PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وصل کردن v3x بهpc

srmsrm
14-09-2007, 19:45
سلام.من تازه یه v3x خریدم هر کاری میکنم windows xp sp2 اونو نمی شناسه وپیغام USB device not recognized میده . ممنون میشم کمکم کنید.روی memory هم قرار دادم کار نکرد

anti_girl
14-09-2007, 23:09
دوست عزیز اول از سالم بودن کابل مطمئن شو اگه از کابل نبود سراغ پورت usb برو ببین اون سالمه یا نه اگه اونم درست بود رو یه pc دیگه امتحان کن شاید از win باشه ( در ضمن قبل از هر چی برو تو منو و مسیر زیز رو دنبال کن connection\ usb settings \ default conection \ memory card) اگه درست نشد بگو تا دو باره کمکت کنم

Corvette
15-09-2007, 00:03
سلام.من تازه یه v3x خریدم هر کاری میکنم windows xp sp2 اونو نمی شناسه وپیغام USB device not recognized میده . ممنون میشم کمکم کنید.روی memory هم قرار دادم کار نکرد

در ضمن جایه پورت رو چندین بار در بیار و عوض کن.

srmsrm
15-09-2007, 14:55
winعوض کردم . روی pc دیگه امتحان کردم . usb هم درسته. کابل هم درسته هر کاری بگید کردم........ دارم دیونه میشم
SOS

srmsrm
15-09-2007, 14:57
link driver V3x اگه سراغ دارید بزارید mer30

SAM FISHER
15-09-2007, 17:18
بفرما عزیز این لینک
ولی من احتمال میدم این مشکل از گوشی باشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

zerocold5
15-09-2007, 20:57

اقا منم این مشکل رو دارم... یعنی یه بار درست شد ولی الان دوباره همین پیام رو میده !!

بد جوری حالمو گرفته... :41:

Corvette
16-09-2007, 02:01
اقا منم این مشکل رو دارم... یعنی یه بار درست شد ولی الان دوباره همین پیام رو میده !!

دوستانه عزیز احتماله اینکه مشکل از گوشی باشه خیلی خیلی کمه. این پیغام بیشتر مربوط میشه به

اتصالاته usb و usb درایو تون.سعی کنید دنباله اینها باشین. یک باره دیگه میگم کابله گوشیرو چک کنید.

رویه چند تا pc دیگه گوشیتون رو رویه حالته مموری چک کنین ببینین همه جا همین پیغام رو میگیریند؟؟؟!!!

جوابشرو بدین تا با هم حلش کنیم. یادتون نره مراحلرو با دقت و حوصله طی کنید.

srmsrm
16-09-2007, 10:54
امتحان كردم كار نكرد. شايد از memory ????????????? باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

anti_girl
17-09-2007, 09:19
دوست عزیز memory رو یک بار فرمت کن بعدش بزار تو گوشی امتحان کن
شاید درست بشه البته قبلش حتما از سالم بودن پورت usbاطمینان حاصل کن

srmsrm
17-09-2007, 10:22
این کارو هم کردم نشد

anti_girl
17-09-2007, 10:37
دوست عزیز شما گوشی رو ببر به یکی نشون بده شاید واقعا از گوشی باشه

Corvette
18-09-2007, 01:21
امتحان كردم كار نكرد. شايد از memory ????????????? باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

از مموریتون نباید باشه.بعدش دوسته من اگر جوابه کاملتر میخای سعی کن بیشتر توضیح بدی.

کدومهارو امتحان کردین؟؟ تا کجا پیش میرین؟. اگر پیغامی دریافت میکنین متنش چیه؟؟ رویه چند تا

کامپیوتر تست کردین؟؟ آیا رویه تمامشون یک پیغام میگیرین؟؟ وقتی رویه حالته data میزارین چی،ایا

بازم همون پیغام میاد؟؟

Corvette
18-09-2007, 01:30

دوسته من با این اتفاقی که براتون افتاده با در صده بیشتر از قبل این مشکلرو به اتصالات و یا نرم افزارها

مرتبط میبینم.

anti_girl
18-09-2007, 12:41
دوسته من با این اتفاقی که براتون افتاده با در صده بیشتر از قبل این مشکلرو به اتصالات و یا نرم افزارها

مرتبط میبینم.
منم مثل این دوست عزیز فکر میکنم مشکل از اتصالات و یا نرم افزاریه

srmsrm
19-09-2007, 00:19
گوشی نو خریدم. روی تمام pc همین پیغام میده.فکر کنم memory قفل باشه چون با memory reader هم مشکل داشت.چندتا cabl دیگه هم همین پیغام رو داد. newfolder Kjava رو هم نمی شد ساخت. از همه ممنونم که دارند کمک میکنند

srmsrm
19-09-2007, 00:25
از مموریتون نباید باشه.بعدش دوسته من اگر جوابه کاملتر میخای سعی کن بیشتر توضیح بدی.

