PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی برای خرید یک موس خوب

Oracle_Eldorado
15-09-2007, 00:50
با سلام دوستان .
من یه مدتی هست که میخوام موسم رو عوض کنم . موس فعلی من GIGABYTE هست . خیلی هم خوبه ولی دیگه یواش یواش داره از کار میوفته ! حالا جدیدا وقتی یه مدت میزاریش خودش شروع میکنه به حرکت !
بعد که یکمی فکر کردم گفتم بهتره اول مشاوره کنم . بعد به ذهنم رسید چه جایی از P30World بهتر ؟
ببینید من یه موس میخوام که اولا مارکش یه چیز معتبری مثل همین باشه . بعدشم مخصوص بازی باشه . قیمتش هم زیاد نباشه . تا 20 تومن . اینطوری که من شنیدم Logitech موس های خوبی واسه بازی میزنه . اگه کسی سراغ داره یه کمکی به ما بکنه ممنون میشم .

Oracle_Eldorado
15-09-2007, 01:06
راستی من خودم این لیست رو پیدا کردم . ببینید کدوم اینا واسه بازی خوبه ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

shahramcat
15-09-2007, 02:09
موس لیزری فوق العاده از A4tech که تجهیزات داخلش عینه لاجیتک هست چون طبق گفته یکی از سایتها حالا اگه بتونم آدرسش رو هم اینجا میزارم قطعات داخلیش از یه شرکت خریداری میشه هم بوسیله a4tech هم logitech .اما قیمت موسهای لاجیتک 2 تا 3 برابر افورتک هست .

A4tech X-570BF 24T

A4tech X-710B & BF 17T

Oracle_Eldorado
15-09-2007, 02:18
دوست من ببین من میخوام Dpi ( یا همون دقت ) بالایی داشته باشه و برای بازی مناسب باشه .

Lord_theOne
15-09-2007, 07:02
موسهاي OCZ هم هستند نمي دونم توي ايران آمده است يا نه
موسهاي مايكروسافت هم خوبه و كيبورداش
Logitech هم خوبه اما اينها گرون هستند فكر كنم خوبهاش از 40 شروع مي شود

ASUS POWER
15-09-2007, 09:55
با سلام دوستان .
من یه مدتی هست که میخوام موسم رو عوض کنم . موس فعلی من GIGABYTE هست . خیلی هم خوبه ولی دیگه یواش یواش داره از کار میوفته ! حالا جدیدا وقتی یه مدت میزاریش خودش شروع میکنه به حرکت !
بعد که یکمی فکر کردم گفتم بهتره اول مشاوره کنم . بعد به ذهنم رسید چه جایی از P30World بهتر ؟
ببینید من یه موس میخوام که اولا مارکش یه چیز معتبری مثل همین باشه . بعدشم مخصوص بازی باشه . قیمتش هم زیاد نباشه . تا 20 تومن . اینطوری که من شنیدم Logitech موس های خوبی واسه بازی میزنه . اگه کسی سراغ داره یه کمکی به ما بکنه ممنون میشم .

اگه می خوای بازی کنی :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم بزرگش :

قیمتش هم حدود 30 هزار تومنه (فکر کنم)

Oracle_Eldorado
15-09-2007, 10:42
قیمتش هم حدود 30 هزار تومنه (فکر کنم)

30 تومن ؟! دوست من اول تاپيك رو بخون من گفتم تا 20 تومن .

موسهاي OCZ هم هستند نمي دونم توي ايران آمده است يا نه
موسهاي مايكروسافت هم خوبه و كيبورداش
Logitech هم خوبه اما اينها گرون هستند فكر كنم خوبهاش از 40 شروع مي شود

دوست عزيز لطفا مدل موس رو بگيد . چون من مدل واسم مهمه . يكمي هم ارزون باشه بد نيست .

Oracle_Eldorado
15-09-2007, 12:17
دوستان من خودم یه موس پیدا کردم ببنید این خوبه ؟قیمتش هم 17 تومن هست .

ببینید اگه خوبه تا اینو سفارش بدم .

ASUS POWER
15-09-2007, 12:39
30 تومن ؟! دوست من اول تاپيك رو بخون من گفتم تا 20 تومن .

دوست من ، من اول تاپیک رو خوندم ولی یه مثل انگلیسی هست که می گه : ما این قدر پول ندارم که جنس ارزون بخریم ! یعنی چی ؟ یعنی این که اگه جنس ارزون بخری 2 روزه خراب می شه و مجبوری هی پول بدی ! ( البته من نمی گم موسی که شما انتخاب کردی ارزونه ولی :شما 10 تومن بذار روش عوضش تا 2 برابر عمر می کنه ... یعنی غیر مستقیم 10 تومن هم سود کردی به جای این که بری 2x 20 تومن بدی !:46:)

ASUS POWER
15-09-2007, 12:43

این موسی که شما انتخابیدی 1000 dpi ولی به نظرت 600 dpi دیگه بره روش بهتر نیست ؟

Oracle_Eldorado
15-09-2007, 18:37
دوست من ، من اول تاپیک رو خوندم ولی یه مثل انگلیسی هست که می گه : ما این قدر پول ندارم که جنس ارزون بخریم ! یعنی چی ؟ یعنی این که اگه جنس ارزون بخری 2 روزه خراب می شه و مجبوری هی پول بدی ! ( البته من نمی گم موسی که شما انتخاب کردی ارزونه ولی :شما 10 تومن بذار روش عوضش تا 2 برابر عمر می کنه ... یعنی غیر مستقیم 10 تومن هم سود کردی به جای این که بری 2x 20 تومن بدی !)

