PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک! مشکلی با w300

sina sinaie
13-09-2007, 16:45
سلام دوستان!
گوشی دبلیو 300 که دارم مدت زیادی هست که ناگهان صدایش میرود. یعنی اگر زنگ بخورد متوجه نمی شوم یا اگر اس ام اس بیاید آلارم نمیدهد و بعدا میبینم که میس کال یا اس ام اس دارم. یا حتی آهنگ ها را هم نمی خواند . ولی همه اینها با یک بار خاموش و روشن کردن دویاره فعال میشود. ریست کردم فایده نداشت. زبان را هم انگلیسی کردم ولی باز تکرار شد.
راستی در این حالت با اینکه صوتش کار نمیکند اما اسم تماس گیرنده هایی را که داده ام وقتی تماس میگیرند اعلام میکند ولی بعد از آن دیگر زنگ نمیزند.

ممنون میشوم اگر کسی بگوید که چه میشود کرد تا این مشکل رفع شود ، چون بعضی وقت ها تماس های مهمی را از دست میدهم.
باتشکر پیشاپیش!

^حمید رضا^
13-09-2007, 16:53
من که سر در نیووردم دوستان واردتر کمک ایشون کنند

gsmata
14-09-2007, 00:45
گوشی تون یه دور باید فلش بشه اگه حل نشد صد در دصد سخت افزاریه

MOSHAVER AMIN
14-09-2007, 06:46
تائيديه پست بالا
احتمال زياد با فلش مشكل حل ميشه
موفق باشي

DJ_IT_110
14-09-2007, 13:31
شما اول به سوالات من جواب بده تا من متوجه بشم چون من از حرفهای شما چیزی سر در نیاوردم ...

1. آیا صدای هندز فری درست کار می کند ؟

2. آیا هنگام مکالمه از اسپیکر داخلی گوشی ( همونی که مخصوص مکالمه هست ) صدا به خوبی خارج می شود ؟

3. آیا شما وقتی که صدا را تا آخر زیاد می کنید صدا قطع میشه ؟

sina sinaie
23-09-2007, 17:59
سلام
متشکر دوستان
1.هنوز امتحان نکردم،به محض اینکه دوباره این حالت پیش آمد آزمایش میکنم و جواب میدهم.
2.بله صدا کاملا مناسب است
3.خیر قطع نمی شود.
باز هم از لطف شما سپاسگذار م

BIKHIAL_ALL_75
24-09-2007, 00:46
به احتمال 80% با یه فلش درست میشه

sina sinaie
25-09-2007, 10:25
سپاسگذارم دوستان!
حالا برای فلش کردن باید حتما دست شخص واردی داد یا به هر کدوم از این مغازه ها که این جور خدمات را ارائه میدهند میشه اعتماد کرد و کار خاصی نیست؟!
راستی معمولا هزینه اش چقدر است؟
باز هم لطف کردید!

sina sinaie
29-09-2007, 09:19
سلام!
سوالات بالا را امتحان کردم:
1-در این حالت خیر،ولی در حالت عادی بله.
2-بله حتی در این حالت.
3-خیر
راستی در این حالت حتی برای زمان تنظیم شده زنگ هم نمی زند یعنی alarmهای تنظیم شده هم زنگ نمی زنند و حتی ویبره هم نمیزند.
ولی با یک بار خاموش و روشن کردن درست میشود.
ممنون می شوم اگر یکی جواب بده که اگر باید فلش شود آیا ریسکی هم دارد و آیا باید حتما با افراد ماهر و خاصی داد؟

DJ_IT_110
29-09-2007, 14:53
من فکر کنم گوشی شما احتیاج به فلش داشته باشد

فلش کردنو ترجیحا بده به دست افراد ماهر که این کاره هستند و باکس هایشان جزو مارکهای معروف هست چون اگر باکس هنگ کنه گوشی بلااستفاده میشه ...