۰ درگاه مادون قرمز بله درگاه USB بله، نسخه ۲٫۰ GPRS کلاس ۱۰ HSCSD بله EDGE خیر 3G خیر سرعت تبادل در شبکه حداکثر ۳۸۴ کیلوبیت در ثانیه شبکه بیسیم خیر Push to talk خیر انطباق با کامپیوتر بله چاپ مستقیم بله، PictBridge زنگ نوع پلی‌فونیک (۷۲ کانال)، ام‌پی‌تری تنظیمات دریافت و ساخت ملودی لرزاننده بله باتری نوع Li-Po (BST-33) 900 mAh حالت انتظار حداکثر ۳۵۰ ساعت حالت مکالمه حداکثر ۷ ساعت شارژ به وسیله درگاه USB بله