PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیدا کردن پسورد کامپیوتر

ahmadelect
13-09-2007, 14:13
سلام , لطفا اگه کسی نرم افزار یا روشی برای پیدا کردن پسورد کامپیوتر داره به من بگه چون خیلی ضروری نیاز دارم .با تشکر

ali-07
13-09-2007, 16:20
شاید شما پسورد ویندوزxp را فراموش کردید و چون ویندوز ره اندازی نمیشود قصد دارید دوباره ان را نصب کنید
با روشی که هم اکنون به شما اموزش خواهم داد میتوانید کلمه رمز را از ابتدا ی بار گذاری ویندوز حذف کنید
برای اینکه پسورد ویندوز xp را رد کنید و وارد سیستم شوید زمانی که صفحه welcome امد دوبار alt+ctrl+delete را بزنید در این هنگام پنجره انتخاب کاربر باز میشود
حال در قسمت login name کلمه administrator را تایپ کنید و جای پسورد را خالی بگذارید و به راحتی وارد ویندوز شوید
ودر واقع شما با پسورد administrator وارد شدید و هر کاری از جمله تغیر یا حذف پسورد را میتوانید انجام دهید

ali-07
13-09-2007, 16:22
نیازی به نرم افزار نیست دوست من

khmusic
13-09-2007, 18:26
شاید شما پسورد ویندوزxp را فراموش کردید و چون ویندوز ره اندازی نمیشود قصد دارید دوباره ان را نصب کنید
با روشی که هم اکنون به شما اموزش خواهم داد میتوانید کلمه رمز را از ابتدا ی بار گذاری ویندوز حذف کنید
برای اینکه پسورد ویندوز xp را رد کنید و وارد سیستم شوید زمانی که صفحه welcome امد دوبار alt+ctrl+delete را بزنید در این هنگام پنجره انتخاب کاربر باز میشود
حال در قسمت login name کلمه administrator را تایپ کنید و جای پسورد را خالی بگذارید و به راحتی وارد ویندوز شوید
ودر واقع شما با پسورد administrator وارد شدید و هر کاری از جمله تغیر یا حذف پسورد را میتوانید انجام دهید

البته این روشی که شما گفتید ممکن هست که خود administor پسورد داشته باشه

p30time
13-09-2007, 18:59
يه راه بهتر هم من مي گم!

به صورت Safe Mode بيا بالا و وقتي كه ويندوز بياد بالا علاوه بر يوزر قبلي تون، يوزر ادمين هم هست .... حالا روي ادمين كليك كنيد و پسورد يوزر موردنظرتو رو تغيير بديد ...

البته در اينجا هم ممكنه مشكلي رو كه khmusic عزيز بهش اشاره كردن، پيش بياد!!!