PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : علت عمده حذف ناگهانی پارتیشن های هارد و نحوه بازگرداندن آن

HR
17-09-2005, 18:57
چرا بعضی مواقع پارتیشن ها حذف میشن ؟
پارتیشن ما حذف شده ، باید چه کاری انجام بدیم؟

Soda
17-09-2005, 21:47
خوب اين دلايل متعددي داره
منم يه بار برام اين مشكل پيش اومد
كه با پارتيشن مجيك رفتم در اون فضاي خالي كه به جاي پارتيشنهايي كه قبلا وجود داشت و الان ناپديد شدن كليك راست كردم و بعد undelete رو زدم بعدش پارتيشن مجيك چند لحظه سرچ كرد و گفت يه چيزايي پيدا كرده و ميخواد برگشت بده منم اوكي رو زدم و همه چيز به حالت اول بازگشت

saman_uv
17-09-2005, 21:53
شايدم از ريجيستري باشه .براي منم همچين مشكلي پيش اومده بود ولي با پارتيشن مجيك برنگشت ولي با اكرونيس 3 سوت بر گشت به نظرم تو اين ضمينه اكرونيس قوي تر باشه

KVR333
23-09-2005, 16:19
اما من ميخواستم ببينم پارتيشنام بد سكتور داره يا نه . با پارتيشن ماژيك 7 زدم چك كنه كه ديگه درايوام رفت واسه خودشون و هر بار كه اومدم درستش كنم يه مشكل ديگه براي خودم درست كردم . در ضمن با undelete هم برنگشت

'POP'
24-09-2005, 04:16
اما من ميخواستم ببينم پارتيشنام بد سكتور داره يا نه . با پارتيشن ماژيك 7 زدم چك كنه كه ديگه درايوام رفت واسه خودشون و هر بار كه اومدم درستش كنم يه مشكل ديگه براي خودم درست كردم . در ضمن با undelete هم برنگشت
براي چك كردن بد سكتور از اسكن ديسك خود ويندوز استفاده كني مطمئن تره :happy:

شايدم از ريجيستري باشه .براي منم همچين مشكلي پيش اومده بود ولي با پارتيشن مجيك برنگشت ولي با اكرونيس 3 سوت بر گشت به نظرم تو اين ضمينه اكرونيس قوي تر باشه

منظورت كدوم محصول شركت اكرونيس هست؟ ;)

DANTEH2010
23-01-2012, 00:41
سلام
دوستان من امروز داشتم با برنامه تون اپ سیستممو بهینه میکردم ! که ریستارت خواست ! ریستارت کردم قبل از صفحه خوش امد گویی یه صفحه سیاه اومد برای چک کردن فایل سیستم ! گذاشتم تمام که شد رفت تو سیستم فقط درایو C مونده بود ! 3 تا از درایو هام حذف شدن ! یا اینطوری بگم که یکپارچه شدن ! 800 گیگ فیری !همه اطلاعاتم پاک شده ! میتونید راهنمایی کنید چه جوری برگردونم !؟؟؟ کلی اطلاعات حیاتی داشتم ! ممنون زود جواب بدید !