کدومهارو امتحان کردین؟؟ تا کجا پیش میرین؟. اگر پیغامی دریافت میکنین متنش چیه؟؟ رویه چند تا

کامپیوتر تست کردین؟؟ آیا رویه تمامشون یک پیغام میگیرین؟؟ وقتی رویه حالته data میزارین چی،ایا

بازم همون پیغام میاد؟؟

توی صفحه اول نوشتم متن پیغام. روی حالت data هم همین پیغام رو میده.درایور هم نصب کردم کار نکرد

anti_girl
19-09-2007, 00:29
گوشی نو خریدم. روی تمام pc همین پیغام میده.فکر کنم memory قفل باشه چون با memory reader هم مشکل داشت.چندتا cabl دیگه هم همین پیغام رو داد. newfolder Kjava رو هم نمی شد ساخت. از همه ممنونم که دارند کمک میکنند
دوست عزیز مموری رو عوض کن و امتحانش کن انشالا مشکلت حل میشه

anti_girl
19-09-2007, 00:31
توی صفحه اول نوشتم متن پیغام. روی حالت data هم همین پیغام رو میده.درایور هم نصب کردم کار نکرد
دوست عزیز رو چند تا کامپیوتر امتحان کردی؟شما مموری رو جدا گانه امتحان کردی؟ شاید مموری تو کارت خون هم خراب باشه؟

srmsrm
19-09-2007, 00:48
روی 4 تا امتحان کردم. اره گیر داشت.newfolder Kjava رو هم نمی شد ساخت

srmsrm
19-09-2007, 00:50
بدون تبدیلش نمیشد روش چیزی کپی کرد.

Corvette
19-09-2007, 16:26
عجیبه! اما اینو بگم که اگر از مموری باشه میتونی درش بیاری بزاری رو دیتا اما خوب میگی رویه این حالت هم

همین پیغام رو میده!ممکنه چند تا مشکل با هم باشه.هم مموری هم....

شما رویه بوت لودر هم بزار جواب رو بگو

گوشیرو خاموش کن. کلیدهایه * و # و قرمز رو نگه باید صفحه ی بوت لودر بیا اونوقت کابلرو وصل کن ببین همون

پیغامرو میده؟؟؟ تا ببینبم!

anti_girl
19-09-2007, 23:14
دوست عزیز تا حالا با یک مموریه دیگه تو pc امتحان کردی شاید از سیستم عاملش باشه عزیز تا حالا فلشش کردی یک بار امتحان کن

srmsrm
20-09-2007, 11:16
هنگام لود اصلا هیچ پیغامی نداد. ببینید error تو گوشی اینو میگهusb connect but memory not avilable ولی وقتی با حالت data هیچ پیغامی نمیده.

Corvette
20-09-2007, 13:19
هنگام لود اصلا هیچ پیغامی نداد. ببینید error تو گوشی اینو میگهusb connect but memory not avilable ولی وقتی با حالت data هیچ پیغامی نمیده.

اینطوری به نظر میرسه شما دوتا مشکل دارید؟

1.مموری کارتتون

2.شناسوندن گوشی به PC.

ببین دوسته عزیز اگر نو خریدی و امکانه مرجوع کردن رو داری این کارو بکن.

اگر نه باز یه فکری براش بکنیم.!

anti_girl
20-09-2007, 23:25
دوست عزیز گوشی رو ببر به همونجایی که خریدی نشون بده شاید گوشی از اول خراب بوده

srmsrm
21-09-2007, 10:40
memory که ویروس داشت. گوشی رو بردم حتی برام فارسی کردولی با یه box مخصوص وصل شدو هیچ اطلاعاتی هم لو نداد

anti_girl
21-09-2007, 16:08
دوست عزیز اون یه Box مخصوص هست که با اون هر گوشی رو میشه درست کرد اموزش فارسی کردن گوشی تو همین کلوپ هست به همراه فایل مخصوص به هر حال خوشحالم که گوشیت درست شده

Corvette
22-09-2007, 12:49
memory که ویروس داشت. گوشی رو بردم حتی برام فارسی کردولی با یه box مخصوص وصل شدو هیچ اطلاعاتی هم لو نداد

پس مشکلت حل شد عزیز؟؟

الان گوشیت رو میشناسه سیستم؟؟ دیگه اون پیغام رو نمیگیری؟؟

aryaeeman
03-10-2007, 18:01
سلام
کامپیوتر من پیغام نصب شدن v3x رو به صورت مودم میده . اما در قسمت my computer هیچ درایوری اضافه نمی شه . در ضمه برنامه flex editor رو هم نصب کردم اما اونم پیغام میده که موبایل شما نصب نیست.
آقا هرکاری بگین کردم دیگه دارم دیوونه میشم یک هفته ست خواب و خوراک ندارم لطفا کمکم کنید

anti_girl
04-10-2007, 00:24
سلام
کامپیوتر من پیغام نصب شدن v3x رو به صورت مودم میده . اما در قسمت my computer هیچ درایوری اضافه نمی شه . در ضمه برنامه flex editor رو هم نصب کردم اما اونم پیغام میده که موبایل شما نصب نیست.
آقا هرکاری بگین کردم دیگه دارم دیوونه میشم یک هفته ست خواب و خوراک ندارم لطفا کمکم کنید
دوست عزیز قرار نیت درایوری اظافه بشه که شما از اون icon ببینی عزیزم درایورش یه فایل هست که مودمو به صورت کامل نصب میکنه