PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل اعصاب خوردکن من ...

احسان جونم
15-09-2007, 14:52
سلام
من یه مشکلی دارم اونم موقع تکون خوردن کیس یا حتی جا به جایی خیلی کوچک.مشکلی که پیش می اید اینه که یعنی ویندوز بالا نمی یاد و ارور میده.مشکل اینجاست که موقع دیتکت کردن Ide ها مشکل براش پیش می یاد و منم وقتی سر کابل ای دی ای را به درگاش سفت میکنم سیستم روشن میشه و ویندوز بالا می یاد.اما خیلی غیر عادی به نظر میاد مشکل فقط به خاطر همین باشه.چون کوچکترین تکونی که کیس می خوره حتی من وقتی کیس را از جاش بیرون می یارم و کابلارو محکم میکنم بعد که کیس رو سر جاش می ذارم(در حد همین تکان کو چولو )دوباره مشکل پیش میاد و من مجبورم همون موقع که کابلارودر سر جایش سفت کردم بعدش کیس را سر جاش بذارم و دیگه کیس را در حالت خاموش سر جاش نذارم تا دوباره ویندوز بالا نیاد و مشکل پیش بیاد .به نظر شما مشکل در کا بلاست یا جایی از درگاه های ای دی ای مشکل داره ؟...من برای رفع این مشکل چه کنم ...

hamed2661
15-09-2007, 16:04
سلام
عزيز اينجور كه ميگي فكر كنم لحيم كاري سوكتهاي روي Main board يا از سمت هارد ايراد داشته باشه . كابلا رو هم عوض كني بد نيست.

avril
15-09-2007, 16:09
کابلها رو عوض کن و پایه های هاردت رو یه کم بهم نزدیک کن
مراقب باش

احسان جونم
15-09-2007, 16:12
یعنی چی من چه کارش کنم مین برد ببرم تعمیر کنند حالا کابلشو عوض میکنم اما بعید میدونم ...

Lord_theOne
16-09-2007, 07:31
يك هارد و كابل ديگه ماله مثلا دوستت ببين مشكلت حل مي شود اگر مشكل هارد داري يكي ديگه بگير هاردتم روي يك سيستم ديگه چك كن

Gamemaster
22-09-2007, 00:06
مشكل هارد داري

XELTEK
22-09-2007, 00:59
یکی از پایه ها توی نری ide ها کج شده

بادقت نگاه کن و صافش کن