دوست عزيز ! آخه بابام اون 10 تومن رو نميده ! اصلا پدر بنده با خريد هرگونه قطعه ي كامپيوتر مخالف هست !
فكر كن من چطوري راضيش كردم كه يه ارتقا كلي بدم !!!! دوست عزيز ببين ! من يه موس دارم Gigabyte اصل هست . 4 ساله كه داره كار ميكنه !!! قيمتش هم اون موقع 8 تومن بود . تازه اپتيكال ! حالا شايد اين هم نخره ! ممنون از راهنمايي همگي .

LiLi jan
15-09-2007, 21:22
براي كار گرافيكي چه موسي خوبه؟

راهنمايي كنين.

اپتيكال ها از نظر كارايي گرافيكي خيلي با توپي ها فرق دارن؟

Oracle_Eldorado
15-09-2007, 23:42
براي كار گرافيكي چه موسي خوبه؟

راهنمايي كنين.

اپتيكال ها از نظر كارايي گرافيكي خيلي با توپي ها فرق دارن؟
دوست عزیز ،
موس های Optical به دلیل داشتن دقت خیلی بالایی نسبت به موس های قلتکی ( همون توپی ) برای کارهای گرافیکی و بازی خیلی مناسب هستند . از لحاظ کارایی هم خیلی به صرفه هستند . به همین دلیل هست که دیگه هیچ اثری از موس های توپی نمیبینی ! ( یه دلیل دیگه کلاسش بالاست ! )
شما این صفحه ی زیر رو نگاه کن .

لیست یک سری موس از ضعیف تا خیلی قوی هست . ببین کدومشون DPI خیلی بالایی داره . اون برای کارهای گرافیکی خیلی مناسبه . البته به پد هم خیلی ربط داره .

ALt3rnA
16-09-2007, 01:40
سلام اوراکل

من شدیدا بهت موس های فاتالیتی رو پیشنهاد می کنم اما فکر نکنم تو ایران بتونی گیرش بیاری ... اصل بازیه
قیمتشم بالاست ... فکر کنم تا 60-70 تومن بشه !!!

موس های جینیوس هم خوبن من دارم خیلی راضیم

موس های گیکا رو هم تعریفشو زیاد شنیدم و اینطوری که تو میگی خوب باید باشن پس چرا گیگا نمیگیری ؟؟

ولی در کل اگه بتونی بابات رو رازی کنی یا یکم پس انداز کنی میتونم چند تا مدل خوف بهت معرفی کنم

DiDiSks
16-09-2007, 02:54
oracle جان به نظرم موسهای لیزری جنوس عالی هستند

DiDiSks
16-09-2007, 02:55
من شدیدا بهت موس های فاتالیتی رو پیشنهاد می کنم اما فکر نکنم تو ایران بتونی گیرش بیاری ... اصل بازیه

با این همه قیمت که میری کامپیوترت رو ارتقا میدی مگه دیوانه ای که بیای فقط یه موس بخری

Oracle_Eldorado
16-09-2007, 11:20
سلام اوراکل

موس های جینیوس هم خوبن من دارم خیلی راضیم

موس های گیکا رو هم تعریفشو زیاد شنیدم و اینطوری که تو میگی خوب باید باشن پس چرا گیگا نمیگیری ؟؟

ولی در کل اگه بتونی بابات رو رازی کنی یا یکم پس انداز کنی میتونم چند تا مدل خوف بهت معرفی کنم

دوست عزيز شما اولين پست رو بخون ! من گفتم تا 20 تومن . اگه 60 ، 70 تومن داشتم كارت گرافيكم رو ارتقا ميدادم !!!!! ولي باز هم ممنون از اينكه راهنمايي كرديد . ميشه يه عكس از موس بزاريد ؟‌ در مورد پيدا كردنش هم كاري نداره ! يه تلفن ميزنم به استراليا و واسم ميفرستند .

oracle جان به نظرم موسهای لیزری جنوس عالی هستند

درسته ولي الآن همشون تقلبي هستند ! همشون چيني . يه 2 سالي كار ميكنند و خراب ميشوند . خلاصه ممنون از راهنمايي همگي . X:

ALt3rnA
16-09-2007, 12:58
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بیا اینم عکسش قیمتشم 60 دلاره اینم مشخصاتش :
dpi 2400