PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پسورد ستاره دار yahoo messenger 8.1

dexoey
15-09-2007, 09:45
این پسورد یاهو مسنجر 8.1 هم مصیبتی شده برای ما.باور کنید برای کافی نت هم نمی خوام.پس اگر می دونید دریغ نکنید.من وقتی وارد ویندوز می شم مسنجر به صورت خودکار وصل میشه و اگرم بخوام دی سی میشه و پسورد به صورت ستاره دار نشون می ده.در ضمن بگم که با استفاده از رجیستری می شه کانکت شد اما مسئله مهم پیدا کردنش هست.مسنجر 8.1 که اصلا با تروجان نمیشه دکش کرد.حالا سوال اینه که این پسورد باید یکجا به صورت کاراکتر نشون داده بشه و اونجا کجاست؟key logger هم امتحان شد.free kgb key logger ولی نتونست تایپ پسورد رو ذخیره کنه.پس اگر ممکنه جوابی بدید.در ضمن open pass و 4 تا نرم افزار رمزگشایی هم استفاده شد و در کمال ناباوری همه از کار افتاده بودند.پس اگر امکانش هست بگید و اگرم خلافه مقرراته توی پیغام خصوصی بگید.چون بشدت مورد نیازه.

raana
15-09-2007, 09:59
iOpus Password Recovery XP این برنامه رو امتحان کن پسوردو نشون می ده
اینم لینک دانلود
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

dexoey
15-09-2007, 10:53
iOpus Password Recovery XP این برنامه رو امتحان کن پسوردو نشون می ده
اینم لینک دانلود
مشکل من همینه که این برنامه ها کار نمی کنند.حالا Open pass که خیلی قدیمه و قتی می بریمش روی پسورد هیچی نشون نمیده ولی این جدیدا به جای پسورد واقعی می نویسن password .
ولی واقعا سوالیه که این پسورد در یاهو مسنجر 8.1 کجا و چجوری ذخیره میشه؟همش نیایم به جنبه منفیش فکر کنیم.خب بحثه دیگه واقعا کجا؟:13::13:

Hazy
15-09-2007, 11:12
روی 8 هم دیگه نرم افزار ها کار نمی کنن

dexoey
15-09-2007, 11:57
روی 8 هم دیگه نرم افزار ها کار نمی کنن

سوال اصلی دقیقا همینه که این مسنجر 8.1 چی داره که باعث همچین اتفاقی شده؟و بالطبع نقطه ضعفش کجاست!

dexoey
16-09-2007, 08:03
آقا هر کسی چیزی می دونه دریغ نکنه خیلی لازم دارم

hajvahid
24-07-2008, 00:51
سلام دوستان . خواهش می کنم اگه کسی در این رابطه مطلبی میدونه در اختیار بقیه هم بذاره . چون فکر می کنم خیلیا مثل من همین مشکل رو دارن و بی جواب موندن...:41:

mahdi7610
24-07-2008, 07:21
سلام

سوال خودتون را توی تاپیک مربوط به خود مطرح کنید . تا دوستان راهنمایی های لازم را بکنند .

مباحث و مشکلات نرم افزار یاهو مسنجرYahoo Messenger ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بسته شد .
موفق باشید .