PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک فوری در مورد مشکل کارت صدا

ghx
15-09-2007, 12:16
سلام

کامپیوتر من صدا داره یعنی وین امپ یا مدیا پلیر راحت پخش می کنه ولی برنامه هایی مثل cooledit یا یه سری برنامه های دیگه جواب نمیدن و هیچی پخش نمیکنن این مشکل از موقعی که آیکون بلندگو کنار ساعت ویندوز حذف شده پیش آمده با نصب دوباره کارت صدا هم مشکلم رفع نشد فقط ویندوز رو عوض کردم مشکل رفع شد ولی دوباره همون مشکل رو پیدا کردم از دوستان عزیز اگه کسی میتونه به من کمک کنه که چطور بدون نصب دوباره ویندوز میتونم صدا رو برگردونم لطفا راهنمایی کنه ممنونمممم در ضمن ویندوزم ایکس پی سرویس پک دو هست
ممنونمممممممم

mahdi7610
15-09-2007, 13:31
به کنترل پنل برو و روی ایکون بلند گو کلیک کن و وارد اون شو و تیک گزینه place volume icon in the taskbar را بزار و ok کن

ghx
16-09-2007, 00:06
سلام
با این کار هم مشکلم حل نشد

mahdi7610
16-09-2007, 11:09
مشکل این برنامه در فایلهای تصویری است یا صوتی ؟. چون برنامه مدیاپلیر و وین امپ مشکلی در پخش ندارند پس مشکل از کارت صدا یا ویندوز شما نمی باشد مشکل اصلی در خود برنامه است چون بعضی از برنامه ها برای پخش کردن فایلهای تصویری و صوتی از قابلیتهایی مثل TechSmith Screen Capture code استفاده می کنند که به ان tscc گفته می شود که برای پخش باید این برنامه روی سیستم شما نصب شود که در بعضی برنامه ها از این قابلیت استفاده شده است که متاسفانه بعد از یک مدت این قابلیت از ان برنامه پاک می شود و با نصب مجدد برنامه مشکل حل نمی شود و باید tscc را اجرا کنید تا مشکل برنامه حل شود بعضی از برنامه های اموزشی از جمله برنامه های اموزشی شرکت پارسیان نیز از این قابلیت استفاده می کنند که این برنامه را که 169 کیلو بایت است را می توانی از این سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بگیری . شاید مشکل برنامه حل شود

ghx
16-09-2007, 15:16
نه دوست عزیز مشکل از برنامه نیست چون بعضی برنامه ها کلا صداشون ازبین میره دقیقا این مشکل از موقعی پیش میاد که ایکون بلندگو کنار ساعت حذف میشه بطور کلی تموم برنامه هایی که بطور اتوران صدا پخش میکنن مثل سی دی های آموزشی هم صداشون قطع میشه درایوئ کارت صدا رو هم دوباره نصب کردم بازم این مشکل رفع نشد فقط با عوض کردن ویندوز درست میشه تا حالا چند بار این مشکل برام پیش امده و هر بار نهایتا مجبور شدم ویندوز رو عوض کنم ولی بازم این مشکل پیش میاد واقعا خسته کننده شده ممنون میشم راهنماییم کنید
مرسییییییییییییییییییی

ghx
16-09-2007, 15:57
نه دوست عزیز مشکل از برنامه نیست چون بعضی برنامه ها کلا صداشون ازبین میره دقیقا این مشکل از موقعی پیش میاد که ایکون بلندگو کنار ساعت حذف میشه بطور کلی تموم برنامه هایی که بطور اتوران صدا پخش میکنن مثل سی دی های آموزشی هم صداشون قطع میشه درایوئ کارت صدا رو هم دوباره نصب کردم بازم این مشکل رفع نشد فقط با عوض کردن ویندوز درست میشه تا حالا چند بار این مشکل برام پیش امده و هر بار نهایتا مجبور شدم ویندوز رو عوض کنم ولی بازم این مشکل پیش میاد واقعا خسته کننده شده ممنون میشم راهنماییم کنید
مرسییییییییییییییییییی

mahdi7610
16-09-2007, 16:54
خوب دوست عزیز گفتم که اگه مشکل اینه که بلندگوی کنار ساعت حذف می شه خوب باید بری به کنترل پنل و روی ایکون بلند گو کلیک کن و وارد اون شو و تیک گزینه place volume icon in the taskbar را بزار و ok کن اگه تیک داره یک بار تیک اونا بردار و دوباره بزار سرجاش بعد از این که ایکون اون کنار ساعت اومد بکبار روش کلیک کن و ببین گزینه mute تیک نداشته باشه . شما خودتون می گید که مدیا پلیر مشکلی نداره پس مشکل از کارت صدا نیست

ghx
17-09-2007, 00:49
ممنونم دوست عزیز ولی من همه این کارهایی که شما می گید رو انجام دادم ولی مشکلم حل نشد

usfelme
18-09-2007, 02:24
از سیستمت یه تاریخ restor بگیر هر وقت اینجوری شدی restore رو بر گردون.